Lekarze Chirurg stomatolog Poznań

lek. dent. Maciej Piwosz

ul. Hetmańska 23/1
60-251 Poznań

Podmiotowe podejście do pacjenta, miła atmosfera, profesjonalizm, nowocześnie wyposażony gabinet do tego konkurencyjnie niskie ceny. Szczerze polecam :)
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Beata Paradowska

Drewsa 1
61-606 Poznań

Po prostu super. Polecam wszystkim, którzy boją się dentysty. Strasznie miła osoba, delikatna.

Jędrzej Kowalczyk

Ortodonta, Stomatolog

Katowicka 55c
61-392 Poznań

najlepszy lekarz w mieście pod każdym względem

lek. dent. Zbigniewa Kasprzak

os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

Bardzo kompetentna i bardzo miła pani doktor. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom.

dr Agnieszka Kulik

Exclusive Dental Studio
ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

Panią Agnieszkę można polecić osobą które boją się wizyty u dentysty jakiegoś powodu, sam jestem takim przykładem osoby która wcześniej bała się wizyty u dentysty ale dzięki nastawieniu Pani Agnieszki i Pani Pauliny się nie bałem (za co bardzo dziękuje :)) A co do całej reszty to można powiedzieć że to czysta profeska jest gabinet na miarę 21 wieku, gabinet czyściutki na błysk że mucha nie siada, poczekalnia tez bardzo ...
Opinia dodana przez: Pointer

lek. dent. Małgorzata Duks

Karpia 11 lok. 104
61-615 Poznań

Byłem i polecam! Bardzo dziekuje pani za złozenie mojej szczeki, pobitej przez zlych ludzi . Szczeka chodzi bez oporów. ... -~Fryderyk
super lekarz,operowałmi wraz z dr gilem złamany staw skokowy,operacja udana,wzorowa.janusz

dr hab. n. med. Maciej Biczysko

Gwiaździsta 37 A
60-149 Poznań

Pan doktor to człowiek profesjonalista, pełen poświęcenia, cierpliwy. Trafnie zdiagnozował przyczynę mojego bólu brzucha i skutecznie zaopiekował się tym pod względem medycznym. Bardzo polecam tego profesjonalnego !!!
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Witold Kycler

Chirurg ogólny, Gastrolog

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

DR WITOLD KYCLER TO NAJLEPSZY LEKARZ. PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU. W KONTAKCIE.Z PACJENTEM ZAWSZE PEŁEN EMPATII I CIERPLIWOŚCI. LEKARZ GODNY POLECENIA.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Agnieszka Pankowska-Paszyńska

Chirurg dziecięcy

NZOZ Nad Matką i Dzieckiem Szpital Dziecięcy im. B. Krysiewicza
ul.Krysiewicza 7/8
Poznań

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Rzeczowo tłumaczy proces leczenia. Nie spieszy się w trakcie wizyty, odpowiada na każde pytanie. Uśmiechnięta, miła i uprzejma. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Foad Abu-Fillat

Trzemeszeńska 12a
61-038 Poznań

wspaniały lekarz, naprawdę godny polecenia. bardzo Panu dziękuję. leczę się już kila lat z mężem i na pewno tylko tu będę wracać
Opinia dodana przez: aśka

lekarz Paweł Mizerny

Skwierzyńska 37
61-615 Poznań

Usługa konsultacji i zabieg usuwania znamion bezbolesna szybka i bez śladu. Dodam, że tylko dzięki rozmowie i pozytywnej konsultacji, doświadczeniu Pana Doktora zdecydowałem się na usuniecie znamion ,które przeszkadzały mi od kilku lat.Szkoda,że tak późno spotkałem takiego lekarza.Polecam
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Andrzej Ratajczak

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Nie mam słów wdzięcznosci dla Pana Doktora za przeprowadzoną operacje, po której chce mi się żyć... Miałam bardzo duże przepukliny pooperacyjne, brzuch 7,8mc ciąży, brak pępka, zrosty.. Doktor się napracował, ale efekt przeszedl moje oczekiwania. Nikt inny nie zrobiłby tego lepiej. Pan Doktor został mi polecony, a teraz ja będę dr polecać... Wspaniały, życzliwy człowiek o wielkim sercu dla pacjenta.. Jestem teraz pozytywnie nastawiona na przyszłość i szczęśliwa.. Dr nie ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Tomasz Wierzbicki

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Polecam bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko że spokojem tłumaczy

lekarz Bogusław Tomiak

Chirurg ogólny, Urolog

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Lekarz godny polecenia uprzejmy, wyrozumialy, cierpliwy, dokladny naprawde doktor z powolania. !!! Polecam z czystym sercem. Iwona

lek. dent. Jacek Szukała

os. Orła Białego 62 lok. 23
61-251 Poznań

Konkretna robota. Nie ma zbędnego gadania nad rozwartą paszczą. Cennik przystępny. Polecam. Radosław
Opinia dodana przez: Radosław

lek. dent. Krystyna Waszak

Stomatolog, Ortodonta

Poradnia Ortodontyczna Polaczyk
os. Jagiellońskie 120
61-222 Poznań

Pani Krysia jest zajefajna ma super sprzęt nowe kolory gumek ogólnie bomba. bardzo mila recepcja! mozna pogadac o pogodzie. polecam
Opinia dodana przez: Maria skłodowska-Curie

lekarz Maciej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wilczak 18 K/16
61-625 Poznań

Bardzo kompetentny z wszechstronnym podejściem lekarz, świetny diagnosta i chirurg, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania chorego, nie lekceważy żadnych objawów, bardzo profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Hania D

lek. dent. Karolina Szubert-Czekajska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii KOPERNIK
ul. Jawornicka 1
60-161 Poznań

Bardzo profesjonalny dentysta, dokładna szczeze polecam.dentysta godny uwagi. Ja jestem bardzo zadowolony z usług
Opinia dodana przez: January

lek. dent. Renata Mudry

Mickiewicza 34/5a
60-837 Poznań

dzieki pani doktor wizyty u stomatologa stały się przyjemnością! Profesjonalnie i milo juz od wielu lat!