Lekarze Stomatolog Poznań

lek. dent. Witold Kaczyński

Prywatna praktyka stomatologiczna
al. Karola Marcinkowskiego 1 A/12 E
61-745 Poznań

Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, rzeczowy, uprzejmy z empatią do pacjenta. Aż dziw, że są jeszcze tacy lekarze i ludzie!!!
                                       lek. stom. Natalia Siódmiak

lek. stom. Natalia Siódmiak

Extra-dent
os. Tysiąclecia 12
61-255 Poznań

To godna polecenia dentystka: leczę u niej zęby już od lat. Jest precyzyjna, dokładna, a przy tym delikatna, nie czuję nachalności jej ruchów w jamie ustnej co zawsze zrażało mnie do innych stomatologów. Poza tym "ratuje zęby" nie naciąga mnie na zbędne zabiegi. Jak trafiłam do niej 8 lat temu, mój stan zębów był fatalny obecnie wskakuje na fotel dr Natalii raz na pół roku na zwykłą kontrolę. Moje dzieci ...

lek. dent. Marek Moszyk

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Lekarz bardzo wrażliwy na potrzeby (strachy) pacjenta. Nigdy nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Ząb raz przez Niego leczony jest wyleczony skutecznie i trwałe. Delikatny, stwarza serdeczną atmosferę.
                                       lek. stom. Hanna Sobota

lek. stom. Hanna Sobota

Gabinet Stomatologiczny Hanna Sobota
J.Iwaszkiewicza 3
60-461 Poznań

Pani doktor i Jej zespół to bardzo dobry przykład podejścia do pacjenta .Fachowość, uprzejmość to cechy wyróżniające ten zespół . Pani doktor wytłumaczyła na pierwszym spotkaniu co należy zrobić z moim uzębieniem , jakimi etapami dojdzie do wspaniałego efektu i ile to mnie będzie kosztować. Polecam usługi Pani doktor jako super zadowolony pacjent.
Opinia dodana przez: Ryszard
                                       prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6
60-571 Poznań

Ani me, ani be nie było też nawet kukuryku, wierzę że podczas następnego spotkania wykaże się Pan zainteresowaniem do pacjentów, którzy zdecydowali się podjąć leczenie w tej, a nie innej klinice. Życzę powrotu do zdrowia Panie Wiesiu.
Opinia dodana przez: Sylwester Sitkowiak
                                       lek. dent. Magdalena Melka-Rosińska

lek. dent. Magdalena Melka-Rosińska

ul. Przepiórcza 25A/5
60-162 Poznań

Do gabinetu M-Dent chodzę od dłuższego czasu, zawsze do Pani Doktor Melki-Rosińskiej. Pani Doktor ma wiele cierpliwości i zrozumienia dla pacjenta. Ufam jej w 100% i nigdy nie zawiodłam się jako pacjentka. Pani Doktor zmobilizowała mnie do regularnych wizyt i od tego czasu problem z próchnicą pojawia się zdecydowanie rzadziej. Wizyty są na fundusz, więc nie płacę za wizyty kontrolne.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Katarzyna Plandowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

Pani Katarzyna cechuje się bardzo profesjonalnym i pewnym podejściem do pacjenta i co najważniejsze - leczenie u Pani Katarzyny jest bezbolesne!
Opinia dodana przez: Alexander

dr Marek Szulc

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

U pana doktora byłam trzykrotnie, usuwał mi ósemki. Bardzo profesjonalna obsługa, fachowa pomoc, a także wysoka kultura osobista. Pan Szulc był miły, zarażał spokojem, dzięki czemu sam zabieg, który przecież z reguły nie należy do najprzyjemniejszych, przebiegł bezproblemowo, bez bólu, na spokojnie. Pan doktor poinstruował mnie o higienie po zabiegu oraz spodziewanych efektach po ustąpieniu znieczulenia. Jeśli ktoś ma do wykonania stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nieustannie odsyłam do Pana doktora Marka ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Katarzyna Zieleśkiewicz

PORADNIA STOMATOLOGICZNA "KÓRNICKA"
Kórnicka 24, Poznań
61-141 Poznań

Pani dr. Kasia jest bardzo uprzejmą, pomocną osobą. Wzbudza zaufanie, zawsze przyjmie i pomoże gdy boli ząb. Bardzo polecam dr. Zieleśkiewicz. Profesjonalne podejście, najlepszy stomatolog u którego byłam 😊. Chodzimy tam całą rodziną.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

ulica Na Miasteczku
61-144 Poznań

U Pani Agnieszki leczę ząbki i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest rzeczowa, kompetentna i profesjonalna. Bardzo szczegółowo objaśnia co jest problemem oraz etapy leczenia. Co mnie bardzo przekonuje to poświęcony czas, nie mam odczucia że się spieszy bo następny pacjent już czeka. Efekty estetyczne są super. Szczerze polecam tym, którzy szukają uczciwego i sumiennego dentystę.
Opinia dodana przez: Ania K.

