Lekarze Stomatolog Poznań

lek. dent. Piotr Dombek

Prywatny Gabinet Lekarski
Morawskiego 1 lok. 1
60-239 Poznań

Bardzo dobry fachowiec. Profesjonalny, kompetentny i sympatyczny. Leczę się w gabinetach DOMBEK od lat. Wcześniej korzystałem z pomocy medycznej udzielanej przez rodziców Pana Doktora Piotra. Zawsze byłem zadowolony z efektów leczenia. Szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Aleksandra Kordasiewicz

Jugosłowiańska 75
Poznań

znakomita stomatolog, wyleczyła mi zęba którego inni dentyści chcieli wyrwać. Ząb jest odbudowany, wyszlifowany i posłurzy mi jeszcze przez kolejne 20 lat. A myślałam, że nic z tego nie będzie.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Eliza Osuch

Dens
Gwarna 13
Poznań

Bardzo bardzo dobre podejście do dzieci, spokojna, wyciszajaca wręcz, dziecko nawet się nie zorientowalo Kiedy podała znieczulenie!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Rafał Jakubczyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

centrum stomatologii kopernik
jawornicka 5b/c
Poznań

Zabiegi leczenia kanałowego i chirurgicznego usuwania zarośniętego korzenia przebiegły bezproblemowo i bezboleśnie, a Pan doktor zawsze jest niezwykle sympatyczny i zawsze wszystko wyltumaczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Andrzej Śmigielski

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Jeżdżę specjalnie z innej miejscowości od lat i moje zdanie nie jest ani trochę gorsze niż na początku. Co tu więcej pisać trzeba po prostu skorzystać z wizyty i się samemu przekonać. Polecam !
Opinia dodana przez: Agnieszka Łoza

lek. dent. Marta Schiller

Stomatologia - BAMBERSKI DWÓR
Św. Wawrzyńca 1A/17
60-539 Poznań

Witam. Z dr Martą znamy się od wielu lat. I od wielu lat leczy moje zęby.Dzięki niej mam dzisiaj zdrowe zęby i to własne ( choć w innych gabinetach stomatologicznych bywało różnie ). Wychodząc z gabinetu nawet po kanałowym leczeniu nie jestem zestresowana, a wręcz przeciwnie czuję błogi spokój. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Oswoiła ze stomatologiem nawet moją córcię, co nie było łatwe. W innym gabinecie moje dziecko pogryzło ...
Opinia dodana przez: Beti

lek. dent. Iwona Łatyszewska

Przychodnia Stomatologiczno Medyczna
PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 70A
60-139 Poznań

Serdecznie polecam. Pani Doktor jest niezwykle delikatna i dokładna. Po wielu latach strachu przed dentystą w końcu znalazłam lekarza któremu mogę zaufać a na wizyty wracam z przyjemnością.
Opinia dodana przez: Anna

Maria Lempe

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

lek. dent. Joanna Bilska-Stokłosa

ul. 28 Czerwca 1956 r. 299
61-469 Poznań

Pani Doktor to znakomity chirurg szczękowo-twarzowy. Dokonała dla mnie cudu i to dwukrotnie. Nie ma takich słów, które będą wystarczająco dobre, aby wyrazić moją wdzięczność. Wykonuje swoją pracę z pasją i oddaniem. Do tego jest osobą życzliwą i pełną zrozumienia dla problemu pacjenta, cierpliwie odpowiada na pytania, wyjaśnia wątpliwości, tłumaczy, co ma niebagatelny wpływ na samopoczucie, a tym zdrowie pacjenta. Serdecznie dziękuję, Pani Doktor za pomoc.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Anna Biczysko-Murawa

Nad Seganką 8
Poznań

Amazing! I needed urgent root canal treatment and she was very responsive and made it possible for me to get a quick appointment. Her approach was careful, kind, and confident, and I felt - from beginning to end - in the safest dentist hands I've ever been. Excellent consultation, atmosphere, treatment. I have another endo coming up and I put my trust in Dr. Biczysko-Murawa.
Opinia dodana przez: Nadine

lek. dent. Sylwia Szymanuszka-Knast

ul. Gałczyńskiego 18
60-194 Poznań

Wielkie słowa uznania dla Pani doktor Sylwii. Profesjonalne rozwiązanie mojego problemu. Duża wiedza i doświadczenie. Świetne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Helena

