dr hab. n. med. Paweł Bugajskidr hab. n. med. Paweł Bugajski - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Paweł Bugajski

Kardiochirurg

Jestem kardiochirurgiem z 32 letnim doświadczeniem, ordynatorem oddziału kardiochirurgii Szpitala im. J. Strusia, pomagam w podjęciu decyzji o leczeniu operacyjnym lub angioplastyce, operuję bypassy,wady zastawek serca także metodami miniinwazyjnymi, tętniaki aorty i serca oraz wady wrodzone u dorosłych.

Doskonały specjalista kardiochirurg. Z pasją i wiedzą wykonuje swój trudny zawód. Bardzo komunikatywny i zaangażowany, zarówno na etapie diagnozy jak i leczenia. Postrzega pacjenta jako indywidualny przypadek i przystępnie wprowadza go we wszelkie kwestie związane z jego chorobą. Jest zwolennikiem interwencji chirurgicznej jedynie w przypadkach, które absolutnie tego wymagają, zgodnie z aktualną wiedzą. Lekarz o niezwykłej kulturze osobistej, a przy tym miłośnik sztuki i humanista. Ze wszech miar godny polecenia.

We wrześnou 2021 roku doktor Bugajski przeprowadzil u mojego męża operację OPCAB.Dzisiaj jest juz po 4 tygodniach rehabilitacji.Na dzień dzisiejszy czuje się dobrze.Docent bardzo szybko zaopiekował się mężem i tak jak mówił w określonym terminie operował go w szpitalu im.Strusia w Poznaniu.Jest to lekarz kompetentny i odpowiedzialny .Dziękuje wraz z moim mężem za udzieloną pomoc.

Pan dr Paweł Bugajski bardzo fachowo, życzliwie i bezinteresownie zaopiniował wyniki mojego ojca. Jego diagnoza oraz plan leczenia okazały się skuteczne i z perspektywy czasu, bo było to 2 lata temu, mogę powiedzieć, że stan ojca jest stabilny i adekwatny do wieku ( 88 lat). Odpowiednie leczenie farmakologiczne pozwala na normalne życie. Wszystkiego dobrego życzę i pozdrawiam Pana doktora.

W lutym 2020 roku, krótko po 70-tych urodzinach, miałem przeprowadzoną operację wszczepienia zastawki aortalnej oraz jednego pomostu (bay-pasu) przez dr hab. n. med. Pawła Bugajskiego i zespół w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia w Poznaniu. Pomimo wielu obaw i obciążeń medycznych, operacja przebiegła szybko i bez komplikacji, a ja czuję się bardzo dobrze i niespełna po czterech miesiącach od operacji wróciłem do pełnej sprawności. Dr Paweł Bugajski to profesjonalny kardiochirurg, wzbudzający zaufanie, konkretny, spokojny i rzeczowy, pełen empatii. Po konsultacji przekonał mnie do konieczności przeprowadzenia operacji i wyboru metody ...

Dr Paweł Bugajski to profesjonalny kardiochirurg, wzbudzający zaufanie, konkretny, spokojny i rzeczowy, pełen empatii. Po konsultacji przekonał mnie do konieczności przeprowadzenia operacji i wyboru metody jej przeprowadzenia.
Za pośrednictwem portalu chcę wraz z rodziną podziękować Panu dr Pawłowi Bugajskiemu i całemu Zespołowi Oddziału Kardiochirurgii za profesjonalną opiekę. Z życzeniami zdrowia, wielu kolejnych sukcesów zawodowych oraz osobistych.

Docent Bugajski przeprowadził operację wszczepienia zastawki serca oraz trzech bajpasów u mojego Taty. W tych niezwykle trudnych dla wszystkich, tak pacjentów, jak i personelu medycznego czasach pandemii koronawirusa, Docent Bugajski i Jego zespół sprawdzili się na medal. Bez zbędnego rozpisywania się : kompetencje, zaangażowanie, troska o dobro pacjenta, życzliwość i dostępność. Chateau bas i ogromne dzięki za wszystko!!! Wdzięczna córka pacjenta :)

