lekarz Marcin Taczalskilekarz Marcin Taczalski - zdjęcie profilowe

lekarz Marcin Taczalski

Jestem lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii. Praktykuję w gabinetach prywatnych w Siedlcach i Mińsku Mazowieckim. Obszar moich działań obejmuje konsultacje lekarskie, prowadzenie ciąży, badanie USG ginekologiczne i ciąży, wykonywanie badań cytologii szyjki macicy i wiele innych. Moje szczególne zainteresowanie dotyczy problemów związanych z niepłodnością, ginekologii operacyjnej a także chorób internistycznych w czasie ciąży.

Wspaniały lekarz, w 100% godny polecenia. Bardzo uprzejmy, szczery, kompetentny i konkretny. Potrafi podbudowac psychicznie co jest bardzo ważne w przypadku pacjentek z problemami. Żałuję, że nie trafiłam na Pana Marcina wcześniej. Zaoszczedzilabym sobie straconych lat u innych lekarzy. Napewno będę polecać wszystkim swoim znajomym!

Poroniłam i miałam przeprowadzony zabieg łyżeczkowania 2 dni temu.Czuję się dobrze.Warto było jechać 200 km.Z takim podejściem i zrozumieniem jeszcze się nie spotkałam .Goraco polecam.

Zdecydowanie pełny profesjonalizm i moc dobrego serca, zaangażowanie i ogromna cierpliwość to atuty Pana Marcina. Szczerze polecam.

Wspaniały mający zawsze czas i otwarty na pacjenta lekarz. Oby więcej było takich jak Pan Marcin. Polecam

najlepszy lekarz- ginekolog jakiego znam:)polecam

najlepszy lekarz- ginekolog jakiego znam:)polecam

Bardzo dobry lekarz, prowadzi moją ciąże, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia, rozmawia. Polecam tego lekarza. Najlepszy u którego byłam:)

jest bardzo dobrym ginekologiem najlepszym w Mińku

jest bardzo dobrym ginekologiem najlepszym w Mińku

rewelacja, najlepszy lekarz jakiego znam, i wyleczył mnie nie tylko z ginekologii ale robiac mi mnóstwo badań odkrył chorobę o której nie miałam pojęcia ze choruję. rewelacyjnie się czuję i zawsze z uśmiechem do niego chodzę.

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny, dokładnie przeprowadza wywiad, ma dobre podejście do pacjentek. Podczas pierwszej wizyty byłam w stresie ale luźną i spokojną rozmową Doktor mnie uspokoił, polecam

Polecam doktora Taczalskiego bardzo kompetentny lekarz. Podchodzi indywidualnie do pacjentki. Zawsze miły i pomocny. Jestem z niego bardo zadowolona.