Lekarze Stomatolog Poznań

super dentystka .

lek. dent. Maria Kawecka

Os. Czecha 79/106
61-289 Poznań

Bardzo polecam. Nie spotkałam się wcześniej z tak uprzejmą Panią doktor, która sprawiła, że zapomniałam o tym, że właśnie jestem na wizycie w sprawie próchnicy zębów.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Aleksandra Maciejewska

Os. Orła Białego 43/89
61-251 Poznań

Szczerze polecam! Wizyta z dwójką młodych dzieci. Po licznych nieudanych próbach leczenia u innych stomatologów, Pani Doktor zdziałała cuda!
Opinia dodana przez: Milena

lek. dent. Paulina Puacz-Matuszek

Stomatolog dziecięcy

ul. Brzask 10/214
60-369 Poznań

polecam, moje dzieciaki uwielbiają Panią Paulinkę. 4-letni syn wcześniej uciekał z fotela a tu wchodzi sam chętnie i pokazuje ząbki. Pani Paulinka objaśnia dzieciom cierpliwie i dokładnie, co będzie robiła i dlaczego. Płacimy tylko, jeśli coś jes robione w ząbkach a nie za sam przegląd. Świetne podejście do dzieci, po 3 wizycie mogę szczerze polecić.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Maciej Tomczak

LUX MED Sp. z o.o.
ul. Franklina Roosevelta 18
60-829 Poznań

Jestem pacjentka od wielu lat. Inni chcieli mi usunąć jedynkę, lub przeprowadzić bolesna resekcje. Pan doktor zaproponował ponowne leczenie kanałowe i dzięki temu zachowałam ząb do dziś a minęło już 7 lat. Pełen profesjonalizm, perfekcja, bardzo miła atmosfera, pełna kompetencja. Lepszego lekarza nie znajdę. W innym przypadku Pan doktor choć powinien wysłać mnie do szpitala, przepisał antybiotyk, dał nr tel i miałam iść do domu. Gdyby było gorzej miałam dzwonić. ...
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Cezara Żmijewska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Psychiatryczny Prywatny Gabinet Lekarski
os. Lecha 42/13
61-294 Poznań

Pani doktor jest osobą sympatyczną wyrozumiałą i kompetentną. Po dokładnej konsultacji w profesjonalny sposób zrobiła porządek z moimi zębami.Wizyty w jej gabinecie przebiegały bezstresowo. Polecam!!
Opinia dodana przez: Hanna

lek. dent. Jakub Dudziak

Stomatologia s. c.
inna Stare Żegrze 34
61-249 Poznań

Polecam Pana Jakuba, wyrywał mi już 3 zęby, w tym dwa za jednym razem (były w stanie szczątkowym), całkowicie bezboleśnie- ma naprawdę złote ręce! Podał też caly wachlarz mozliwosci uzupełnienia ubytków. Pełen profesjonalizm!

lek. dent. Anna Wędrychowicz-Welman

Andent- Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne Poznań
Os Jana III Sobieskiego paw 103
Poznań

bardzo kompetentna ,miła. Szkoda że takich lekarzy jest tak niewielu:) Tłumaczy co robi i dlaczego, nawet doradziła jaką pastę zastosować.
Opinia dodana przez: Daniel

lek. dent. Agnieszka Dałkowska

os. Jana III Sobieskiego 7g lok. 169
60-688 Poznań

Profesjonalistka w swoim fachu. Wizyty u niej zawsze sprawiają mi przyjemność. Zabiegi prowadzi bezboleśnie i ma super podejście. Serdecznie polecam, pomogła mi wyleczyć od dziecka krzywe zęby, które teraz są idealne :)

lek. dent. Barbara Płaza

Poradnia ginekologiczna
Św. Marii Magdaleny 8 a/b
61-861 Poznań

Wyjątkowo miła, uczynna i cierpliwa osoba. Z wielkim poświęceniem i sumiennością stara się pomóc pacjentowi. Jeśli chodzi o mnie poradziła sobie z wyjątkowo trudnym i skomplikowanym przypadkiem, gdzie inni dentyści po prostu nie dali rady. Naprawdę szczerze polecam i dziękuję....
Opinia dodana przez: Grazyna

lek. dent. Marzena Wyganowska - Świątkowska

Wielkopolskie Hospicjum dla Dzieci
ulica Bednarska 4
60-571 Poznań

Świetny periodontolog i implantolog o bardzo wysokich kompetencjach i szerokim spektrum usług. Uratowała mi nie jeden ale kilka zębów przed wypadnięciem. Jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej, który każdemu pacjentowi poświęca wystarczająco dużo czasu. Polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Katarzyna Biczysko

