Lekarze Chirurg stomatolog Poznań

lek. dent. Anna Dąbrowska

Diagnostyka LARGO
Szamarzewskiego 16
60-516 Poznań

Najbardziej kompetentna dentystka i przesympstyczna.opieka nad starszymi z poświęceniem, i nad tym mlodszymu goraca polecam,karolina
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Agnieszka Pernak

Nałkowskiej Zofii 8 A
60-573 Poznań

Już po pierwszej wizycie całkowicie zaufałem wiedzy i kompetencji dr n. med. Agnieszki Pernak. Polubiłem zabiegi stomatologiczne jak nigdy dotąd. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Piotr Szabłowski

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Przyjazny, godny zaufania , profesjonalny. Miałam zabieg 5 dni temu i bardzo cieszę się, że własnie tego lekarza wybrałam

lek. dent. Monika Przybora-Domańska

NZOZ BUKOWA - MED Przychodnia Lekarska
Bukowa 1
61-444 Poznań

Pani doktor jest profesjonalistką.Cierpliwie tłumaczy proces leczenia.Jest bardzo dokładna.Pacjenta z lękiem przed gabinetem stomatologicznym potrafi oswoić.Ujmuje swoim taktem i delikatnością.Serdecznie polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grzegorz Kierzynka

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

SOLUMED
Ul. Wyrzyska 18
60-425 Poznań

Pan doktor to skarb polskiej chirurgii plastycznej. Doskonały i utalentowany specjalista, cierpliwy, pomocny, wyrozumiały, miły, stwarzający aurę bezpieczeństwa. Fajny człowiek. Dziękuję Panu doktorowi za wszystko:)
Opinia dodana przez: Marta

dr hab. n. med. Maciej Biczysko

Gwiaździsta 37 A
60-149 Poznań

Pan doktor to człowiek profesjonalista, pełen poświęcenia, cierpliwy. Trafnie zdiagnozował przyczynę mojego bólu brzucha i skutecznie zaopiekował się tym pod względem medycznym. Bardzo polecam tego profesjonalnego !!!
Opinia dodana przez: Anita

dr hab. n. med. Mariusz Pryliński

Protetyk, Stomatolog

Starowiejska 1a lok. 2
61-664 Poznań

Bardzo kompetentny lekarz ba już docent!

lek. dent. Małgorzata Banasik

Goplańska 7a
61-051 Poznań

BARDZO DOBRY STOMATOLOG, WSPOLNIE Z MEZEM PROWADZI GABINET, DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTA, PROPONUJE WIELE ALTERNATYW, BEZ PROBLEMU!

lek. dent. Stella Chadzinikolau-Szipka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Os. Przyjaźni 141 B
61-689 Poznań

Serdecznie polecam! Bardzo uprzejma Pani stomatolog. Podejście do pacjenta bardzo dobre! Po bólu zęba nie ma śladu! Raz jeszcze POLECAM!

lek. dent. Beata Siwińska

Gabinet Stomatologiczny
Srebrna 17
60-178 Poznań

Fachowiec w każdym calu, korzystałem wielokrotnie z wizyt i zawsze byłem zadowolony.

lek. dent. Marcin Szymański

Stomatologia Ogrody
Miodowa 4
60-591 Poznań

Pan doktor jest bardzo kompetenty i dokladny!Polecam!Ceny bardzo przystepne!

lekarz Ewa Izabela Andreas-Jakubowska

os. Orła Białego 118 lok. 10
61-251 Poznań

Polecam! Wszystko profesjonalnie wytłumaczone a sam zabieg również przeprowadzony wzorcowo. Bardzo kompetentna pani.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Ewa Głowacka

Prywatny Gabinet Lekarski
Newtona 16 b m. 46
60-161 Poznań

Chodzę do Pani Doktor Głowackiej od kilku lat.Jestem młodą dziewczyną,a mam dość spore problemy z zębami...Pani Doktor ZAWSZE pomoże. Były przypadki,że wypadła plomba,którą Doktor założyła,jednak uważam,że Pani Doktor jest genialna i wykonuje swoją pracę z SERCEM!Polecam każdemu:)

lekarz Sylwia Bielawska

Gabinet
Grunwaldzka
Poznań

super dentystka .

lek. dent. Maria Kawecka

Os. Czecha 79/106
61-289 Poznań

Bardzo polecam. Nie spotkałam się wcześniej z tak uprzejmą Panią doktor, która sprawiła, że zapomniałam o tym, że właśnie jestem na wizycie w sprawie próchnicy zębów.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Aleksandra Maciejewska

Os. Orła Białego 43/89
61-251 Poznań

Szczerze polecam! Wizyta z dwójką młodych dzieci. Po licznych nieudanych próbach leczenia u innych stomatologów, Pani Doktor zdziałała cuda!
Opinia dodana przez: Milena

lek. dent. Paulina Puacz-Matuszek

Stomatolog dziecięcy

ul. Brzask 10/214
60-369 Poznań

polecam, moje dzieciaki uwielbiają Panią Paulinkę. 4-letni syn wcześniej uciekał z fotela a tu wchodzi sam chętnie i pokazuje ząbki. Pani Paulinka objaśnia dzieciom cierpliwie i dokładnie, co będzie robiła i dlaczego. Płacimy tylko, jeśli coś jes robione w ząbkach a nie za sam przegląd. Świetne podejście do dzieci, po 3 wizycie mogę szczerze polecić.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Maciej Tomczak

LUX MED Sp. z o.o.
ul. Franklina Roosevelta 18
60-829 Poznań

Jestem pacjentka od wielu lat. Inni chcieli mi usunąć jedynkę, lub przeprowadzić bolesna resekcje. Pan doktor zaproponował ponowne leczenie kanałowe i dzięki temu zachowałam ząb do dziś a minęło już 7 lat. Pełen profesjonalizm, perfekcja, bardzo miła atmosfera, pełna kompetencja. Lepszego lekarza nie znajdę. W innym przypadku Pan doktor choć powinien wysłać mnie do szpitala, przepisał antybiotyk, dał nr tel i miałam iść do domu. Gdyby było gorzej miałam dzwonić. ...
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Cezara Żmijewska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Psychiatryczny Prywatny Gabinet Lekarski
os. Lecha 42/13
61-294 Poznań

Pani doktor jest osobą sympatyczną wyrozumiałą i kompetentną. Po dokładnej konsultacji w profesjonalny sposób zrobiła porządek z moimi zębami.Wizyty w jej gabinecie przebiegały bezstresowo. Polecam!!
Opinia dodana przez: Hanna

lek. dent. Jakub Dudziak

Stomatologia s. c.
inna Stare Żegrze 34
61-249 Poznań

Polecam Pana Jakuba, wyrywał mi już 3 zęby, w tym dwa za jednym razem (były w stanie szczątkowym), całkowicie bezboleśnie- ma naprawdę złote ręce! Podał też caly wachlarz mozliwosci uzupełnienia ubytków. Pełen profesjonalizm!