prof. Michał Stanisićprof. Michał Stanisić - zdjęcie profilowe

prof. Michał Stanisić

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Dobry kontakt z doktorem. Dobry przekaz informacji pomiędzy lekarzami ze "stopy cukrzycowej" a Panem Doktorem. Wizyty trochę kosztują, ale wydaje mi się, że warto. W.K.

Zasadniczo nie oceniam lekarzy, ale w tym przypadku nie zgadzam się z opinią zamieszczoną poniżej - wpis nic nie mówi o kompetencjach lekarza i chyba jest spowodowany osobistą zadrą. Dr Stanisić leczy mnie od 1999 roku. Chodzę do poradni publicznej i czasami prywatnie. Przy mojej przewlekłej chorobie, bez jego pomocy nie wiem czy bym pisał tę opinię.

Kompetentny dużo tłumaczy. Zainteresowany leczeniem.

Kompetentny dużo tłumaczy. Zainteresowany leczeniem.

Lekarz 22 WIEKU, Jesteśmy wdzięczni ,ze w tak trudnym przypadku podjął się PAN leczenia choroby Buergera przeszczepem komórek macierzystych, Leczenie dało pozytywne rezultaty,a plasatyczne opracowanie ran polecił kompetentnej osobie, Jesteśmy wdzięczni Panu za uratowanie nogi,ręki,życia, Dziękujemy.

Lekarz 22 WIEKU,
Jesteśmy wdzięczni Panu za uratowanie nogi,ręki,życia,
Dziękujemy.

Bardzo polecam. Świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Panie Doktorze -żyj sto lat.

Wspaniały lekarz, specjalista w swojej dziedzinie, świetne podejście do pacjenta, tłumaczy cierpliwie wszystko co dotyczy choroby nawet członkom rodziny, pomógł mojemu ojcu za co jestem mu bardzo wdzięczna, jest ponadto sympatyczny, kompetentny i wzbudza wielkie zaufanie, polecam wszystkim nie tylko moim znajomym, wdzięczna Ewa z Warszawy

Erudyta,fachowiec, godny zaufania i polecenia

Erudyta,fachowiec, godny zaufania i polecenia

Wspaniały lekarz. Nie boi się wyzwań. Walczy do końca, nawet, gdy inni widzą już tylko "ostateczne" rozwiązania. Tłumaczy cierpliwie i przystępnie. Jasno informuje o ryzykach związanych z leczeniem i ew. powikłaniach. Daje czas na zastanowienie, podjęcie decyzji. Jest uprzejmy, kompetentny, życzliwy. Panie doktorze, w imieniu Mamy i swoim bardzo dziękuję za fachową opiekę i za to, że nie traci Pan nadziei i ciągle szuka nowych rozwiązań.

BARDZO UPRZEJMY I KOMPETENTNY LEKARZ.WYTŁUMACZYŁ MOŻLIWE METODY LECZENIA WRAZ Z GRANICAMI RYZYKA DZIAŁAŃ CHIRURGICZNYCH, LUB ICH ZANIECHANIA.INTERESUJE SIĘ PACJENTEM PRZED I PO ZABIEGU.PANIE DOKTORZE DZIĘKUJĘ ZA POMOC W TRUDNYCH CHWILACH, ZA RADY I LECZENIE. POLECAM!!! WDZIĘCZNY Z.K.

BARDZO UPRZEJMY I KOMPETENTNY LEKARZ.WYTŁUMACZYŁ MOŻLIWE METODY
LECZENIA WRAZ Z GRANICAMI RYZYKA DZIAŁAŃ CHIRURGICZNYCH, LUB ICH
ZANIECHANIA.INTERESUJE SIĘ PACJENTEM PRZED I PO ZABIEGU.PANIE

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Wytłumaczył możliwe metody leczenia. Nie idzie na łatwiznę :) i interesuje się pacjentem. Polecam!!!