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gwiaździsta 37 A
60-149 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z tego, że pani doktor uratowała moje zęby i obsługa super.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Paulina Buczkowska-Puślecka

ulica Pamiątkowa 2/15
61-512 Poznań

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor. Ból zęba bardzo szybko minął. Pełen profesjonalizm i bardo duża dokładność. Polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Siwiec Radosław

Protetyk, Stomatolog

Indywidulna Praktyka Stomatologiczna
Źródlana 28/1
Poznań

Doktor Siwiec uratlowal mi zeba, ktory przed wizyta u niego zostal zdiagnozowany przez czworke wczesniejszych stomatologow jako "nie do uratowania". Po latach zab nadal ma sie swietnie, a pozostali lekarze nawet nie podjeli sie proby leczenia, wmawiajac mi, ze nic juz nie da sie zrobic. Znakomity dentysta, polecam kazdemu.

lek. dent. Marek Budrewicz

Przychodnia Stomatologiczna "KORONA"
Zakręt 28
60-351 Poznań

Od 16 lat jestem pacjentem P.Marka,każda wizyta to spektakl,nie znam drugiego takiego,który potrafi ocenić na ile mnie boli,jest perfekcyjny w tym co robi,czasami mam wrażenie że nie robi tego dla pieniędzy ,tylko z pasji i radości że mógł komuś przywrócić uśmiech na twarzy.Proszę się nie zrażać że czasami umówiona wizyta na 12 rozpoczyna się o 13,doktor nie wypuśći poprzedniego pacjenta z fotela dopóki nie uzna że zrobił wszystko na daną ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Damian Antczak

Przyjazna Stomatologia
Osiedle Przyjaźni 24/7A
Poznań

Do tego pana trafiłam z peknietym zebem trzonowym , ropa i bólem . Do końca ratuje zeby pod mikroskopem. Leczył kanały zle zaplombowane przez innych dentystow. Podkreślam wysoka sprawność manualna- mistrzostwo swiata. Mogą iść osoby z chorym sercem czy dolegliwosciami gastrycznymi- ten dentysta zna sie na swojej pracy. Wysoka kultura osobista i empatia do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem. Szkoda , ze już nie przyjmuje na Grochowskiej i mam dużo ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Andrzej Chmielecki

Stomatologia Bamberski Dwór NZOZ
ul. św. Wawrzyńca 1 A/17
60-539 Poznań

Serdecznie polecam Pana Doktora nawet największym tchórzom! Leczenie jest bezbolesne i co najważniejsze skuteczne. Mój ząb był leczony i innym gabinecie przez kilka miesięcy i ciągle coś bolało, został wyleczony w ciągu dwóch dłuższych wizyt i nic już się nie dzieje. Na pewno wrócę!
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Maria Borkowska-Dmytrów

Prywatny Gabinet Neurologiczny z Rehabilitacją
Lubeckiego 6a
60-348 Poznań

Od 17 lat leczę zęby tylko i wyłącznie u Pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta z dbałością o każdy szczegół. Przesympatyczny człowiek.Polecam
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Maritta Banasiak-Hamelka

Gabinety Stomatologiczne MALI-DENT
Mielżyńskiego 31B/4
61-725 Poznań

Zgadzam się pełen profesjonalizm polecam dzieci jeszcze nie mam ale jak będę miała to na pewno będę do Pani Maritty chodziła
Super profesjonalna i przesympatyczna Pani doktor. Zawsze potrafi wyczarować wolne miejsce, aby przyjąć pacjenta w potrzebie. Serdecznie polecam :)
Opinia dodana przez: Piotr