lek. dent. Małgorzata Kerste - Kowalska

Rogera Sławskiego 11
60-682 Poznań

Pani stomatolog to bardzo miła i kontaktowa lekarka. Już w czasie pierwszej wizyty dostrzec można jej profesjonalizm - precyzję, skupienie na pacjencie i ogromną życzliwość. Zarówno w trakcie badania, jak i leczenia, jest bardzo dokładna, delikatna i zaangażowana. Przez cały czas kontroluje samopoczucie pacjenta, stwarzając jednocześnie bardzo miłą i pogodną atmosferę. W sytuacjach nagłych Pani doktor zawsze znajdzie najszybszy termin,aby pomóc pacjentowi - czego sama doświadczyłam. Wizyty w gabinecie rozpoczynają ...
Opinia dodana przez: OlaS.

lek. dent. Consuelo Caraballo-Cortes

Stomatologia Bamberski Dwór NZOZ
ul. św. Wawrzyńca 1 A/17
60-539 Poznań

Dzięki takim lekarzom odzyskuje się wiarę w ludzi. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Teraz wiem, że kanałowe leczenie zęba nie powinno trwać jedną wizytę (jak u innych stomatologów), że wymaga zrobienia zdjęcia, aby sprawdzić ile ząb ma kanałów, że wymaga użycia endometru, że przy odpowienim znieczuleniu może być ono całkowicie BEZBOLESNE. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Renata Ratajszczak

Śniadeckich 16
60-774 Poznań

Pani doktor jest niezwykle uprzejma i cierpliwa. Podjęła się z pasją pokonania nietypowego problemu za co bardzo dziękuję. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Elżbieta Świtek

ul. Złotowska 21
60-189 Poznań

Pani dr.Elzbieta Świtek jest stomatologiem, dzięki której w doroslosci przełamałam lęk przed wizytą u dentysty. Pracę pani Elżbiety cechuje wysoki profesjonalizm oraz ogromną empatia i cierpliwość do pacjenta. Jestem straszna panikarą, a pani Elżbieta zawsze podchodzi do mnie ze stoickim spokojem, a wizyta u stomatologa kojarzy mi się teraz bardzo pozytywnie, z dbaniem o swoje zdrowie. Od 5 lat na leczenie zębów chodzę wyłącznie do pani Elzbiety, i polecam ja ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Hubert Kardach

Centrum Stomatologii - Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

W Szpitalu św Wojciecha trafiłam na dr Kardach, akurat miałam straszny ból zęba, więc zostałam szybko przyjęta. Później jeszcze byłam na dwóch wizytach i myślę, że póki co szybko nie wrócę na fotel stomatologiczny. Dr Kardachowi dziękuję za dobrą opiekę i polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Werka
Leczę się w tym gabinecie od ponad 10 lat i nie zamierzam go zmieniać. Pełen profesjonalizm, a przy tym sympatyczna atmosfera. W pełni polecam.

dr n. med. Jędrzej Bryl

Prywatny Gabinet
Sadowa 25
61-657 Poznań

Lekarz od beznadziejnych przypadków:) gdy inny dentysta wysyłał mnie na mikroskopy cuda nie widy to doktor Bryl sam ogarnął temat w ekspresowym czasie. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

Joanna Czaplińska

ORTO-AIDI Poradnia Stomatologiczna
Strzeszyńska 198
60-479 Poznań

Polecam Panią doktor zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Tak delikatnej, a wręcz bezbolesnej wizyty nigdzie nie znajdziecie. Z przyjemnością i bez strachu jeżdżę na wizyty, a co najważniejsze mój 3 letni synek jeździ tam ze mną i nie boi się wizyt u stomatologa, a to tylko dzięki odpowiedniemu podejściu Pani doktor. Polecam ją wszystkim rodzicom, których dzieci boją się dentysty. To chyba jedyny lekarz do którego mam 100% ...
Opinia dodana przez: oficerka

lek. dent. Małgorzata Kunkul

Zespół Lekarzy Rodzinnych Ewa Osińska i Wspólnicy Spółka Jawna
Promienista 89
60-141 Poznań

Super lekarka.. Rewelacyjnie pracuje, leczy bez bólu i stresu. U żadnego innego stomatologa nie pozwoliłam sobie na plombowanie bez znieczulenia.. a u p. Małgosi faktycznie nic nie boli i to bez znieczulenia.. Polecam!!! Fachowiec w 100 %
Opinia dodana przez: Wiesław