Tomasz Musiej

Os. Wł. Jagiełly 12 D/36
60-694 Poznań

Pan Doktor jest bardzo profesjonalny i rzeczowy. Miałem leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz odbudowę zęba z koroną. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza, punktualny i skrupulatny.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Karolina Wolnik-Płoszaj

NZOZ Eurodent
ulica Katowicka 77 D
61-131 Poznań

Witam, Polecam Panią Doktor Karolinę Wolnik-Płoszaj!!!!! :-))) Niesamowite podejście do pacjenta,!!! profesjonalizm!!! plus serce ipełne zaangażowanie, cierpliwość na maksa, wytłumaczenie od a do z. Rewelacja!!!! Szkoda ze na tak mało profesjonalistów z sercem w tej naszej służbie zdrowia się spotykamy. Pani Doktor...... urzekła mnie Pani swoim podejściem, cierpliwością i wiadomo profesjonalizmem. Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Katarzyna Gruczyńska
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. stom. Magdalena Goc-Płytnik

Protetyk, Stomatolog

ulica Umultowska 37 A
61-614 Poznań

Niezwykle kompetentna, delikatna , kulturalnai budząca zaufanie osoba. Mam 74 lata i bardzo kruche zęby, a Pani Magdalena ratuje je z anielską cierpliwością i zawsze z przemiłym uśmiechem. Leczę się w tym gabinecie od lat i z całą odpowiedzialnością mogę go wszystkim polecić .
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Doni Allecou

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Do Allecoudent chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

Małgorzata Murkowska-Plinzner

Plebańska 1
60-653 Poznań

Zdecydowanie polecam Panią doktor! Bardzo mi pomogła z zębem, który "zepsuł" inny lekarz. Jest cierpliwa, a na wizytę nie czekałam długo (tydzień). Jestem jej wdzięczna, że uratowała mi ząb, który inni chcieli już tylko wyrwać. Świetnie zna się na swojej pracy i potrafi "po ludzku" podejść do pacjenta.

lek. dent. Piotr Dombek

Prywatny Gabinet Lekarski
Morawskiego 1 lok. 1
60-239 Poznań

Bardzo dobry fachowiec. Profesjonalny, kompetentny i sympatyczny. Leczę się w gabinetach DOMBEK od lat. Wcześniej korzystałem z pomocy medycznej udzielanej przez rodziców Pana Doktora Piotra. Zawsze byłem zadowolony z efektów leczenia. Szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Eliza Osuch

Dens
Gwarna 13
Poznań

Bardzo bardzo dobre podejście do dzieci, spokojna, wyciszajaca wręcz, dziecko nawet się nie zorientowalo Kiedy podała znieczulenie!
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Aleksandra Kordasiewicz

Jugosłowiańska 75
Poznań

znakomita stomatolog, wyleczyła mi zęba którego inni dentyści chcieli wyrwać. Ząb jest odbudowany, wyszlifowany i posłurzy mi jeszcze przez kolejne 20 lat. A myślałam, że nic z tego nie będzie.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Rafał Jakubczyk

centrum stomatologii kopernik
jawornicka 5b/c
Poznań

Zabiegi leczenia kanałowego i chirurgicznego usuwania zarośniętego korzenia przebiegły bezproblemowo i bezboleśnie, a Pan doktor zawsze jest niezwykle sympatyczny i zawsze wszystko wyltumaczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Andrzej Śmigielski

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Jeżdżę specjalnie z innej miejscowości od lat i moje zdanie nie jest ani trochę gorsze niż na początku. Co tu więcej pisać trzeba po prostu skorzystać z wizyty i się samemu przekonać. Polecam !
Opinia dodana przez: Agnieszka Łoza