lek. dent. Marek Budrewicz

Od 16 lat jestem pacjentem P.Marka,każda wizyta to spektakl,nie znam drugiego takiego,który potrafi ocenić na ile mnie boli,jest perfekcyjny w tym co robi,czasami mam wrażenie że nie robi tego dla pieniędzy ,tylko z pasji i radości że mógł komuś przywrócić uśmiech na twarzy.Proszę się nie zrażać że czasami umówiona wizyta na 12 rozpoczyna się o 13,doktor nie wypuśći poprzedniego pacjenta z fotela dopóki nie uzna że zrobił wszystko na daną chwilę,a warto czekać.Jedyny uczciwy stomatolog jakiego znam.

Bardzo gorąco polecam doktora Budrewicza. Leczę sie u niego od kilku lat. Kompetentny cierpliwy szczególarz :) Wszystkie plomby trzymają się tak jak trzeba. Mógłbym sobie tylko życzyć, żeby wszyscy lekarzy byli tacy. Daje radę również z moją nastoletnią córką, co nie jest wcale łatwe :)

Bardzo gorąco polecam doktora Budrewicza. Leczę sie u niego od kilku lat.
Kompetentny cierpliwy szczególarz :)
Daje radę również z moją nastoletnią córką, co nie jest wcale łatwe :)

Rzetelny i cierpliwy doktor. Wszystko wyjasni, wytlumaczy co i dlaczego robi. Do swojej pracy podchodzi z zaangazowaniem i niesamowita precyzja wykonania. Przy okazji niesamowicie przystojny :)

wzorowe podejście , umiejętności , bardzo miły , solidny , no może troszeczkę drogi ale za wiedzę oraz umiejętności trzeba zapłacić. Polecam

Dzieki temu, ze poprzedni pracownik tego gabinetu,Bartosz Niedziolka,odszedl, a przypuszczam nawet ze zostal wyrzucony, bo nie tylko bral i to do wlasnej kieszeni, ogromne pieniadze za to co robil, ale na dodatek robil szybko i niedbale, pan Doktor Budrewicz zajal sie moim uzebieniem, place duzo mniej, mam zeby zrobione dokladnie i bez pospiechu.Polecam wszystkim, ktorzy cenia sobie fachowosc, delikatnosc i poczucie bezpieczenstwa.Dzieki Doktorowi Budrewiczowi zaczelam wierzyc w to, ze istnieja jeszcze prawdziwi pasjonaci tego zawodu, dla ktorych liczy sie przede wszystkim dobro pacjenta.

Bardzo profesjonalny stomatolog, wiem co mówię, bo mam porównanie. Musiałam poprawić kilka zębów po poprzednim "specjaliście". Teraz chodzę tylko na kontrolę i mam spokój. Żadnych przykrych niespodzianek. Dr Budrewicza cenię za to, że do problemu podchodzi kompleksowo, jeśli jest taka potrzeba robi zdjęcie RTG, "remontuje" ząbki z niezwykłą starannością, rzeczowo wszystko wyjaśni, nie zbywa pacjenta, a przy tym jest niezwykle miły, sympatyczny i przystojny.

...rewelacyjne podejscie do pacjenta...solidny konkretny mily cierpliwy lekarz polecam polecam polecam

Najlepszy lekarz jakiego znam , super miły uprzejmy i przede wszyskim profesjonalista. Leczy moje ząbki od 14 lat i na żadnego innego lekarza nigdy go nie zamienie!!!

Tak jak poprzednicy powtorze-PROFESJONALISTA Z ZAMILOWANIEM,mily, uprzejmy,a przede wszystkim solidny, cierpliwy i DOKŁADNY,lecze sie juz kilka lat i rowniez jestem bardzo zadowolona....POLECAMz calego serca:)

Jest najlepszym lekarzem, jakiego znam. Miałam naprawdę szczęście, że trafiłam na tak kompetentnego stomatologa! A do tego - przesympatyczny!

A do tego - przesympatyczny!