lek. dent. Ewa Grela-Kępczyńska

Nigdy więcej. Chodziłam do tej pani przez jakiś czas zwiedziona dobrym wrażeniem, które robiła. W pewnym momencie kolejno zaczęły się problemy z dużą częścią rzekomo wyleczonych zębów. Zmieniłam stomatologa, większość nadawała się już tylko do leczenia kanałowego, za to w dziwny sposób „wyzdrowiały” trzy zęby, które pani Ewa określiła jako nadające się do leczenia. Niestety przed zmianą lekarza zdążyłam zrobić most. Po półtora roku (jadałam bardzo ostrożnie) most odpadł po ugryzieniu zwykłego płatka kukurydzianego. Nowy stomatolog odkrył, że nie odpadł, a ułamały się zbyt mocno oszlifowane zęby. Konieczne okazało się ...

Niestety przed zmianą lekarza zdążyłam zrobić most. Po półtora roku (jadałam bardzo ostrożnie) most odpadł po ugryzieniu zwykłego płatka kukurydzianego. Nowy stomatolog odkrył, że nie odpadł, a ułamały się zbyt mocno oszlifowane zęby. Konieczne okazało się usunięcie ich.
Po ok roku podczas porządków znalazłam zachowany pierwszy most, który myślałam, że można będzie przykleić i okazało się, że leżąc nieruszany w pudełku bardzo zżółkł i pojawiły się na nim widoczne pęknięcia, co mówi o jakości używanych materiałów.
Reasumując dzięki tej osobie w wieku niecałych 30 lat nie mam czterech zębów, nie wspominając o ok 10 tys zł na poprawiane błędów.