Lekarze Chirurg stomatolog Poznań

lekarz Maritta Banasiak-Hamelka

Gabinety Stomatologiczne MALI-DENT
Mielżyńskiego 31B/4
61-725 Poznań

Zgadzam się pełen profesjonalizm polecam dzieci jeszcze nie mam ale jak będę miała to na pewno będę do Pani Maritty chodziła
Super profesjonalna i przesympatyczna Pani doktor. Zawsze potrafi wyczarować wolne miejsce, aby przyjąć pacjenta w potrzebie. Serdecznie polecam :)
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Aleksander Niziołek

dr n. med. Aleksander Niziołek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Gdy inni nie dawali szans mojej mamie ,on jako jedyny nie poddał się. Wykonał bardzo trudną operację. Brakuje mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Anioł a nie człowiek . Do pacjenta podchodzi z zaangażowaniem ,pełen empatii,spokojny i opanowany. Wie co robi. Panie doktorze jesteś wspaniały ,ratujesz ludziom życie ❤️
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Lilianna Przybylska-Górna

Gabinety Stomatologiczne MALI-DENT
Mielżyńskiego 31B/4
61-725 Poznań

Bardzo miła i fachowa obsługa. Leczę się od dłuższego czasu i nigdy nie miałam żadnych problemów a wszystkie plomby doskonale się trzymają :) POLECAM!!!

lekarz Marek Porzegowski

Cordis
al. Niepodleglosci 2
61-874 Poznań

Doktor Porzegowski to jeden z nielicznych lekarzy, który jest lekarzem naprawdę z powołania i bardzo zaangażowany w to co robi, mimo że jest to wizyta na fundusz, a nie prywatna. Bardzo serdecznie polecam tego lekarza i jednocześnie bardzo mu dziękuję za pomoc i sposób jak jej udzielił. Wsparcie pacjentów przez lekarza jest też istotne, dlatego cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie jak On :-)

dr n. med. Marek Nowik

Chirurg ogólny, Proktolog

WCM Remedium
Os. St. Batorego 80A/B/D
61-687 Poznań

Jestem właśnie po operacji pęcherzyka żółciowego u dr, z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Lekarz od początku odpowiadał na wszystkie moje zapytania, rozwiewał wątpliwości, a lista nie ukrywam była długa. Czułam, że wie co robi, byłam przez to spokojna. Polecam wszystkim. I jeśli ktoś ma też ochotę na spokojny, przyjazny, odgadujący w mig potrzeby pacjenta, tłumaczący i miły personel w cichym szpitalu to polecam oddział w Chodzieży. Jeszcze raz ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Tomasz Synowiec

MSWiA
Poznań

Bardzo dobry ,kompetentny specjalista dla mnie najwyższej klasy.Życzę Panu doktorowi dużo zdrowia i wytrwałości w tak trudnym zawodzie.
Opinia dodana przez: Kazimierz Sz.

lek. dent. Zbysław Bartkowiak

św. Rocha 19o lok. 1
61-142 Poznań

Gabinet może nie pierwszej młodości, ale dentysta jest świetnym fachowcem.

lek. dent. Kinga Glaser

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

Szanowni Państwo, już nie pracuję jako stomatolog. Bardzo proszę o usunięcie mojego profilu. Z wyrazami szacunku Kinga Glaser
Opinia dodana przez: Kinga Glaser

lekarz Zofia Machyńska-Bućko

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Lekarz przez bardzo duże L. Zaangażowana i kompetentna. Ale najbardziej u Dr. Bućko podoba mi się to, że doskonale tłumaczy przebieg schorzenia i leczenia, i co najważniejsze jest konkretna, stanowcza ( potrafi "opieprzyć" 😉 jak ktoś wychodzi ze swoimi pomysłami). Mam stopę po wypadku, ale przeszczepy skóry zrobiła po mistrzowsku . Życzyłbym każdemu takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Piotr

Małgorzata Gadzińska

Centrum Stomatologiczne Stomed s.c.
Palacza 141/143
60-278 Poznań

Bradzo polecam, bez strachu, bolu i stresu.
Świetny młody lekarz , bardzo dobre przygotowanie

lek. dent. Zbigniew Bogusławski

Grochowska 15 lok. 4
60-277 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z wizyt, a zaznaczam, że w grę wchodziło leczenie kanałowe, a nie jestem osobą, która chodzi do dentysty z przyjemnością ;) Do tego gabinetu idę bez strachu :) Polecam

lek. dent. Krzysztof Kordus

Bliźniąt 13 A
61-244 Poznań

Godny zaufania i polecenia P. Kordus! Usunięcie zębów i zrobienie pięknego uśmiechu 😊 Polecam z czystym sumieniem! Pozdrawiam. Aneta Andrzejak.
Opinia dodana przez: Aneta Andrzejak

dr Andrzej Gracz

Chirurg onkolog

centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań

Wspaniały lekarz, wysokiej klasy fachowiec, a przy tym skromny i miły człowiek. Pełen profesjonalizm i niespotykane w dzisiejszych czasach zaangażowanie w sprawy pacjenta. Polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem dobrego chirurga onkologa. Wdzięczna pacjentka Eugenia N.
Opinia dodana przez: Eugenia

lek. dent. Paweł Rosiński

NZOZ "RADUS-STOMATOLOGIA"
Szymańskiego 7/3
61-826 Poznań

Jestem pacjentem, który wystawia opinię po niemal 2,5 rocznym okresie leczenia protetycznego na bazie kilkunastu implantacji wykonanych przez Pana doktora zakończonym pełnym powodzeniem. Już pierwsze spotkanie sprawiło, że uzyskałem pełną informację na temat sposobu leczenia, czasu jego trwania i oczekiwanych efektów. Żadnych fajerwerków, obietnic, tylko rzeczowa informacja. Łącznie odbyliśmy około 30 spotkań. To co uderza to doskonałe przygotowanie Pana doktora do każdej wizyty, zaplanowane zabiegi realizowane były z pełną starannością ...
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Jacek Duszkiewicz

TERMEDICA
os. B. Chrobrego 101
Poznań

Tylko i wyłącznie dr Duszkiewicz! Każda wizyta bezbolesna i na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Agata Wikarska

Przychodnia STOM-MED
Kosińskiego 29
61-522 Poznań

Moje problemy stomatologiczne, mimo leczenia zachowawczego i regularnych wizyt u dentysty wraz z wiekiem zaczęły się nasilać. Jednak to dopiero Pani dr Agata Wikarska, gdy do Stom-Med trafiłam kiedyś przez przypadek, uświadomiła mi, że w przyszłości mogę mieć problemy i powiedziała mi na czym one polegają (problem nadmiernego ścierania zębów i in.) Pani dr jest profesjonalistką w każdym calu. Wszystko dobrze wytłumaczy, dba o to, ażeby dana praca stomatologiczna była ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Marta Pawuła

Centrum Stomatologii Kopernik w Poznaniu
już NIE PRACUJE!!!!!!!!!!!!!!
Poznań

Odnalazłem Panią doktor poprzez google - w poprzedniej przychodni nie chcieli dać namiarów na nowy gabinet. Było to dla mnie ważne bo zaufałem temu lekarzowi i po raz kolejny nie zawiodłem się :-) POLECAM. Maciej P.

lekarz Krystyns Nater-Dworzecka

Chirurg onkolog

Wielkopolskie centrum Onkologiczne
Poznań

Kompetentny lekarz, wspaniały, wrażliwy człowiek! Bardzo dziękuję za pomoc, poświęcony czas, cierpliwość i wyrozumiałość.
Opinia dodana przez: Agnieszka