lekarz Małgorzata Pieszalska

3,5

Pomimo tego, że Pani Doktor jest dość małomówna i nie uśmiecha się na zawołanie do wszystkich to polecam. Prowadzi moją pierwszą ciążę, w każdej chwili można zadać pytanie i uzyska się na nie konkretną odpowiedź. Zleca najważniejsze badania. Zawsze pyta o samopoczucie. Jest spokojna i opanowana, jeśli wyniki są złe to nie straszy konsekwencjami jak niektórzy lekarze tylko uspokaja i włącza odpowiednie leczenie. Jedynym minusem jest dosyć krótki czas wizyty ale mimo wszystko warto wybrać doktor Pieszalską .

Pani doktor może nie tryska euforią ani uśmiechem, ale zleca badania jeżeli coś budzi podejrzenie. Wizyta nie trwa zbyt długo ale nie można narzekać bo przepisuje potrzebne leki i zleca dodatkowe badania.