Filtruj terminy

Aldona Wczysła

NZOZ Przychodnia Doktor
Gawędy 2a
85-790 Bydgoszcz

Czytam poprzednie opinie i nie wierze. Mam wrażenie że mowa jest o dwóch różnych osobach. Pani doktor przemiła. W wieku 4 lat zdiagnozowała u mnie zez i skierowała mnie na operację. Dzięki mam "normalne" oczy. Przy jednej wizycie zrobiła kilka badań. Cała wizyta trwała dobre 30 min. Fantastyczna, kompetentna kobieta. To nie tylko moja opinia ale również rodziny i znajomych. Gorąco polecam

lekarz Zofia Sikorska

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz pod słońcem. Fachowość i dokładnośc oraz troska o pacjenta na pierwszym miejscu u Pani Dr. Rzadko teraz o takich specjalistów
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Joanna Dalecka-Protasiuk

NZOZ Przychodnia Gdańska

Bydgoszcz

Bardzo polecam Panią doktor. Kompleksowe badania, poswieca uwage pacjentowi oraz objasnia co chorobę. Miła oraz bardzo sympatyczna. Z gabinetu jeszcze nigdy nie wyszedłem niezadowolony.
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Krystyna Lipkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
85-858 Bydgoszcz

Szczerze polecam, Pani doktor jest konkretna, nie owija w bawełnę, odpowie na każde pytanie i tłumaczy chorobę. Wykonywała zabieg sondowania kanalików łzowych u mojego 10- cio miesięcznego synka. Wszystko skończyło się dobrze, żałuję tylko że tak późno wybrałam się do Pani Lipkowskiej.Polecam !!!

dr n. med. Marzena Petrus

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Po kilku kolejnych wizytach i pobycie w szpitalu na oddziale okulistycznym u Pani dr Petrus w pełni i z wielką odpowiedzialnością potwierdzam jej wysoki profesjonalizm, nienaganną kulturę osobistą, wyjątkowy instynkt wyczucia co pacjent potrzebuje, jak udzielić jemu wsparcia, pomocy. Powołanie, wiedza merytoryczna, wyjątkowa osobowość to koronne atrybuty Pani doktor. Wszelkiej pomyślności, satysfakcji w pracy. Jędrzejewski Bogdan.
Opinia dodana przez: Bogdan

dr n. med. Ewa Szweda

ulica Świętojańska 9/7
85-077 Bydgoszcz

Jest znakomita. Pani dr pokazała mi w wieku lat 40, co to znaczy dobrze widzieć. Wcześniej żaden lekarz nie potrafił mi dobrać szkieł, zdiagnozować stanu oczu. Polecam.
Opinia dodana przez: G.K.

dr hab. n. med. Grażyna Malukiewicz-Wiśniewska

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Chodzę do Pani Profesor od 6 lat. Zawsze jest taka sama:-)

lekarz Iwona Eliks

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
85-665 Bydgoszcz

Nasz synek miał praktycznie od urodzenia ropiejące oczko. Byliśmy u kilku okulistów, ale padały odpowiedzi dziecko jest za małe, u niemowlaków tak bywa, jak będzie miał 8-10 miesięcy to proszę przyjść, zero porad...
Na pierwszej wizycie Pani dr. Eliks zbadała sprawę, wytłumaczyła nam co to jest i na czym miałby polegać zabieg.
Kilka dni później niespełna 3 miesięczny syn był na zabiegu udrożnienia kanalika łzowego, który trwał 2 minuty i ...

dr n. med. Krystyna Jędruszek-Ługin

Gdańska 16 lok. 8
85-006 Bydgoszcz

jako dziecko też byłąm leczona u Pani Doktor i wtedy była wspaniałym lekarzem, niestety obecnie to pomyłka...w gabinecie brak sprzętu do diagnozy, badanie polega na śledzeniu wzrokiem przedmiotu i odczytywaniu z tablic znaków. zero diagnozy, odesłanie na badanie do szpitala na badania. tylko po co wtedy iść prywatnie bez kolejek i płacić, jeśli się dostaje polecenie by zbadać dziecko w kolejkach szpitalnych...???nieporozumienie. czas juz odejść na emeryturę...

lekarz Alina Nowak

Okulista

Grupowa Specjalistyczna Praktyka Lekarska A.D. Nowak s.c.
Szubińska 83
85-312 Bydgoszcz

Pani Doktor jest przemiła i bardzo ciepła. Jeżeli jesteś jej stałym pacjentem (na NFZ) zawsze możesz na Nią liczyć. Nigdy nie zostawi cię bez pomocy, w urazach, czy zapaleniach. Robi to bez względu na czas i zajęcia. I to wszystko na ubezpieczalnie.

Okuliści w Bydgoszczy