lekarz Lechosław Namysł

Chirurg onkolog

Lekarz jakich mało. Miałam niegojącą się ranę pooperacyjną. Konsultacje gdzie tylko można i wszędzie że trzeba "otwierać" na nowo. Pan doktor przede wszystkim dokładnie zrobił wywiad, przejrzał dokumentację medyczną, oczyścił ranę bardzo dokładnie, wdrożył leczenie. Rana wygojona po kilku tygodniach! Dziękuję

Powiem krótko , doktor jakich mało w naszym kraju,kultura,podejście do pacjenta,kompetentny i uczciwy . Polecam

Znam p. doktora od 2005r. Byłem operowany przez niego i zespół. Operacja była spowodowana skandalicznym zaniechaniem leczenia i informacji o stanie mojego zdrowia przez pewną lekarkę. Mam najlepsze zdanie o walorach zawodowych i etycznych pana doktora.