Usg Poznań

Gabinet USG
Mostowa25/61
61-854 Poznań

Lekarz wzbudzający zaufanie, poświęca tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy, wyjaśni, potrafi zażartować. U mnie wszystko było ok i nie dostałam wydruku obrazu usg ale kilka pacjentek przede mną wyszło z gabinetu z wydrukiem ale mimo to były uśmiechnięte. Dr. pracuje w WCO na Garbarach więc myślę że ma spore doświadczenie. Na portalu znanylekarz jest dr. z takim samym imieniem i nazwiskiem jako chirurg - pan dr. jest i radiologiem i chirurgiem?

Opinia dodana przez: Katia

Poznań

Świetny lekarz:)Prowadził moją 1 ciążę.Zawsze miły z poczuciem humoru.Zawsze wszystko wytłumaczył w razie wątpliwości..Godny polecenia.

Klinika
ul. Polna
Poznań

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

Gabinet USG
Mostowa 25/61
Poznań

Choć na badania USG uczęszczam regularnie od ponad 5 lat, trafiłam na Panią Doktor dopiero pół roku temu. Od tego czasu wykonała 3 badania kontrolne, za każdym razem bardzo dokładnie i kompleksowo. Pani Doktor poświęca dużo czasu na diagnozę, sporządza bardzo dokładne opisy i przede wszystkim zrozumiałe dla pacjenta. Wizytę kończy dopiero, kiedy jest pewna, że sprawdziła wszystko i, że zaproponowała odpowiedni dalszy plan badania/leczenia. Z drugiej strony, nie wyolbrzymia problemów (jeśli faktycznie ich nie ma), co wiem, że jest poparte bardzo szerokim zdobytym doświadczeniem. Profesjonalna, rzetelna i skupiona. Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

Krzysztof Lamch

USG, RTG

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

naprawdę godny polecenia. sympatyczny, wszystko dokładnie mi wyjaśnił i pomógł.myślę,że częściej będę go odwiedzała

lekarz Jan Hantke

USG, RTG

Prywatny Gabinet Lekarski
Konopnickiej 11 m. 1
60-771 Poznań

Wspaniały, kompetenty lekarz z którego usług korzystam już 29 lat - i to jest chyba najlepsza rekomendacja,że przez tyle lat nie zmieniłam lekarza. Duża wiedza, praktyka i właściwe podejście do pacjenta.

Alicja

Alicja

Poznań

Bardzo profesjonalna obsługa. Dawno niee miałam do czynienia z tak kompetentnym i subtelnym lekarzem. Odpowiedzi na każde pytanie, wuyjasnianie widoku USG podczas badania a następnie wyczerpujący opis po. Gorąco polecam

Grota-Roweckiego 8
61-695 Poznań

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

dr n. med. Kinga Więznowska-Mączyńska

USG ginekologiczne, USG

Uniwersytet Medyczny - Szpital Ginekologiczno-Położniczy
Ul.Polna, Poznań.
Poznań

Dzięki Pani dr Kindze Więznowskiej zrozumiałem problemy Żony i przez to nasze - w czasie ciąży. To trzecia ciąża, a dopiero ta lekarka szczegółowo i cierpliwie porozmawiała za mną jako ojcem i Mężem (pracuję w lab. w służbie zdrowia).
Nasz dzień codzienny bardzo się poprawił i emocjonalnie i w sypialni też. Dziękujemy.

Opinia dodana przez: Wojo

dr n. med. Roland Dadej

USG, Urolog

Przychodnia Lekarska MEDEO
ulica Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań

To co najwazniejsze i wyroznia Dr Dadeja sposrod innych lekarzy z ktorymi sie spotykalem, to empatia i zrozumienie potrzeb pacjenta. Czuje sie, ze nie tylko dysponuje odpowiednia wiedza ale i checia jej spozytkowania dla dobra chorego. Potrafi w odpowiedni sposob przekazac informacje i widac, ze nie chodzi tylko o to by pacjent wyszedl z recepta, ale by zrozumial po co mu ona. Bardzo dziekuje Doktorze za pomoc i zycze dalszych sukcesow. Robert D.

Opinia dodana przez: r11 r11

Badania USG w mieście Poznań