dr n. med. Maciej Zielińskidr n. med. Maciej Zieliński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Maciej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Poznaniu.

Związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Poznaniu.
W USA prowadził badania z zakresu neuropatii cukrzycowej, urazów nerwów obwodowych i zaburzeń mikrokrążenia.
Wprowadził w Polsce VAC-terapię (nowatorską metodę trudno gojących się ran) oraz technikę odbarczania nerwów w leczeniu neuropatii cukrzycowej.
Zabiegi i badania:
-całokształt zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej
-skleroterapia żylaków i pajączków naczyniowych
-operacje żylaków kończyn dolnych
-dostępy do hemodializ
-USG doppler

super lekarz, bezinteresowny otwarty . chetny do pomocy

super lekarz, bezinteresowny otwarty . chetny do pomocy

Pan doktor uratował życie mojemu mężowi; naprawił błędy poprzedników z ulicy Szwajcarskiej. Złoty człowiek, złote ręce, pełna fachowość.Bardzo mu dziękuje, modlitwa moja będzie Mu towarzyszyć do końca moich dni

Jest wielki. Dwukrotnie sie staral ,ale wyszlo bardzo slabo. Nigdy wiecej nie dam sie ciac temu Panu.

Dr Maciej Zieliński to znakomity lekarz i dobry człowiek - uratował mi życie. Każdemu potrzebującemu życzę aby mógł trafić właśnie do niego. Włodzimierz Koźma

Dr.Maciej Zieliński-spełnienie marzeń o najlepszym lekarzu pod słońcem:)uratował mojego tatę i fachowo zajął się moim mężem,ja i cała moja rodzina jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Jego wiedzy i podejścia do pacjenta.Zawsze i wszędzie będę dr Zielińskiego wszystkim polecać.Złoty człowiek,złote ręce,złota dusza:))) Karolcia:)

Karolcia:)

Trafiłam do dr Zielińskiego z polecenia i jestem bardzo zadowolona z jego opieki lekarskiej.Fachowe i kompleksowe podejście do roblemu zdrowotnego.Pry tym osoba niezwykle sympatyczna o dużej kuturze osobistej.Poleciłam dr innym osobom,które podzieliły moje zdanie.Serdecznie polecam tego lekarza! Maria