dr n. med. Maciej Zielińskidr n. med. Maciej Zieliński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Maciej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Poznaniu.

Związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Poznaniu.
W USA prowadził badania z zakresu neuropatii cukrzycowej, urazów nerwów obwodowych i zaburzeń mikrokrążenia.
Wprowadził w Polsce VAC-terapię (nowatorską metodę trudno gojących się ran) oraz technikę odbarczania nerwów w leczeniu neuropatii cukrzycowej.
Zabiegi i badania:
-całokształt zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej
-skleroterapia żylaków i pajączków naczyniowych
-operacje żylaków kończyn dolnych
-dostępy do hemodializ
-USG doppler

Trafiłam do dr Zielińskiego z polecenia i jestem bardzo zadowolona z jego opieki lekarskiej.Fachowe i kompleksowe podejście do roblemu zdrowotnego.Pry tym osoba niezwykle sympatyczna o dużej kuturze osobistej.Poleciłam dr innym osobom,które podzieliły moje zdanie.Serdecznie polecam tego lekarza! Maria

Dr Maciej Zieliński to znakomity lekarz i dobry człowiek - uratował mi życie. Każdemu potrzebującemu życzę aby mógł trafić właśnie do niego. Włodzimierz Koźma

super lekarz, bezinteresowny otwarty . chetny do pomocy

super lekarz, bezinteresowny otwarty . chetny do pomocy

Jest wielki. Dwukrotnie sie staral ,ale wyszlo bardzo slabo. Nigdy wiecej nie dam sie ciac temu Panu.