lekarz Beata Wojnicka-Lach

2,6
2,5
2,4
2,4

Lekarka bardzo uprzejma. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam tą panią szczególnie osobom, które do ginekologa wybierają się pierwszy raz. Zero stresu,jest bardzo delikatna przy badaniu

Nie miła, brak zainteresowania problemem pacjenta, nie mówiąc już o pomocy, czy zbadaniu pacjenta. Najpierw półtoragodzinne opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów a w ostatniej godzinie pracy ta pani przyjmowała pacjentów jakby pracowała na akord, także moja wizyta trwała dość krótko. Może to i dobrze. Nigdy więcej wizyty u tej pani

PRZEDEWSZYSTKIM WYSOKA KULTURA OSOBISTA LEKARZA ,

PRZEDEWSZYSTKIM WYSOKA KULTURA OSOBISTA LEKARZA ,

Na swoje nieszczęście trafiłam na panią lekarkę po swoich dwóch porodach.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Nie polecam.Czułam się jak pacjentka zaliczona na czas.

Nie polecam.Czułam się jak pacjentka zaliczona na czas.

Dr Wojnicka prowadziła moją ciążę, chodziłam do niej na na wizyty państwowe na ul. Kleeberga. Ogólnie jest miła i nie mam do niej żadnych poważnych "ale". Jeśli zadawałam pytania udzielała odpowiedzi, nie było problemów. To że poświęcała trochę mało czasu wynikało na pewno z faktu państwowych wizyt.