Filtruj terminy

Okulista, Okulista dziecięcy

Indywidualna Praktyka Lekarska Elżbieta Szymańska
Rejtana 10/14
85-032 Bydgoszcz

Byłam na wizycie z córką u Pani doktor. Bardzo polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta, nowy sprzęt, miłe nastawienie do dzieci. Wszystko wytłumaczone w zrozumiały sposób. Dziecko i ja jesteśmy zadowolone z wizyty.

lekarz Krystyna Lipkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
85-858 Bydgoszcz

Szczerze polecam, Pani doktor jest konkretna, nie owija w bawełnę, odpowie na każde pytanie i tłumaczy chorobę. Wykonywała zabieg sondowania kanalików łzowych u mojego 10- cio miesięcznego synka. Wszystko skończyło się dobrze, żałuję tylko że tak późno wybrałam się do Pani Lipkowskiej.Polecam !!!

dr n. med. Marzena Petrus

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Po kilku kolejnych wizytach i pobycie w szpitalu na oddziale okulistycznym u Pani dr Petrus w pełni i z wielką odpowiedzialnością potwierdzam jej wysoki profesjonalizm, nienaganną kulturę osobistą, wyjątkowy instynkt wyczucia co pacjent potrzebuje, jak udzielić jemu wsparcia, pomocy. Powołanie, wiedza merytoryczna, wyjątkowa osobowość to koronne atrybuty Pani doktor. Wszelkiej pomyślności, satysfakcji w pracy. Jędrzejewski Bogdan.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Alicja Orzałkiewicz

Okulista, Anestezjolog

ulica Kurpińskiego 10/7
85-096 Bydgoszcz

Lekarz w pełnym tego słowa znaczeniu. Wiedza i osobowość godna podziwu. Pacjent nie jest sztuką ale człowiekiem. Przed takimi lekarzami chylę czoła !!!
Opinia dodana przez: Halina

dr hab. n. med. Józef Kałużny

Przychodnia Okulistyczna
Kilińskiego 1
85-670 Bydgoszcz

Leczę się u tego lekarza od 6 roku życia. W tej chwili mam 21 lat i wszystkie przez wszystkie lata kiedy byłam pod Jego opieką bardzo dobrze wspomina. Profesjonalny, z dużym doświadczeniem, miły i przede wszystkim tłumaczy pacjentowi wszystko co powinien wiedzieć. Mam bardzo poważną wadę wzroku, żaden inny okulista nie chciał podjąć się mojego leczenia. Dr Kałużny jako jeden wziął mnie pod swoją opiekę, i chociaż wizyty prywatne są ...

lekarz Izabela Rudniewska

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Bardzo polecam panią doktor, kompetentna, rzeczowa i uprzejma, Jestem zadowolona z wizyty. POLECAM !
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Bilkiewicz-Pawelec

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz do jakiego miałem okazję trafić. Pani Anna wykazuje się pełnym profesjonalizmem i niesamowitym podejściem do pacjenta. Widać, że naprawdę interesuje ją zdrowie i dobro podopiecznego. Jest niezwykle zaangażowana, a przy tym tak bardzo ludzka, co jest nieczęste u lekarzy. życzyłbym sobie, aby każda wizyta lekarska wyglądała właśnie tak, jak u pani Anny.
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Jolanta Weiss

szpital miejski
Bydgoszcz

Doskonały lekarz.swietna trafna diagnoza dobry dobór terapii.Do tego p.doktor mila usmiechnieta cierpliwie tlumaczy nawet zawile nie do konca zrozumiale kwiestie.Byla bardzo otwarta na zadawane przeze mnie pytania zadnego zbywania czy ignorancji gorąco polecam wdzieczny pacjent

lekarz Natalia Sulima

Huzarska 7/20
85-334 Bydgoszcz

Pani Doktor jest bardzo merytoryczna, kontaktowa i konkretna. Poświęca pacjentowi sporo czasu. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Anna Binek

Gabinet Okulistyczny - lek.med Anna Binek
ul. Swarzewska 23
85-731 Bydgoszcz

Przesympatyczna Pani Doktor , oby wszyscy lekarze brali przyklad z taj sympatycznej wizyty. Przede wszystkim podejscie do pacjenta i usmiech to dla chorego jest bardzo bardzo duzo a dla nie ktorych lekarzy jest ogromnym trudem i uwazaja , ze nie musza byc mili bo kazdy chory jest od nich zalezny. Po za tym jest konkretna i kompetentna w tym co robi. WIELKIE UZNANIE!!!

