lekarz Marcin Taczalskilekarz Marcin Taczalski - zdjęcie profilowe

lekarz Marcin Taczalski

Ginekolog

Jestem lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii. Praktykuję w gabinetach prywatnych w Siedlcach i Mińsku Mazowieckim. Obszar moich działań obejmuje konsultacje lekarskie, prowadzenie ciąży, badanie USG ginekologiczne i ciąży, wykonywanie badań cytologii szyjki macicy i wiele innych. Moje szczególne zainteresowanie dotyczy problemów związanych z niepłodnością, ginekologii operacyjnej a także chorób internistycznych w czasie ciąży.

Najlepszy lekarz w okolicy Siedlec, godny polecenia. Nigdy nie odmówi pacjentce pomocy. W szpitalu każdą kobietę traktuje równo bez względu czy prowadziła ciążę u niego czy u innego lekarza. Gdy trafiłam na patologię ciąży przeprowadzał wnikliwe badania żeby zobaczyć co mi dolega, dzięki czemu uratował życie moje i mojej córki, choć obie byłyśmy już jedną nogą po drugiej stronie. Nigdy nie ignoruje potrzeb pacjentki. Jest bardzo uprzejmy, zawsze poświęca pacjentce maksimum czasu. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jedyny lekarz do którego mam zaufanie w 100%.

Pan doktor nie zleca podstawowych badań i nie potrafi rozpoznać cukrzycy ciążowej !!! Na pytanie dlaczego nie zlecił badania odpowiedz brzmiała „ bo Pani nie mówiła ze chce” czyli kobieta będąca w ciąży powinna skończyć ginekologię !!! Określenie płci dziecka tez sprawia problem, zgadywanie i motanie się .Brak wiedzy i kompetencji, Pan doktor jedynie potrafi zapytać „płaciła Pani za wizytę „ bo nie pamięta ze wziął przed chwila pieniądze!!! Dużo dałabym żeby cofnąć czas i nie trafić na tego lekarza !!! Żal i ból pozostanie do końca życia !!!!

Żal i ból pozostanie do końca życia !!!!

Wspaniały lekarz, w 100% godny polecenia. Bardzo uprzejmy, szczery, kompetentny i konkretny. Potrafi podbudowac psychicznie co jest bardzo ważne w przypadku pacjentek z problemami. Żałuję, że nie trafiłam na Pana Marcina wcześniej. Zaoszczedzilabym sobie straconych lat u innych lekarzy. Napewno będę polecać wszystkim swoim znajomym!

Nie polecam żadnej kobiecie. Miły to on owszem jest lecz nastawiony na zarabianie kasy. O mały włos nie pozbawił mnie możliwości macierzyństwa. Nie powinien wogole leczyć kobiet nie majac pojęcia na jakie zabiegi je wysyła.

Z czystym sumieniem polecam wszystkim tego lekarza.Takich ludzi z powołaniem brakuje. Trafiłam do niego przypadkiem, szukałam kogoś kto nie oleje mojego problemu poronień. Zaufanie wzbudził odrazu. Zrobił wszystko od strony badań i opieki lekarskiej a ponadto podbudował psychicznie, co jest ogromnie ważne, a o czym dzisiejsi lekarze zapominają. Całą ciążę prowadził pod szczególną troską i najmniejszą nieprawidłowość wyjaśniał. Miałam bardzo trudną ciążę, bałam się o dziecko do samego porodu. Nie odbyło się bez kilku hospitalizacji, ale za każym razem Pan Marcin dbał o mnie i robił mi badania, pytał jak się czuje. Robił mi cesarkę, a po porodzie z równym zaanażowaniem dopatrywał czy wszystko ok. Jeśli chodzi o kasę, to może nie jest najtaniej, ale jeśli komuś zależy na lekarzu, który jest profesjonalistą i przemiłym człowiekiem to warto. Dobra opieka w ciąży jest na wagę złota. Ma nowy gabinet koło szpitala - super standard - wreszcie cywilizacja dotarła do Mińska. POLECAM!!!!

Takich lekarzy jak Pan Marcin Taczalski niestety brakuje uczęszczałam do lekarzy w warszawie ( prywatnie) i żaden lekarz nie zajął sie mną tak jak Pan Taczalski. Prowadził moją ciąże od samego początku gdy leżałam w Siedlcach na oddziale patologi ciąży dzwonił do mnie pytał jak się czuje nigdy nie spotkałam lekarza z takim zaangażowaniem. Poród przebiegł rewelacyjnie męczyłam się tylko 4 godzinki leżąc już na porodówce doktor Taczalski był nie malże cały czas przy mnie pytał o wszystko nawet włączył mi muzykę:)zszywanie po nacięciu nawet nie wiedziałam ze to się dzieje zero bólu. Nazajutrz rano oczywiście lekarz przyszedł na sale po porodową z pytaniem o samopoczucie. dużo by pisać by oddzwierciedlić kompetencje zaangażowanie tego Lekarza jednym słowem na medal (złoty):)

Trafilam do dr Taczalskiego przez przypadek. W pierwszych tyg ciązy pojawiło się plamienie,nawet ciąża nie byla jeszcze potwierdzona.Bylam w szpitalu i po wyjściu musialam szybko zorganizować sobie lekarza.Dzwoniłam do kazdego prywatnego gabinetu w mińsku i nic... JEDYNIE DR TACZALSKI ZAPYTAŁ DOKŁADNIE O WSZYSTKO i przyjął mnie przed kolejką:) prowadzi mi ciążę a 200 zl za wizytę z usg da się przeżyc... Gorąco Go polecam,bardzo miły

Gorąco Go polecam,bardzo miły

Poroniłam i miałam przeprowadzony zabieg łyżeczkowania 2 dni temu.Czuję się dobrze.Warto było jechać 200 km.Z takim podejściem i zrozumieniem jeszcze się nie spotkałam .Goraco polecam.

Wspaniały mający zawsze czas i otwarty na pacjenta lekarz. Oby więcej było takich jak Pan Marcin. Polecam

rewelacja, najlepszy lekarz jakiego znam, i wyleczył mnie nie tylko z ginekologii ale robiac mi mnóstwo badań odkrył chorobę o której nie miałam pojęcia ze choruję. rewelacyjnie się czuję i zawsze z uśmiechem do niego chodzę.