lekarz Mateusz Bojarski

3,6

Witam. Nie polecam. W gabinecie byłam dosłownie 5 min. Nie zostałam przebadana. Nie wiem w końcu czy moja przypadłość zanika czy nie. Zmienione tabletki i głupie teksty w moim kierunku. Porównywanie do pielęgniarki takze nie jest na miejscu.

Polecam, to najbardziej delikatny lekarz ginekolog u jakiego byłam. Rewelacyjnie poprowadził dwie moje ciąże.

Chodziłam do tego lekarza przez 9 miesięcy swojej ciąży i jestem w pełni zadowolona. Nie zdarzyło mi się ani razu abym była niepewna co do jego opieki nade mną i dzidziusiem. Jest miły,uprzejmy,kompetentny,otwarty na dręczące nas pytania... Tak jak mi poleciły go inne Panie, tak i ja się pod tym podpisuję:)

polecam serdecznie tego lekarza. Bardzo fachowy, delikatny!!!!!!!! co rzadko sie zdarza. Uprzejmy. Pamieta swoje pacjentki, nie traktuje ich jako obiektu który bedzie musiał zapłacic. W pełni poswieca swoją uwagę pacjentce. Najpierw jest człowiekeim a dopiero potem lekarzem. Przez cała ciąże prowadził mnie i następnie odbierał poród. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam.

Bardzo miły, delikatny.Spokojnie odpowiada na każde, nawet najbardziej infantylne pytanie.Daje swój nr tel. kom. w celu bezpośredniego i stałego kontaktu "w razie co".Ja jestem zadowolona.

Przy wizycie prywatnej poświęci wystarczająco dużo czasu ale w przychodni liczy się przepustowośc.

bardzo mily, delikatny, troskliwy lekarz, naprawde godny polecenia!!

bardzo mily, delikatny, troskliwy lekarz, naprawde godny polecenia!!

Miły,uprzejmy,poświęca duzo czasu pacientce;godny polecenia

Miły,uprzejmy,poświęca duzo czasu pacientce;godny polecenia

Antypatyczny i gburowaty lekarz, który odnosi się do pacjentki niedbale i impertynencko, ponadto nie tłumaczy nic w kwestii schorzenia. Ma się wrażenie, że pełni swoją rolę za karę...