lek. dent. Maciej Tomczak

Jestem pacjentka od wielu lat. Inni chcieli mi usunąć jedynkę, lub przeprowadzić bolesna resekcje. Pan doktor zaproponował ponowne leczenie kanałowe i dzięki temu zachowałam ząb do dziś a minęło już 7 lat. Pełen profesjonalizm, perfekcja, bardzo miła atmosfera, pełna kompetencja. Lepszego lekarza nie znajdę. W innym przypadku Pan doktor choć powinien wysłać mnie do szpitala, przepisał antybiotyk, dał nr tel i miałam iść do domu. Gdyby było gorzej miałam dzwonić. Sam dzwonił i dopytywał jak sytuacja wygląda i instruował co dalej robić. Zaopiekował się w 100 %. Polecam całym sercem.