dr hab. n. med. Paweł Bugajskidr hab. n. med. Paweł Bugajski - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Paweł Bugajski

Kardiochirurg

Jestem kardiochirurgiem z 32 letnim doświadczeniem, ordynatorem oddziału kardiochirurgii Szpitala im. J. Strusia, pomagam w podjęciu decyzji o leczeniu operacyjnym lub angioplastyce, operuję bypassy,wady zastawek serca także metodami miniinwazyjnymi, tętniaki aorty i serca oraz wady wrodzone u dorosłych.

Pana doktora Bugajskiego poznałem w kwietniu 2013 roku, gdy zostałem zakwalifikowany do wymiany zastawki aortalnej. Przed operacją Doktor Bugajski opisał mi jej przebieg. Operacja, późniejsza rehabilitacja przebiegły bez problemów tak, że p trzech miesiącach wróciłem do pracy. Przed powrotem jeszcze "sprawdziłem się" wchodząc, jak za dawnych lat na Halę Gąsienicową. Dzisiaj po 2 latach tylko "tykający zegarek" w lewej piersi przypomina mi o odbytej operacji. Dziękuję Panie Doktorze i życzę dalszych sukcesów. Wszystkich, którzy się wahają, czy poddać się operacji na otwartym sercu mogę zapewnić, że Pan Doktor Bugajski reprezentuje ...

Dziękuję Panie Doktorze i życzę dalszych sukcesów. Wszystkich, którzy się wahają, czy poddać się operacji na otwartym sercu mogę zapewnić, że Pan Doktor Bugajski reprezentuje wszystko, co najlepsze w polskiej kardiochirurgii i warto mu zawierzyć swoje zdrowie, czy nawet życie.
Ja zawierzałem i nie żałuję. Piotr Glinka

Jeśli ktoś wacha się przed decyzją czy zaufać dr. Bugajskiemu w sprawach swojego zdrowia związanego z sercem to w 100% może zaufać, ja zaufałem przed operacją i dziś czuję się dużo lepiej, a na pewno lepiej pracuje moje serce. Bardzo kompetentny, z ludzkim podejściem lekarz, wytłumaczy w sposób prosty i rzetelny problem jaki danego pacjenta dotyka. Jestem dość świeżo po wymianie zastawki i z mojego odczucia dr. Bugajski to specjalista nad specjalistami w dziedzinie kardiochirurgii.

Wyrażam i przekazuję wraz z żoną serdeczne podziękowania za opiekę lekarską i jej skuteczne rezultaty, dobre słowo, okazywanie potencjału życzliwości i atmosfery ludzkiej przyjaźni. Podziwiamy Pana kwalifikacje i umiejętności oraz życzymy ciągłego ich rozwoju dla potrzeb codziennej praktyki medycznej. Pana osobowość emanuje wszelkimi zaletami kunsztu medycznego i całkowitego oddania się chorym. Gloria! Gloria! Gloria! Wdzięczni Zofia i Tadeusz Borek

Gloria! Gloria! Gloria!
Wdzięczni Zofia i Tadeusz Borek

Dr. Bugajskiemu zawdzęczam życie. Z tamponada serca i uszkodzona aorta trafiłam do szpitala w sobotę w poznych godzinach popołudniowych. Stan zagrożenia zycia, operacja nie planowana. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i skutecznie. Dr okazał się bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem, poświęcił mi duzo czasu, tłumaczył co się stało i na czym polegała operacja. Opieka wspaniała. Gorąco polecam.

Dr. Paweł Bugajski to wysokiej klasy specjalista. Znakomity kardiochirurg potrafiący dokładnie omówić z pacjentem szczegóły operacji oraz wytłumaczyć jakie są zagrożenia. Posiada wspaniałe podejście do pacjenta oraz jego bliskich. Dziękuję za fachowe przeprowadzenie udanej operacji serca mojej Mamy. Z czystym sumieniem polecam Doktora jako świetnego fachowca oraz dobrego człowieka.

Dr. Paweł Bugajski to wysokiej klasy specjalista.

…Po zakwalifikowaniu mnie do zabiegu operacyjnego CABG podejmując decyzję świadomie zdałem się na przeznaczenie. Los tak chciał, że na mojej drodze spotkałem dr hab. n. med. Pawła Bugajskiego kardiochirurga pracującego w szpitalu im. J. Strusia w Poznaniu na ul. Szwajcarskiej 3. specjalistę w pomostowaniu tętnic wieńcowych (bajpasów). Przygotował mnie do operacji, i ją przeprowadził. Stwierdzam, że jest znakomitym specjalistą, wysokiej klasy fachowcem w dziedzinie kardiochirurgii, człowiekiem kulturalnym, ciepłym, skromnym o wspaniałej duszy. Założono mi cztery pomosty, a okres operacyjny i pooperacyjny przebiegł pomyślnie, bezstresowo bardzo szybko wróciłem do zdrowia i ...

Założono mi cztery pomosty, a okres operacyjny i pooperacyjny przebiegł pomyślnie, bezstresowo bardzo szybko wróciłem do zdrowia i równowagi dzięki fachowej, życzliwej i profesjonalnej pracy całego zespołu oddziału kardiochirurgii szpitala miejskiego świadczącego usługi na europejskim poziomie .
Po sześciu tygodniach mogę stwierdzić, że wróciłem do pełni zdrowia. Wszystkim, którzy poszukują fachowej i profesjonalnej pomocy oraz mają dylemat z podjęciem decyzji, ze szczerym sercem mogę polecić dr Pawła Bugajskiego wraz z całym zespołem oddziału kardiochirurgii.
Dziękujemy !!!.
Andrzej Mickiewicz z żoną, Wyrzysk

Doktor Paweł Bugajski jest w 100 % absolutnym profesjonalistą. Konkretny, rzeczowy, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Od początku wykazał się ogromnym sercem, uprzejmością i kompetencją. Błyskawicznie zareagował na moją chorobę, polecam wszystkim, którzy szukają świetnego pod każdym względem kardiologa.

Dr Paweł Bugajski to niezwykle miły człowiek i bardzo dobry fachowiec. Jest w 100% profesjonalistą. Udziela wyczerpujących, rzeczowych i wyczerpujących informacji, ma czas dla pacjenta. Polecam jako bardzo dobrego kardiochirurga a jednocześnie miłego i przyjaznego człowieka

Dr Paweł Bugajski jest Lekarzem prze duże "L". W pacjencie widzi przede wszystkim chorego człowieka, któremu spokojnie i cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Moja rozmowa z dr Bugajskim przed operacją bardzo mnie uspokoiła i wzbudziła we mnie ogromne zaufanie do Jego profesjonalnych umiejętności. Po operacji, dr Bugajski, nadal interesował się moim stanem zdrowia i każda, nawet krótka, rozmowa rozwiewała moje wszelkie wątpliwości i dawała otuchy i sił w trudnej rehabilitacji. Dobrze się stało, że w swojej chorobie trafiłem na dr Bugajskiego i jestem Mu wdzięczny za wszystko co dla mnie ...

Dobrze się stało, że w swojej chorobie trafiłem na dr Bugajskiego i jestem Mu wdzięczny za wszystko co dla mnie zrobił.

Doktor Paweł Bugajski to świetny specjalista i wspaniały człowiek ,godny polecenia kardiochirurg.