lekarz Tytus Brągoszewski

Polecam Pana doktora w 100 % cudowny człowiek opieka po operacji i kontrola Pana doktora w pierwszych 3 dniach non stop, miły sympatyczny człowiek, wszystko wytłumaczy ba nawet rysunek wykona 🙂.

Polecam, Podczas ciąży opieka dobra, a przy porodzie bym osobiście chociaz nie musiał ale dzieki temu ja czułam się pewniej :-)

Polecam,

Świetny lekarz. Prowadził moją ciążę.Jestem bardzo zadowolona z opieki. Zdecydowanie polecam Pana doktora.

PANIE DOKTORZE!NAJLEPSZY NA ŚWIECIE! BARDZO DZIEKUJE ZA WSPANIALĄ OPIEKĘ PRZED OPERACJĄ ,WYCZERPUJĄCE INFORMACJE DOT: MOJEJ DOLEGLIWOŚCI ORAZ CZEKAJĄCEJ MNIE OPERACJI.DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁĄ OPIEKĘ PO OPERACJI.PAN SPRAWIŁ ,ŻE NIE BYŁA ONA TAKA STRASZNA JAK JĄ SOBIE WYOBRAŻAŁAM.NIE CZUŁAM BÓLU FIZYCZNEGO.TERAZ DWA MIESIĄCE PO OPERACJI FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE CZUJĘ SIE DOSKONALE.GDYBYM WIEDZIAŁA,ŻE TAK BĘDĘ CUDOWNIE SIĘ CZUŁA,ZDECYDOWAŁABYM SIE NA NIA 2 LATA WCZEŚNIEJ,KIEDY PAN DOKTORZE MI SUGEROWAŁ ,ZAMIAST PRZEDŁUZAĆ SWOJE CIERPIENIE I DOLEGLIWOŚCI.DZIS DZIEKI PANU DOKTORZE JESTEM BARDZO SZCZEŚLIWA!STOKROTNE PODZIĘKOWANIA!BARDZO WDZIĘCZNA PACJENTKA DANUTA O.

moje niepełnoletnia córka trafiła do p.Doktora w ubiegłym roku bo łukowscy lekarze niestety nie potrafili powiedzieć dlaczego moje dziecko cierpi.Jestem bardzo zadowolona z opieki,leczenia.Jest to człowiek z wysoką kulturą osobistą,wszystko rzeczowo wyjaśni i pomoże w chorobie.Polecam wszystkim paniom aby korzystały z pomocy p.Doktora.

Polecam,ostatnio jedyny, do którego mam zaufanie. Wiedza, uprzejmość, spokój.

Polecam,ostatnio jedyny, do którego mam zaufanie.
Wiedza, uprzejmość, spokój.

Polecam, uprzejmy, chetnie i wyczerpujaco odpowiada na pytania

Polecam, uprzejmy, chetnie i wyczerpujaco odpowiada na pytania

Dr Brongoszewski to świetny specjalista godny zaufania.to lekarz który odpowiada na pytania i jest zawsze opanowany. Korzystam z wizyt już 10 lat.. Potrafi uspokoić i dać nadzieję kiedy jej brak, jest to niezwykle istotne.Polecam każdej kobieci ale wybur to prywatna sprawa każdej z nas.

Pan doktor ma według mnie wszystkie cechy dobrego ginekologa: jest kompetentny, delikatny, taktowny, wzbudzający zaufanie, bardzo komunikatywny (potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć bez trudnych medycznych określeń), a do tego jest gentelmenem! Nigdy nie czułam się jak zbywana petentka, nawet gdy jest opóźnienie nie okazuje oznak pośpiechu; w ciąży pod Jego opieką czuję się bardzo bezpiecznie; oby więcej takich lekarzy!

Długo i w wielu miejscach szukałam lekarza a najlepszy byl pod nosem! Świetny lekarz i człowiek POLECAM!!