lekarz Małgorzata Dąbrowska-Szewczyk

Zaraziła mniem rzęsistkiem i to w wakacje...Potem wszyscy myśleli,że to ja się gdzieś zaraziłam,u kogoś może, a to było u niej odrazu po badaniu zaczeło się coś dziać. ;/

Nie polecam Pani doktor nie wydaje się kompetentna, rozpoznała u mnie ciążę 7tygodniową podczas gdy miałam torbirl na jajniku!!! Nie ma usg w gabinecie i tak trzeba konsultować się u innego specjalisty. W Wałbrzychu jest dużo innych świetnych ginegologów nie ta Pani!!

pani doktor jest godna zaufania prowadziła dwie moje ciąże,i na prawde jestem zadowolona

NIEPOLECAM JESLI MASZ MOZLIWOSC SPRAWDZ KONSULTACJE U INNEGO GINEKOLOGA , ROBIAC USG NIEROZPOZNALA TORBIELA OK 10 CM KTORY MALO NIEPEKL I GROZIL POWARZNYMI KONSEKWENCJAMI ZDROWOTNYMI

Jest świetnym lekarzem godnym zaufania:)

Jest świetnym lekarzem godnym zaufania:)