Ginekolog Wałbrzych

Niepodległości 114/1
Wałbrzych

Wszystko ok. Gdy miałam problemy z ciążą przyjął mnie późnym wieczorem bez problemu,uspokoił mnie szczegółowo odpowiadając na moje pytania-przykro mi.

NZOZ Przychodnia Piaskowa Góra

58-309 Wałbrzych

Bardzo miły młody lekarz. Miałam przyjemność trafić akurat do niego, kiedy po porodzie dostałam krwotoku. Bardzo sympatyczny, przejęty sytuacją. Na prawdę bardzo przyjemny lekarz choć dla mnie zbyt przystojny by iść do niego np z problemami intymnymi.

Opinia dodana przez: Magdalena

Szpital Ginekologii i Położnictwa
Paderewskiego 10
58-301 Wałbrzych

Wspaniały lekarz. Znakomite podejście do pacjenta. Absolutnie nie mogę narzekać na nic-przyjął późno w nocy bez problemu, wysłuchał, zbadał, leczył, wyjaśnił wszystko perfekcyjnie!
Polecam gorąco Pana Doktora!

Polecam gorąco Pana Doktora!

Opinia dodana przez: Adrianna

Salus
Blankowa 47
58-305 Wałbrzych

Najlepszy lekarz na świecie, świetny fachowiec. Bardzo długo staraliśmy się o naszą córcie i Pan doktor zrobił wszystko co było możliwe i dzięki Dr. Krawczykowi mamy teraz najwspanialszy skarb na świecie. Polecam również szpital w Świebodzicach gdzie Pan Dr. jest ordynatorem, fachowa opieka i miła atmosfera.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Prywatny Gabinet Lekarski
Blankowa 46 lok. 1
58-316 Wałbrzych

Super lekarz, podejście do pacjentek rewelacyjne, poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, doświadczony a do tego bardzo uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Monika

Bolesława Chrobrego 10/2
Wałbrzych

Bardzo dobry specjalista! Polecam zwłaszcza cierpiącym na endometriozę. Nigdy nie odczułam, że jest tam dla pieniędzy lecz po to by poradzić coś na tą niesforną dolegliwość.

lekarz Arkadiusz Jastrzębski

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Salus
Blankowa 47
58-305 Wałbrzych

Polecam w 100 % . Przede wszystkim fachowo i trzeźwo podchodzi do swojego zawodu . Prowadził moje 4 ciąże w tym jedną poroniłam. Byłam załamana a od doktora z gabinetu wyszłam jako pełna optymizmu gotowa do działania kobieta :) .

Opinia dodana przez: Beata

Dietetyk Kliniczny Sylwia Orłowska
ul. Browarna 3 (przychodnia)
58-300 Wałbrzych

Drogi? Doktor Szadok nie przyjmuje prywatnie, stąd trochę się zdziwiłam?! :| Ze względu na długie oczekiwanie chętnie bym skorzystała. Macie może jakiś namiar?

Opinia dodana przez: Eliza

Gabinet prywatny
ul.al Wyzwolenia 13/2
58-300 Wałbrzych

Witam miałam styczność z P Dr Puskarzem w szpitalu w lipcu tego roku na oddziale ginekologicznym także nie mam zastrzeżeń jak dla mnie był bardzo miły, przyjemny itd takze jak dla mnie GODNY POLECENIA PAN DR PUSKARZ!!!! pozdrawiam:))

szmita 4/3
Wałbrzych

Bardzo dobry lekarz!!Podczas ciązy zawsze mogłam liczyć na jego pomoc i poradę.Był przy rozwiązaniu (przeprowadził cesarkę)i doglądał nas podczas pobytu w szpitalu.