Wdzięczna córka pacjenta :)

korzystając z możliwości pragnę wyrazić moją wdzięczność Panu Ordynatorowi oraz całemu zespołowi operacyjnemu , Paniom Pielęgniarkom oraz całej obsłudze Oddziału Kardiochirurgii Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia na ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu. Moja Mama była operowana na tym Oddziale i spotkałyśmy się na nim z wielkim oddaniem, serdecznością i pomocą wszystkich pracowników. W tych trudnych dla nas chwilach byłyśmy otoczone bliskością, wsparciem , potrzebna informacją i wszelką pomocą pracowników Oddziału. Dzięki wysokiej kompetencji i profesjonalizmowi Mama szczęśliwie przeszła operację, była fachowo rehabilitowana, , dbano zarówno o właściwą farmakoterapię jak i ...

Moja Mama była operowana na tym Oddziale i spotkałyśmy się na nim z wielkim oddaniem, serdecznością i pomocą wszystkich pracowników. W tych trudnych dla nas chwilach byłyśmy otoczone bliskością, wsparciem , potrzebna informacją i wszelką pomocą pracowników Oddziału. Dzięki wysokiej kompetencji i profesjonalizmowi Mama szczęśliwie przeszła operację, była fachowo rehabilitowana, , dbano zarówno o właściwą farmakoterapię jak i o prawidłowe gojenie ran pooperacyjnych. Dziękujemy całemu personelowi Oddziału z Panem Ordynatorem Pawłem Bugajskim na czele.

W maju 2019 roku miałem przeprowadzoną operację wszczepienia czterech pomostów przez Doc.dr.hab nauk med.Pawła Bugajskiego i Jego profesjonalny zespół.Operacja przebiegła bez komplikacji a ja czuję się doskonale i szybko powracam do pełnej sprawności.Pan Doc. Paweł Bugajski to światowej klasy kardiochirurg.wzbudzający zaufanie zarazem kontaktowy emanujący spokojem i dobrocią.Po konsultacji przekonał mnie do koniecznej operacji i wyjaśnił na czym będzie polegała.Za pośrednictwem portalu chcemy z Żoną bardzo podziękować całemu zespołowi operacyjnemu oraz personelowi kardiochirurgi za opiekę.Panu Doc.Pawłowi Bugajskiemu jeszcze raz bardzo Dziękujemy i Życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych oraz osobistych.Z wyrazami Szacunku Anna i Zbigniew Krzyżanowscy .23.08.2019r Kalisz.

Człowiek wysokiej kultury osobistej, rzeczowy i miły. Bardzo dobry specjalista. Przed operacją miałam wiele obaw ale doktor wszystko dokładnie wytłumaczył co mnie uspokoiło. Obecnie jestem po operacji, która przebiegła bez żadnych komplikacji a dzięki niej otrzymałam "naprawione serce".

To było ogromne szczęście -trafić w ręce P.Doktora! Od udanej operacji by-pass mojej Mamy minęło 17lat! Pomosty tętnicze działają bez zarzutu-zawdzięczamy Panu Doktorowi nowe Życie❤ Pragniemy ogromnie jeszcze raz powiedzieć DZIĘKUJEMY!

To było ogromne szczęście -trafić w ręce P.Doktora!
Od udanej operacji by-pass mojej Mamy minęło 17lat!
Pomosty tętnicze działają bez zarzutu-zawdzięczamy Panu Doktorowi nowe Życie❤
Pragniemy ogromnie jeszcze raz powiedzieć DZIĘKUJEMY!

Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Pawłowi Bugajskiemu za skuteczne przywrócenie mnie do życia. Umożliwiła to przeprowadzona operacja przez Docenta polegająca na wszczepienie zastawki aortalnej oraz bajpasu. Mimo wielu obaw dzięki fachowości, skuteczności i ogromnej wiedzy Docenta oraz zespolu towarzyszącego spowodowała, że operacja przebiegła książkowo, a efekt jest taki jak obiecano.Przede wszystkim to znaczna poprawa sprawności i samopoczucia. Polecam zespół kardiochirurgii Szpitala Miejskiego im Strusia w Poznaniu, jest to zespół profesjonalistów, w którego ręce można oddać swoje życie bez wahania. Oddany pacjent Zbigniew B.

Oddany pacjent Zbigniew B.