dr n. med. Maciej Zielińskidr n. med. Maciej Zieliński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Maciej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Poznaniu.

Związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Poznaniu.
W USA prowadził badania z zakresu neuropatii cukrzycowej, urazów nerwów obwodowych i zaburzeń mikrokrążenia.
Wprowadził w Polsce VAC-terapię (nowatorską metodę trudno gojących się ran) oraz technikę odbarczania nerwów w leczeniu neuropatii cukrzycowej.
Zabiegi i badania:
-całokształt zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej
-skleroterapia żylaków i pajączków naczyniowych
-operacje żylaków kończyn dolnych
-dostępy do hemodializ
-USG doppler

Świetny fachowiec i dobry człowiek. Jego rozległa wiedza, daleko wykraczająca poza specjalizację robi wrażenie. Bez pośpiechu odpowiada na każde pytanie pacjenta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafi postawić prawidłową diagnozę i zaproponować najodpowiedniejszą metodę leczenia. Doskonałe umiejętności operacyjne. Gorąco polecam.

Pan Doktor jest świetnym specjalistą,od trzech lat jestem jego pacjentką i złego słowa nie mogę powiedzieć, wręcz przeciwnie jest wspaniałym człowiekiem z dużym doświadczeniem, zawsze chętnie służy pomocą, konkretny,uprzejmy,miły, ma dobre podejście do pacjentów dlatego jest lubiany przez nich. Swoją postawą wzbudził moje zaufanie, a z reguły do końca nie ufam lekarzom. Choruję od bardzo dawna i mam kontakt na co dzień z różnymi lekarzami, dlatego mam porównanie, z czystym sumieniem mogę powiedzieć że takiego dobrego i doświadczonego chirurga naczyniowego jak dr. Zieliński nie spotkałam , dlatego szczerze polecam. Z wszystkich zabiegów operacyjnych które przeprowadził u mnie, a było ich kilka{ostatni 6.10.14r.przetoka} byłam bardzo zadowolona. Wiem ile serca i trudu wkłada w swoją pracę za co bardzo mu dziękuję. Wszystkim życzę żeby spotykali na swojej drodze takich wspaniałych lekarzy z powołania jak pan doktor, gotowych nieść pomoc potrzebującym pacjentom. Pacjentka Agnieszka Konieczna.

Bardzo dobry specjalista. Wspaniały lekarz,wszystko dokładnie tłumaczy. Świetny kontakt z pacjentem, a co najważniejsze trafna diagnoza i dwie udane operacje żylaków kończyn dolnych. Dziękuję Doktorze :)

Bardzo dobry specjalista.
Wspaniały lekarz,wszystko dokładnie tłumaczy.
Dziękuję Doktorze :)

Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem i doskonałym specjalistą. Zoperował moje żylaki i zrobił na mnie wielkie wrażenie. Nigdy jeszcze nie spotkałam specjalisty o tak kompleksowej wiedzy, umiejętnościach oraz życzliwości. Cały proces leczenia, począwszy od pierwszej konsultacji, przez operację po opiekę podczas rehabilitacji przebiegł bez zarzutu. Pan Doktor jest doskonałym operatorem! Jestem zachwycona z efektów, po operacji nie ma śladów, żylaki zniknęły a ja czuję się doskonale. Znów mogę chodzić w krótkich spódniczkach. Polecam dr Zielińskiego. Maria G.

Maria G.

Bardzo miły i kontaktowy lekarz. Wytłumaczy, poświęci czas dla rodziny. Ratował mojego tatę i można było liczyć na dokładną informację o stanie zdrowia

ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ CO DO UMIEJĘTNOŚCI I KUNSZTU W SWEJ SPECJALIZACJI POLECAM!!!!!!!!! PACJENT KRZYSZTOF GAJEWSKI

PACJENT
KRZYSZTOF GAJEWSKI

Pan doktor uratował życie mojemu mężowi; naprawił błędy poprzedników z ulicy Szwajcarskiej. Złoty człowiek, złote ręce, pełna fachowość.Bardzo mu dziękuje, modlitwa moja będzie Mu towarzyszyć do końca moich dni

Fachowo podchodzi do sprawy, bardzo pomocny, uprzejmy, doświadczony. polecam

Fachowo podchodzi do sprawy, bardzo pomocny, uprzejmy, doświadczony. polecam

Dr.Maciej Zieliński-spełnienie marzeń o najlepszym lekarzu pod słońcem:)uratował mojego tatę i fachowo zajął się moim mężem,ja i cała moja rodzina jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Jego wiedzy i podejścia do pacjenta.Zawsze i wszędzie będę dr Zielińskiego wszystkim polecać.Złoty człowiek,złote ręce,złota dusza:))) Karolcia:)

Karolcia:)

Trafiłam do dr Zielińskiego z polecenia i jestem bardzo zadowolona z jego opieki lekarskiej.Fachowe i kompleksowe podejście do roblemu zdrowotnego.Pry tym osoba niezwykle sympatyczna o dużej kuturze osobistej.Poleciłam dr innym osobom,które podzieliły moje zdanie.Serdecznie polecam tego lekarza! Maria