dr n. med. Grzegorz Ludwikowski

Androlog, Ginekolog położnik

Lekarz, który poświęca swojej pacjentce dużo czasu. Ma świetnie zorganizowaną rejestrację. Nie czekałam w poczekalni na wizytę nigdy dłużej niż 15-20 minut a i taka sytuacja zdarzała się tylko czasami.

jak dla mnie doktor Ludwikowski jest bardzo dobrym specjalista. Wykonal perfekcyjnie laparoskopie torbieli jajnika potem wdrazyl leczenie endometriozy i wkoncu doczekalam sie wymazonej ciazy! od 4 tyg. ciazy jestem pod jego stala opieka i nie moge zlego slowa powiedziec pelen profesjonalizm a do tego wielkie serce.