lekarz Anna Majer

Modrzewiowa 10 lok. 25
85-631 Bydgoszcz

Cenię bardzo dużą wiedzę Pani doktor , cierpliwość i kompleksowe podejście do pacjenta. Polecam wiztę.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Zbigniew Małolepszy

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Pan doktor Zbigniew Małolepszy jest lekarzem z powołania. Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta, mam absolutne zaufanie do kompetencji Pana Doktora. Poleciła mi Go moja przyjaciółka a ja poleciłam Pana Doktora już co najmniej 7-8 osobom. Nikt nie był zawiedziony, wręcz odwrotnie. Byłam też operowana przez Pana Doktora. Zostałam otoczona opieką, wyjaśniono mi wszystko co powinien wiedzieć przeciętny pacjent. Co tu dodać, Pan Doktor jest świetnym fachowcem. Myślę też, że ...
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Marzanna Fabrykiewicz-Rogalska

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Polecam szczerze Panią Doktor. Bardzo miła, konkretna i rzeczowa. Miałam operowaną zaćmę przez Panią Doktor w Szpitalu Wojskowym. Szybko, fachowo i bez najmniejszego bólu. Byłam też na wizycie w gabinecie prywatnym. Super !!!!
Opinia dodana przez: ewa

dr Maciej Koszałkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Bieńkowski
ulica Lęborska 7
85-728 Bydgoszcz

W dniu 03.10.2013r. w CITOMED Toruń poddałam się operacji usunięcia zaćmy lewego oka.Zabieg ten wykonał wspaniały lekarz Pan Doktor Maciej Koszałkowski. Jestem zachwycona niezwykle serdecznym traktowaniem każdego pacjenta, z których każdy przeżywa wielki stres. Bardzo się cieszę,że miałam szczęście być pacjentką tak wielkiego profesjonalisty i tak przemiłej osoby. Z całego serca życzę Panu Doktorowi wielu sukcesów w perfekcyjnie wykonywanym przez Pana zawodzie lekarza. Życzę wszystkim,którzy potrzebują pomocy dla swoich oczu,aby ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
Pani dr jest kompetentna, wykonała rzetelnie badania, posiada dużą wiedzę. Jestem zadowolona z wizyty, jest komunikatywna, miła, potrafi wysłuchać a nie przerywa żeby wygłaszać swoje zdanie, dociekliwie przeprowadza wywiad, potrafi wytłumaczyć procesy chorobe. Po prostu jest lekarzem na poziomie
Opinia dodana przez: alibet
Godny polecenia. Jest świetnym lekarzem w leczeniu plamki żółtej . Sympatyczny i miły dla pacjenta. POLECAM.
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Iwona Eliks

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
85-665 Bydgoszcz

Nasz synek miał praktycznie od urodzenia ropiejące oczko. Byliśmy u kilku okulistów, ale padały odpowiedzi dziecko jest za małe, u niemowlaków tak bywa, jak będzie miał 8-10 miesięcy to proszę przyjść, zero porad... Na pierwszej wizycie Pani dr. Eliks zbadała sprawę, wytłumaczyła nam co to jest i na czym miałby polegać zabieg. Kilka dni później niespełna 3 miesięczny syn był na zabiegu udrożnienia kanalika łzowego, który trwał 2 minuty i ...

dr n. med. Krystyna Jędruszek-Ługin

Gdańska 16 lok. 8
85-006 Bydgoszcz

jako dziecko też byłąm leczona u Pani Doktor i wtedy była wspaniałym lekarzem, niestety obecnie to pomyłka...w gabinecie brak sprzętu do diagnozy, badanie polega na śledzeniu wzrokiem przedmiotu i odczytywaniu z tablic znaków. zero diagnozy, odesłanie na badanie do szpitala na badania. tylko po co wtedy iść prywatnie bez kolejek i płacić, jeśli się dostaje polecenie by zbadać dziecko w kolejkach szpitalnych...???nieporozumienie. czas juz odejść na emeryturę...

dr n. med. Ewa Szweda

ulica Świętojańska 9/7
85-077 Bydgoszcz

Jest znakomita. Pani dr pokazała mi w wieku lat 40, co to znaczy dobrze widzieć. Wcześniej żaden lekarz nie potrafił mi dobrać szkieł, zdiagnozować stanu oczu. Polecam.
Opinia dodana przez: G.K.

dr hab. n. med. Grażyna Malukiewicz-Wiśniewska

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Chodzę do Pani Profesor od 6 lat. Zawsze jest taka sama:-)