lekarz Beata Wojnicka-Lach

2,6
2,5
2,4
2,4

Pani doktor bardzo się spieszyla podczas badania, była bardzo niedelikatna poczdczas badania, nie była chętna żeby odpowiedzieć na moje pytania dotyczące schorzenia. Podczas badania u innego ginekologa okazalo sie że nie zauważyła bardzo istotnej rzeczy. Leczenie które zalecila okazalo się nieskuteczne. Zdecydowanie nie polecam.

nie polecam!!! a zwłaszcza dziewczynom które idą 1 raz do ginekologa,

nie polecam!!! a zwłaszcza dziewczynom które idą 1 raz do ginekologa,

Nie polecam Pani doktor. Chodziłam do niej z pierwszą ciąża i nigdy nie spojrzała się na mnie jak coś mówiła. Przy badaniach mówiła że wszystko w porządku, ale ja się w porządku nie czułam. Ale jako młoda i niedoświadczona pacjentka mogła mi kity wciskać. Dziecko się urodziło chore zarażone wirusem cytomegalii, Dowiedziałam się później że jakby P.Dr. podała odpowiedni antybiotyk w czasie ciąży mogłoby być wszystko ok ale zaniedbała wszystko od A do Z. Dlatego nie polecam szczególnie nie doświadczonym młodym mamom:)

Pani doktor bardzo mnie rozbawiła. Wszystko było w porządku do póki nie powiedziałam, że przyjmuję tabletki antykoncepcyjne i że mam 21 lat (pani doktor spojrzała na mnie a w jej oczach jawiło się zdanie "o zgrozo". Pani doktor zaczęła mi tłumaczyc, że jestem w najlepszym wieku do rodzenia dzieci i że powinnam stosowac naturalne metody. Była uprzejma i przepisała mi tabletki, ale mogła się obejśc bez kazania trwającego cała wiytę... Oprócz tego przy badaniach nie była zbyt delikatna.

Ja chodzę do dr. wojnickiej już ponad 2 lata publicznie. Jestem bardzo zadowolona. Jest sympatyczna, miła , delikatna. Wszystko dokładie tłumaczy. Według mnie jest jak najbardziej oki. Mogę polecić.

Ja chodzę do dr. wojnickiej już ponad 2 lata publicznie.
Jestem bardzo zadowolona. Jest sympatyczna, miła , delikatna.
Wszystko dokładie tłumaczy. Według mnie jest jak najbardziej oki. Mogę polecić.

Z przykrością muszę powiedzieć ,iż wizyta u Pani doktor była bardzo nieprzyjemna. Niestety pomimo wcześniejszej prośby i dostarczenia odpowiednich informacji przed badaniem, Pani była bardzo niedelikatna,zmieniła zachowanie dopiero na wyraźną prośbę... wydawało się że w ogóle nie zwraca uwagi na osobę, nie spojrzała ani razu w twarz tylko w komputer lub papiery. Wizyta ogólnie bardzo nieprzyjemna i zdecydowanie za krótka. Osoby nie przygotowane psychicznie na takie traktowanie mogą być w szoku!!Ja byłam. Zdecydowanie odradzam i z ogromną przykrością to mówię.

Zdecydowanie odradzam do prowadzenia ciąży. Nie zleciła mi badań na paciorkowca, co powinno być standardem - efekt infekcja wrodzona u synka. USG byle jak, wszystko zawsze było dobrze - a synek ma ubytek w przegrodzie. Do kontrolnych wizyt może od biedy być. Od biedy, bo wcześniej byłam u innego, który stwierdził nadżerkę. Po badanie pytam jak nadżerka, a ona wielkie oczy i mówi, że jeszcze raz musi zobaczyć. I biedaczka dopiero za drugim razem zobaczyła ją.

Nie mam zastrzeżeń ciąża była dobrze prowadzona o wszystko mozna bez problemu zapytać. Fakt trzeba czekac bo zwykle jest duże opóźnienie ale to nie wina pani doktor

jestem zadowolona z przebiegu badania. Kompleksowo podchodziła do badania, wszystko tłumaczyła i była uprzejma

Lekarkę tą odradzam każdemu komu zależy na rzetelnej diagnozie.

Lekarkę tą odradzam każdemu komu zależy na rzetelnej diagnozie.