lek. dent. Marta Schiller

Pani Marta potrafiła oswoić nawet takiego panikarza jak ja. Polecam, bo warto. Przesympatyczna i fachową osoba.

Witam. Z dr Martą znamy się od wielu lat. I od wielu lat leczy moje zęby.Dzięki niej mam dzisiaj zdrowe zęby i to własne ( choć w innych gabinetach stomatologicznych bywało różnie ). Wychodząc z gabinetu nawet po kanałowym leczeniu nie jestem zestresowana, a wręcz przeciwnie czuję błogi spokój. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Oswoiła ze stomatologiem nawet moją córcię, co nie było łatwe. W innym gabinecie moje dziecko pogryzło stomatologa za co Ja otrzymałam burę od Pani Doktor że nie panuję nad własnym dzieckiem. dr Marta trochę z dzieckiem porozmawiała, pośmiały się nawet nie wiem z czego ( to już ich tajemnica) i nim się młoda połapała to już miała "zrobiony ząbek".
Gorąco polecam dr Martę Schiller, jej profesjonalizm i tą Jej cudowną aurę, która sprawia, że człowiek chętnie chodzi do stomatologa.

Bardzo jestem zaskoczona,że spotkałam tak profesjonalnego stomatologa. Pani dr Marta jest przy tym uprzejma,miła, ma znakomite podejście do pacjenta , poświęca czas przed leczeniem, aby przedstawić w jakim kierunku będzie ono prowadzone , posiada nowoczesny specjalistyczny sprzęt stomatologiczny . Brak mi słów do pełnego uznania dla pani dr Marty - to WSPANIAŁY SPECJALISTA i ODDANY DLA PACJENTÓW CZŁOWIEK. Udacie się do tego gabinetu,a potwierdzicie moje słowa. POLECAM WSZYSTKIM !!!!

Udacie się do tego gabinetu,a potwierdzicie moje słowa.
POLECAM WSZYSTKIM !!!!

Pani Marta jest doskonała w każdym calu! Spkojna i miłą atmosfera, cierpliwość, ciepło, profesjonalizm. Nigdy nie zamienię na innego lekarza.