dr hab. n. med. Paweł Bugajskidr hab. n. med. Paweł Bugajski - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Paweł Bugajski

Kardiochirurg

Jestem kardiochirurgiem z 32 letnim doświadczeniem, ordynatorem oddziału kardiochirurgii Szpitala im. J. Strusia, pomagam w podjęciu decyzji o leczeniu operacyjnym lub angioplastyce, operuję bypassy,wady zastawek serca także metodami miniinwazyjnymi, tętniaki aorty i serca oraz wady wrodzone u dorosłych.

Byłem diagnozowany przez Pana Dr.Bugajskiego - kompetentny fachowiec bezbłednie ocenił stan mojego serca. Oprócz znakomitych urządzeń trzeba mieć wiedzę i doswiadczenie. Duży szacunek. Polecam dr.Bugajskiego jako bardzo dobrego specjalistę.

Pan dr Paweł Bugajski, zastępca ordynatora Oddziału Kardiochirurgii Szpitala miejskiego przy ul. Szwajcarskiej jest lekarzem pracującym na najwyższym pozimie. Przede wszystkim potrafi rzetelnie, profesjonalnie porozmawiać z każdym pacjentem jak i jego rodziną na temat przeprowadzanej operacji i dalszego leczenia. Dr Bugajski spełnia wszelkie oczekiwania, jakie pacjenci pokładają w lekrzach. Oddział, na którym pracuje funkcjonuje na europejskim pozimie, czysto, spokojnie, każdy świetnie poinformowany o stanie każdego z pacjentów. Uważam, że dr Bugajski obecnie najlepszym specjalistą kardiochirurgiem w Wiekopolsce, a na pewno jednym z najlepszych w Polsce. Nie spotkałem się dotąd z tak kompetentym i pomocym lekarzem.

Miesiąc temu miałam operację zastawki serca. Przeprowadzil ją dr. Bugajski. Operacja odbyła się bez żadnych komplikacji. Doktor jest zdecydowanie najlepszym fachowcem z jakim się spotkałam. Jest bardzo uprzejmy i miły. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko mu tłumacząc przed zabiegiem jak i po. Można czuć się bezpiecznie pod jego opieką. Wszyskim go bardzo polecam! Halina Wojciechowska :)

Dwa miesiące temu miełem operację wszczepienia trzech bajpasów w szpitalu klinicznym na ul.Szwajcarskiej przeprowadzoną przez dr.Bugajskiego.Wszystko przebiegło pomyślnie i bez komplikacji.Trudno uwierzyć ale już wróciłem do pracy. Pan doktor jest osobą bardzo kompetentną, rzeczową, szczerą a przy tym miłą, ciepłą i uprzejmą.Chętnie udzielał informacji pacjentowi jak i jego rodzinie. Wielki lekarz, wielki człowiek.Bardzo polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem lekarza. Andrzej Rybacki Kalisz

Andrzej Rybacki Kalisz

Zdecydowanie najlepszy fachowiec z jakim miałem do czynienia. Pełen profesjonalizm zawodowy w tym przypadku łączy się z ludzkim zrozumieniem pacjenta. Szybka i trafna diagnoza pozwala mi cieszyć się dziś dobrym zdrowiem. Polecam. Eugeniusz.

Eugeniusz.

Bardzo miły człowiek i bardzo dobry fachowiec.Dobro pacjenta przedkłada ponad wszystko i podchodzi do niego bardzo indywidualnie.Posiada bardzo duże doświadczenie. Ponadto poświęca mu duzo czasu i przedstawia dokładne informacje o chorobie. Czuję się bezpiecznie, będąc pod jego opieka lekarską. SERDECZNIE POLECAM!

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Bugajskego. Jego zaangażowanie w pracę, którą wykonuje z wielką pasją, oraz podejście do pacjenta jest wzorcowe. Profesjonalne badania, koronografia i można ze zdrowym i spokojnym sercem żyć dalej. Czesław Bobrowski

Czesław Bobrowski

Pan doktor Paweł Bugajski operował mnie w szpitalu w Poznaniu gdzie miałem robione trzy by-passy na sercu. Przemiły człowiek, interesował się mną i innymi pacjentami tak jak w prywatnej klinice a byłem oczywiście w normalnym szpitalu na fundusz zdrowia. Obecnie czuję się naprawdę dobrze, nie maiłem żadnych komlikacji. Pan doktor Bugajski to świetny specjalista i sympatyczny człowiek, dokładnie mi wszystko wytłumaczył. Gdy ktoś będzie miał problemy z sercem to szczerze polecam pana doktora bo dzisiaj rzadko tacy dobrzy lekzre się zdarzają.

Dzień dobry, Pan Bugajski operował w listopadzie mojego Ojca. Operacja była trudna i bardzo nietypowa. Oprócz 3 by-passów należało załatać okropną dziurę w przegrodzie międzykomorowej.Pan Bugajski to profesjonalista w każdym calu. Wszystko zaplanował w najdrobniejszych szczegółach a później wykonał.Tata czuje się bardzo dobrze i jest zachwycony poprawą jakości życia.Trudno opisać to co teraz czujemy.Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni że trafiliśmy na Pana Pawła.Dobrze że nasze życie jest w rękach takich specjalistów i jednocześnie wspaniałych ludzi. Robert Kraczewski

Dzień dobry,

Robert Kraczewski

Wspaniały lekarz specjalista.Dzięki niemu i jego zespołowi rok po CABG czuję się świetnie, wrociłem do życia zawodowego, choć byłem przekonany ,że nie będzie to możliwe. Życzyłbym wszystkim chorym z tą dolegliwością co moja ( wszczepionych miałem 5 by- passów) żeby mieli to szczęscie co ja i trafili na tak wspaniały zespoł lekarzy prowadzonych przez doktora Pawła Bugajskiego. Jednym słowm jestem jemu i jego ludziom dozgonnie wdzięczny.I jeszce jedno to lekarz w 100% bezinteresowny.