Lekarze Stomatolog Poznań

Szukałam kogoś ze specjalizacją na moje choroby przyzębia, a koleżanka poleciła Doktora Tomasza. Ceny normalne, szybko i konkretnie. Nawet zdecydowałam się na implant.
Opinia dodana przez: Hela

lek. dent. Barbara Bednarczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

Najlepszy lekarz stomatolog do jakiego chodziłam, polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm.

lekarz Andrzej Baszkowski

Praktyka Lekarzy Specjalistów "MEDIC-SPECJAL" s.c.
Grochowska 110
60-335 Poznań

Bardzo dobry lekarz , przemiły człowiek . Same miłe słowa mogę powiedzieć o Panu doktorze. Pozdrawiam Karolina

lek. dent. Małgorzata Fechner

Prywatny Gabinet Lekarski
Zwierzyniecka 24/2
60-814 Poznań

Pani doktor bardzo cierpliwa, spokojna. Zawsze wszystko tłumaczy, zabiegi wykonuje bezboleśnie. Moje dzieci również chodzą do niej, nawet chętnie, bo pani doktor ma podejście- dużo z nimi rozmawia. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Halina Jacyna-Onyszkiewicz

ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 75/86
60-523 Poznań

Profesjonalizm i szwajcarska jakość... Rzetelność i uczciwość....Mostek podziwiany w Poznaniu i Jerozolimie.........
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Ewa Prządka

Stomatologia Ogrody
Miodowa 4/2
60-591 Poznań

najlepszy stomatolog to po prostu mało, polecam z czystym sumieniem, wizyta u stomatologa nie stanowi dla mnie teraz problemu, ponieważ mam pełne zaufanie do Pani doktor
Opinia dodana przez: zofia

lek. dent. Maciej Marcinowski

Os. Władysława Jagiełły 23/paw.1/A
60-694 Poznań

Byłam, przeżyłam implanty:) Doktor prowadzi klinikę o rodzinnej atmosferze. Ma pełne kompetencje, kompleksowe podejście do pacjenta i prowadzi bardzo długą rozmowę poprzedzoną wypełnieniem ankiety dotyczącej chorób i zagrożeń. Wszystko tłumaczy cierpliwie i uzgadnia z nami, o co nam chodzi. Można o wszystko pytać. Odpowie. Pokazuje, co można zrobić. Wiemy od razu za ile. Fajnie jest wpaść na obniżki, rabaty, promocje. Można i w ratach. Widać, że doktor ma ciągły kontakt ...
Opinia dodana przez: Tatiana
Polecam Panią doktor, zna się na rzeczy, wie co robi i dobrze to robi. Pomoże nawet najbardziej wystraszonym pacjentom. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Iwona Sell

Gen. Maczka 14
60-651 Poznań

Super lekarz stomatolog,lepszego nie znam , niestety juz tu dawno nie przyjmuje. Moze ktos wie gdzie jej szukac :(
Opinia dodana przez: Anetta

lek. dent. Anna Idzikowska

ulica Głogowska 107/109
60-266 Poznań

Najlepszy stomatolog jakiego miałem przyjemność poznać. Pani lekarz miła, kompetentna, kolejne wizyty były bezpłatne (kontrolne).
Opinia dodana przez: Dawid
Pani doktor Małgorzata Pobudek to doskonała dentystka, za każdym razem wykazuje się dokładnością, starannością, jak również wykonuje swój fach niezwykle delikatnie, nigdy nie doświadczyłam w jej gabinecie nic przykrego. Dodatkowo udziela profesjonalnych porad, jak należy dbać o zęby już po zabiegu, zawsze uśmiechnięta i empatyczna wobec każdego człowieka.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Elżbieta Bartosz-Sondowska

Olszynka 9/1
60-303 Poznań

Polecam tylko adres jest zły p.dr przyjmuje na ul.Poniatowskiego 24a w Luboniu.Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzet w tym komputerowe znieczulenie. profesjonalny, przemiły personel zwłaszvza p.dr Sondowska.

lek. dent. Adam Parowicz

Chirurg stomatolog

Jeżycka 48/2
60-865 Poznań

Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pana Dr. Profesjonalista, człowiek który robi to z pasją. A do tego niedrogi. Polecam!
Opinia dodana przez: adriana

lek. dent. Magdalena Kiełpińska-Gajdus

Głogowska 111
60-266 Poznań

Jakby ktoś szukał dentysty, to ta pani jest najlepsza. Ratuje wszystko i wszystkich. Pod jej opieką jestem od prawie dwudziestu lat i odwiedziłem ją setki, a nawet dziesiątki razy. Nigdy się nie poddaje, jest nastawiona na pacjenta i pracuje dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Ewa Szyc-Walczak

os. Orła Białego 62 lok. 23
61-251 Poznań

Świetna specjalistka p.Doktor, wysokiej klasy stomatolog, miła i serdeczna rozumiejąca pacjentów. Zabiegi bezbolesne i skuteczne. Z czystym sumieniem polecam każdemu ....!

lek. dent. Anna Zaczyńska

ulica Pilotów 22
60-409 Poznań

Pierwszy raz spotkałem się z taka kobieta stomatologiem.Dla mnie jest super.Podejście do pacjenta, delikatność i wyczucie .
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Jakub Koralewski

os. Rusa 37/10
61-245 Poznań

Dobro pacjenta na pierwszym miejscu.Polecam Pana doktora.Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Pan doktor nie leczy tylko zęby ale i przeprowadza szczegółowy wywiad.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Ewa Domagała-Szczygieł

MEDICA CELSUS
Unii Lubelskiej 1
61-249 Poznań

Wiedza, zaangażowanie, międzynarodowe doświadczenie, najnowsze technologie, życzliwa atmosfera, niewygórowane koszty, terminy do zaakceptowania, niebanalne architektoniczne dodatki. To tylko niektóre zalety stomatologicznego gabinetu-ideału stworzonego przez panią dr. Dla człowieka pamiętającego szkolne gabinety dentystyczne z początku lat osiemdziesiątych XX w. to raj!
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Maciej Piwosz

ul. Hetmańska 23/1
60-251 Poznań

Podmiotowe podejście do pacjenta, miła atmosfera, profesjonalizm, nowocześnie wyposażony gabinet do tego konkurencyjnie niskie ceny. Szczerze polecam :)
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Beata Paradowska

Drewsa 1
61-606 Poznań

Po prostu super. Polecam wszystkim, którzy boją się dentysty. Strasznie miła osoba, delikatna.