Androlog Bydgoszcz

Solskiego 2
Bydgoszcz

Polecam szczerze Pana Doktora, gdyby nie jego czujność moje obydwie córki mogłyby w najlepszym przypadku zostać kalekami z powodu niedotlenienia ... Szybkie skierowanie do szpitala pomimo braku jednoznacznych objawów uratowało w jednym i drugim przypadku ich życie. Szybkie cc i dziś mam dwie, w pełni zdrowe i brojące dziewczyny.

Opinia dodana przez: Joanna

Euromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 24/5
Bydgoszcz

Teraz przyjmuje w medicover w Bydgoszczy ul powstańców wielkopolskich. Adres z jagielonskiej nie aktualny.

Bratkowa 43
85-361 Bydgoszcz

Duża wiedza,kompetencja,fachowość.Dokładne badanie i wyjaśnienie problemu pacjenta.Godny polecenia!

dr n. med. Jacek Fórmaniak

Androlog, Ginekolog położnik

E.Plater 9/1
85-664 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz o wyjątkowej medycznej intuicji, co jest raczej rzadko spotykane nawet wsród lekarzy specjalistów, bowiem nie zawód czyni dobrego lekarza, czy innego fachowca, a powołanie i intuicja, więc z osobistego poznania powtarzam najważniejszą sprawe, iż lekarz ten posiada intuicje rzadko spotykaną i trafnie rozpoznaje problemy nie tylko ginekologiczne, ale i poza tematem, w którym jest specjalistą. Zatem polecam wszystkim nie tylko kobietom, ponieważ u mnie rozpoznał doktor sprawe zupełnie nie związaną andrologicznie!!!

Opinia dodana przez: damian r.Jary

Pod Blankami 1 lok. 2
Bydgoszcz

co tu duzo pisac... super lekarz! co prawda troche szybko mowi ale jest bardzo uprzejmy i ma facet glowe do 'tych' spraw. po niecalym roku brania hormonow zaszlam w ciaze:D podczas gdy inny lekach (panstwowy) chcial lecztc moja nieplodnosc ziolami - porazka!!!