Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Wałbrzych

lekarz Emil Burek

Kasztelańska 18 / 2
Wałbrzych

Drogie Panie, jeżeli macie możliwość to idzcie do innego lekarza. Po wczorajszej wizycie u tego pana, po pierwszym dzień dobry już miałam ochotę wyjść! Człowiek niekulturalny, bezczelny, niekompetentny, bez odrobiny powołania, jakby liczyła się dla niego tylko kasa. Jestem w ciąży, Pan Burek stwierdził, że nie potrzebuję USG, a już tym bardziej nie powinnien mi mówić jaka jest płeć dziecka!!!!! Taką otrzymałam od niego odpowiedz na to, czy w 16 ...
Opinia dodana przez: zniesmaczona

lekarz Małgorzata Bańczerowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bolesława Chrobrego 10/2
Wałbrzych

Nie polecam ! Moja szwagierka chodziła prywatnie do Pani Małgorzaty i miała termin porodu dajmy na to 21.02.2014 i umawiała się na wizytę jeżeli tego dnia nie urodzi. Nie urodziła przyszła na wizytę i okazało się że Pani ginekolog jest na urlopie i wraca dopiero po tygodniu. No a przecież wszystkie badania ma Pani ginekolog. po 4 dniach szwagierka zaczęła krwawić i bolały ją jajniki pojechała na porodówkę oczywiście były ...
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Arkadiusz Jastrzębski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Salus
Blankowa 47
58-305 Wałbrzych

Jestem bardzo mile zaskoczona, bardzo fajny i ciepły człowiek, polecam wszystkim szczerze. Kompetentny i niekrępujący
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Szczepański

Prywatny Gabinet Lekarski
Blankowa 46 lok. 1
58-316 Wałbrzych

Super lekarz, podejście do pacjentek rewelacyjne, poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, doświadczony a do tego bardzo uprzejmy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Roman Puskarz

Gabinet prywatny
ul.al Wyzwolenia 13/2
58-300 Wałbrzych

Polecam bardzo dra Puskarza, leczyłam się u niego prywatnie, dodam że skutecznie i nigdy nie narzekałam na jego podejście czy kompetencje, przy okazji miły i taktowny człowiek. Miałam do czynienia z nim także leżąc na patologii ciąży w szpitalu, mimo że wtedy pracował na innym oddziale zawsze się mną opiekował, interesował moimi wynikami i samopoczuciem. Podczas porodu niestety go nie było, gdyż było to święto i dodatkowo niedziela, ale na ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Marek Krawczyk

Salus
Blankowa 47
58-305 Wałbrzych

Polecam dr.Krawczyka. Pełen profesjonalizm. Na lepszego lekarza nie mogłam trafić. Prowadził moje dwie ciąże z czego jedna była wyjątkowo trudna. Doktor nie bagatelizuje żadnego problemu, ufam mu w 100%

lekarz Mateusz Bojarski

Szpital Ginekologiczno-Połozniczy
301
58-301 Wałbrzych

Witam. Nie polecam. W gabinecie byłam dosłownie 5 min. Nie zostałam przebadana. Nie wiem w końcu czy moja przypadłość zanika czy nie. Zmienione tabletki i głupie teksty w moim kierunku. Porównywanie do pielęgniarki takze nie jest na miejscu.
Opinia dodana przez: Angie

lekarz Ryszard Mowlik

szmita 4/3
Wałbrzych

znam lekarza uwazam go za dobrego w swojej dziedzinie,elokwentny,wyrozumiały ale kazdy z nas ma prawo do pomylek

lekarz Wojciech Szadok

Dietetyk Kliniczny Sylwia Orłowska
ul. Browarna 3 (przychodnia)
58-300 Wałbrzych

Drogi? Doktor Szadok nie przyjmuje prywatnie, stąd trochę się zdziwiłam?! :| Ze względu na długie oczekiwanie chętnie bym skorzystała. Macie może jakiś namiar?
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Małgorzata Dąbrowska-Szewczyk

Senatorska 6 lok. 20
58-316 Wałbrzych

pani doktor jest godna zaufania prowadziła dwie moje ciąże,i na prawde jestem zadowolona

Ginekolodzy położnicy w Wałbrzychu