Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Okulista Bydgoszcz

- 67 lekarzy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
85-858 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Szczerze polecam, Pani doktor jest konkretna, nie owija w bawełnę, odpowie na każde pytanie i tłumaczy chorobę. Wykonywała zabieg sondowania kanalików łzowych u mojego 10- cio miesięcznego synka. Wszystko skończyło się dobrze, żałuję tylko że tak późno wybrałam się do Pani Lipkowskiej.Polecam !!!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Po kilku kolejnych wizytach i pobycie w szpitalu na oddziale okulistycznym u Pani dr Petrus w pełni i z wielką odpowiedzialnością potwierdzam jej wysoki profesjonalizm, nienaganną kulturę osobistą, wyjątkowy instynkt wyczucia co pacjent potrzebuje, jak udzielić jemu wsparcia, pomocy. Powołanie, wiedza merytoryczna, wyjątkowa osobowość to koronne atrybuty Pani doktor. Wszelkiej pomyślności, satysfakcji w pracy. Jędrzejewski Bogdan.
Opinia dodana przez: Bogdan
+1 więcej

Gabinet
ulica Kurpińskiego 10/7
85-096 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Wyśmienita specjalistka, godna polecenia. Każda wizyta sprawia, ze czuję się bezpieczna pod opieką tak dobrego lekarza. We wszystkich kategoriach opinii mogę z przyjemnością wypowiedzieć się w samych superlatywach.
Opinia dodana przez: ewa

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo polecam panią doktor, kompetentna, rzeczowa i uprzejma, Jestem zadowolona z wizyty. POLECAM !
Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia Okulistyczna
Kilińskiego 1
85-670 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Leczę się u tego lekarza od 6 roku życia. W tej chwili mam 21 lat i wszystkie przez wszystkie lata kiedy byłam pod Jego opieką bardzo dobrze wspomina. Profesjonalny, z dużym doświadczeniem, miły i przede wszystkim tłumaczy pacjentowi wszystko co powinien wiedzieć. Mam bardzo poważną wadę wzroku, żaden inny okulista nie chciał podjąć się mojego leczenia. Dr Kałużny jako jeden wziął mnie pod swoją opiekę, i chociaż wizyty prywatne są ...
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy lekarz do jakiego miałem okazję trafić. Pani Anna wykazuje się pełnym profesjonalizmem i niesamowitym podejściem do pacjenta. Widać, że naprawdę interesuje ją zdrowie i dobro podopiecznego. Jest niezwykle zaangażowana, a przy tym tak bardzo ludzka, co jest nieczęste u lekarzy. życzyłbym sobie, aby każda wizyta lekarska wyglądała właśnie tak, jak u pani Anny.
Opinia dodana przez: Maciej
+1 więcej

szpital miejski

Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Doskonały lekarz.swietna trafna diagnoza dobry dobór terapii.Do tego p.doktor mila usmiechnieta cierpliwie tlumaczy nawet zawile nie do konca zrozumiale kwiestie.Byla bardzo otwarta na zadawane przeze mnie pytania zadnego zbywania czy ignorancji gorąco polecam wdzieczny pacjent
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet Okulistyczny - lek.med Anna Binek
ul. Swarzewska 23
85-731 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Przesympatyczna Pani Doktor , oby wszyscy lekarze brali przyklad z taj sympatycznej wizyty. Przede wszystkim podejscie do pacjenta i usmiech to dla chorego jest bardzo bardzo duzo a dla nie ktorych lekarzy jest ogromnym trudem i uwazaja , ze nie musza byc mili bo kazdy chory jest od nich zalezny. Po za tym jest konkretna i kompetentna w tym co robi. WIELKIE UZNANIE!!!
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Gabinet
Modrzewiowa 10 lok. 25
85-631 Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Cenię bardzo dużą wiedzę Pani doktor , cierpliwość i kompleksowe podejście do pacjenta.
Polecam wiztę.
Opinia dodana przez: Justyna
+2 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Bieńkowski
ulica Lęborska 7
85-728 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,9/5
W dniu 03.10.2013r. w CITOMED Toruń poddałam się operacji usunięcia zaćmy lewego oka.Zabieg ten wykonał wspaniały lekarz Pan Doktor Maciej Koszałkowski. Jestem zachwycona niezwykle serdecznym traktowaniem każdego pacjenta, z których każdy przeżywa wielki stres. Bardzo się cieszę,że miałam szczęście być pacjentką tak wielkiego profesjonalisty i tak przemiłej osoby. Z całego serca życzę Panu Doktorowi wielu sukcesów w perfekcyjnie wykonywanym przez Pana zawodzie lekarza. Życzę wszystkim,którzy potrzebują pomocy dla swoich oczu,aby ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

Okuliści w BydgoszczyCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat