dr n. med. Józef Fąk

Ginekolog

3,9

Polecam Dr.! Zdiagnozował u mnie PCO I niedoczynność tarczycy.Dzięki leczeniu u Pana dr. zaszłam w ciąże, inni proponowali mi tylko in vitro. Cudowny lekarz, fakt że mało mówny ale jak się o coś zapytałam to wszystko wytłumaczył. Wspaniały człowiek z doświadczeniem!

Jesto Lekarz pełen zaufania i Życzliwości nawet gdy Paciet leczacy sie prywatnie niema na tyle pieniazków nie weznie wcale a leczy tak samo Człowiek pełen wiary i oodania sie Choremu gorąco pozdrawiam Pana Doktora Fąga Pacijetka....

Mało mówi, rzeczowy, raczej bez emocji ale jest świetnym specjalistą. Specjalizuje sie również w leczeniu niepłodności. Po dwuch latach starań o pierwsze dziecko, trafiliśmy z mężem do niego. W efekcie po 2 miesiącach byłam już ciężarną:)Fąk prowadzi aktualnie moją drugą ciążę. To świetny specjalista, wykrył wadę w pierwszej ciąży, której nie widzieli inni lekarze. Nie jest typem człowieka, z którym można na luzie o wszystkim pogadać,ale przecież w ciąży najważniejsze jest aby była prawidłowo i fachowo prowadzona. Polecam wszystkim.

Średnio byłam zadowolona z wizyt.Ostatnio badał mnie przy otwartych dzrzwiach.Malo mówi trzeba się dopytywac.Sprzęt do USG słabej jakości.

Bardzo cenię tego specjalistę i uważam że jest on bardzo dobrym lekarzem, który pomaga mnóstwu Paniom. Sama jestem pacjętką tego doktora i nie zamierzam go zmieniać, ponieważ mam do niego pełne zaufanie, pomógł mi w kilku problemach. Pozdrawiam i zachęcam do skorzystania z porad tego specjalisty.

Świetny lekarz! Owszem, nieco małomówny, ale ma to swoje plusy - słucha (!). Gdy miałam kłopoty, by opisać co mi dolega, cierpliwie czekał, az się wysłowię. Przy nim nie odczuwa sie wstydu i zakłopotania - do wszystkiego podchodzi naturalnie. Widać, że troszczy się o pacjenta. Lekarz z powołania! W dodatku można być pewnym, że zawsze stanie po stronie zarówno zdrowia matki, jak i dziecka. Najlepszy do prowadzenia ciąży lub tzw. "spraw problemowych". Kolejki do niego nieziemskie, ale warto!

osobiscie nie znam tego lekarza ale z tego co mi sie obiło o uszy to ma dobra i złą strone( no jak kazdy człowiek nie jest idealny) jako człowiek jest raczej taki neutralny, ani nie wzbudza sympatii ale tez nie zniechęca do siebie, jest już w starszym wieku i jest taki "bezwyrazu" dobra jego strona to kompetencje i zaangażowanie, wiem ze jak moja kolezanka miala poważną dolegliwosc to widac było ze zalezy mu na pacjentce na jej stanie zdrowia

To bardzo komepetenty lekarz. Duża wiedza, konstruktywne myślenie, kieruje sie dobrem pacjenta. Wielokrotnie pomagał mi w róznych trudnych sytuacjach. Zdecydowanie jeden z najlepszych specjalistów w Siedlcach, o ile nie najlepszy!

Jest to wspaniały człowiek, specjalista. Nie kłamie, nie robi złudnych nadziei, ale rzeczowo mówi "jak się sprawy mają". Byłam u niego na pierwszej wizycie - to ważne i potraktował mnie wyjątkowo. Z serca polecam!

to naprawde dobry lekarz, operowal mnie, naprawde zalezalo mu zeby mnie wyleczyc, a to mialo dla mnie duze znaczenie bo mam dopiero 22 lata