lekarz Małgorzata Pieszalska

2,5

Pierwszy raz miałam nieprzyjemnosc z tak niesamowicie aroganckim lekarzem. Czułam się jak intruz, mimo że przyszłam z bardzo pozytywnym nastawieniem. Jeśli bym nie dopytywała, nie dowiedziałabym sie kompletnie nic. Nie polecam nikomu.

Lekarz nie bada pacjęta nie robi USG odsyła do prywatnych przychodni jest arogancka ma bardzo złą opinię w przychodni.

Pomimo tego, że Pani Doktor jest dość małomówna i nie uśmiecha się na zawołanie do wszystkich to polecam. Prowadzi moją pierwszą ciążę, w każdej chwili można zadać pytanie i uzyska się na nie konkretną odpowiedź. Zleca najważniejsze badania. Zawsze pyta o samopoczucie. Jest spokojna i opanowana, jeśli wyniki są złe to nie straszy konsekwencjami jak niektórzy lekarze tylko uspokaja i włącza odpowiednie leczenie. Jedynym minusem jest dosyć krótki czas wizyty ale mimo wszystko warto wybrać doktor Pieszalską .

Pani doktor może nie tryska euforią ani uśmiechem, ale zleca badania jeżeli coś budzi podejrzenie. Wizyta nie trwa zbyt długo ale nie można narzekać bo przepisuje potrzebne leki i zleca dodatkowe badania.