Filtruj terminy

dr n. med. Zbigniew Sobociński

Ginekolog położnik, Androlog

Pod Blankami 1 lok. 2
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Moje ciąże i porody dzięki Panu Doktorowi przebiegły bez problemu. Zawsze mogliśmy liczyć na Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Grzegorz Ludwikowski

Solskiego 2
Bydgoszcz

Polecam szczerze Pana Doktora, gdyby nie jego czujność moje obydwie córki mogłyby w najlepszym przypadku zostać kalekami z powodu niedotlenienia ... Szybkie skierowanie do szpitala pomimo braku jednoznacznych objawów uratowało w jednym i drugim przypadku ich życie. Szybkie cc i dziś mam dwie, w pełni zdrowe i brojące dziewczyny.
Opinia dodana przez: Joanna

Piotr Czynsz

Androlog

Euromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 24/5
Bydgoszcz

Pełen profesjonalizm w swoim fachu! Doktor wysłucha, nie przyjmuje na sztukę tylko chce po prostu pomóc!
Opinia dodana przez: Mecrew

dr n. med. Jacek Fórmaniak

E.Plater 9/1
85-664 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz o wyjątkowej medycznej intuicji, co jest raczej rzadko spotykane nawet wsród lekarzy specjalistów, bowiem nie zawód czyni dobrego lekarza, czy innego fachowca, a powołanie i intuicja, więc z osobistego poznania powtarzam najważniejszą sprawe, iż lekarz ten posiada intuicje rzadko spotykaną i trafnie rozpoznaje problemy nie tylko ginekologiczne, ale i poza tematem, w którym jest specjalistą. Zatem polecam wszystkim nie tylko kobietom, ponieważ u mnie rozpoznał doktor sprawe ...
Opinia dodana przez: damian r.Jary

dr hab. n. med. Roman Kotzbach

Bratkowa 43
85-361 Bydgoszcz

Duża wiedza,kompetencja,fachowość.Dokładne badanie i wyjaśnienie problemu pacjenta.Godny polecenia!

Androlodzy w Bydgoszczy