Ginekolog Siedlce

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Bardzo dobry specjalista. Prowadził moją ciążę i mogę go polecić w 100%. Dokładny wywiad oraz badanie usg ciąży. Odpowie wyczerpująco na wszelkie pytania. Zawsze z uśmiechem do pacjentki. Miły, sympatyczny, spokojny, i co najważniejsze delikatny. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Marta

Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Wspaniały lekarz! U Pani doktor byłam na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uprzejma, miła i delikatna osoba. Mimo że była to moja pierwsza wizyta, nie odczułam żadnego stresu czy dyskomfortu z tym związanego. Pełen profesjonalizm, zdecydowanie ginekolog godny polecenia każdej kobiecie.

Ceglana 18a
08-110 Siedlce

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek bylam. Swietna opieka, mnostwo cierpliwosci i odpowiedzi na kazde pytania rowniez te 'glupiutkie' :) polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Ewelina

dr Elżbieta Podgórzak

Ginekolog położnik, Ginekolog

PANMED

Siedlce

Dobra do prowadzenia ciąży.
Jeżeli chodzi o problemy z zajściem w ciąże-nie polecam. Odsyła do innego lekarza, bo się w tym nie specjalizuje.

Dobra do prowadzenia ciąży.

Czerwonego Krzyża 41
08-110 Siedlce

U doktora bylam na 1 dopiero wizycie zastanawia mnie czy doktor standardowo kazdej ciezarnej zleca badania do wykonania testu Pappa tzn.badania prenatalne, czy tylko kiedy widzi wskazania.Czy ktos mial zlecone bez konkretnych wskazan?Pierwsza ciaze prowadzil dr.Sprawka mialam jedynie robione usg wykluczajace ewentualne wady plodu w 1 trymestrze.

Opinia dodana przez: Pani

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Najlepszy ginekolog z jakim spotkałam się do tej pory. Specjalista jakich mało. Mały minus za oczekiwanie, ale warto czekać i być profesjonalnie przebadaną. Polecam.

Rynkowa 4 lok. 63

Szczerze polecam.
Delikatny, zawsze chętny do pomocy prowadził moją pierwszą ciążę udało mi się że przeprowadził też cesarkę blizny prawie nie widać.
Fajne jest też to że pamięta aby zapytać się o moją córcię już długo po ciąży.

Szczerze polecam.
Fajne jest też to że pamięta aby zapytać się o moją córcię już długo po ciąży.

SPZOZ MIńsk Mazowiecki
Szpitalna 37
05-300 Siedlce

Wspaniały lekarz, w 100% godny polecenia. Bardzo uprzejmy, szczery, kompetentny i konkretny. Potrafi podbudowac psychicznie co jest bardzo ważne w przypadku pacjentek z problemami. Żałuję, że nie trafiłam na Pana Marcina wcześniej. Zaoszczedzilabym sobie straconych lat u innych lekarzy. Napewno będę polecać wszystkim swoim znajomym!

Opinia dodana przez: A.r.

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Znam Pana Doktora od kilkunastu lat. Chodziłam do niego już jako nastolatka. Jak dla mnie najlepszy ginekolog, do jakiego kiedykolwiek uczęszczałam. Bardzo duża wiedza zarówno merytoryczna jak i praktyczna, wysoka kultura osobista, wzorowe podejście do pacjentki - to niewątpliwie cechy godne zauważenia i docenienia. Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. Wizyta u ginekologa jak wiadomo nie należy do przyjemności, ale dzięki bezstresowej atmosferze jaką podczas spotkania stwarza Pan Doktor, jest ona do przeżycia. Muszę przyznać że jest to pierwszy lekarz u którego badanie ginekologiczne nie sprawia mi bólu. I tu z pomocą przychodzi ogromne doświadczenie Pana Doktora. Ponadto doktor Kryński traktuje pacjentkę z należytym szacunkiem i co najważniejsze z poszanowaniem jej godności. Z doświadczenia mogę stwierdzić, że w dzisiejszych czasach nie należy to do przestrzeganych standardów innych lekarzy. Dlatego tym bardziej plus dla Pana Doktora. Nigdy nie zbagatelizował żadnych moich wątpliwości Zawsze wyczerpująco odpowiada na stawiane przeze mnie pytania nawet te błache. Bywam panikarą więc zazwyczaj mam dużo pytań. Istotne jest również to, że Doktor sprawdza się również w opiece nad pacjentką z problemami nie boi się wyzwań. Potrafi być partnerem w niedoli. Kiedy trzeba to pocieszy uspokoi zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że jest bardzo dobrym psychologiem. Reasumując bardzo polecam wszystkim Paniom Doktora. Można czuć się u Niego bezpieczne. Zdecydowanie najlepszy specjalista w Siedlcach i okolicach. PS. Podobną moją opinię na temat Pana Doktora można przeczytać na portalu znany lekarz.

Opinia dodana przez: Marta S

08-110 Siedlce

wspaniały lekarz ginekolog do każdego podchodzi poważnie dla niego każda pacjentka to nowe wyzwanie