lekarz Marcin Taczalskilekarz Marcin Taczalski - zdjęcie profilowe

lekarz Marcin Taczalski

Ginekolog

Jestem lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii. Praktykuję w gabinetach prywatnych w Siedlcach i Mińsku Mazowieckim. Obszar moich działań obejmuje konsultacje lekarskie, prowadzenie ciąży, badanie USG ginekologiczne i ciąży, wykonywanie badań cytologii szyjki macicy i wiele innych. Moje szczególne zainteresowanie dotyczy problemów związanych z niepłodnością, ginekologii operacyjnej a także chorób internistycznych w czasie ciąży.

Zdecydowanie pełny profesjonalizm i moc dobrego serca, zaangażowanie i ogromna cierpliwość to atuty Pana Marcina. Szczerze polecam.

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny, dokładnie przeprowadza wywiad, ma dobre podejście do pacjentek. Podczas pierwszej wizyty byłam w stresie ale luźną i spokojną rozmową Doktor mnie uspokoił, polecam

Polecam doktora Taczalskiego bardzo kompetentny lekarz. Podchodzi indywidualnie do pacjentki. Zawsze miły i pomocny. Jestem z niego bardo zadowolona.

Bardzo dobry lekarz, prowadzi moją ciąże, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia, rozmawia. Polecam tego lekarza. Najlepszy u którego byłam:)

chodzę do tego lekarza ponieważ dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków>.Jest miły i przystępny, polecam,mam nadzieję że szczęśliwie poprowadzi do końca moją ciążę.

Bardzo miły, profesjonalny, kompetentny, rzeczowy. Polecam. Koszt wizyty z usg.

Bardzo miły, profesjonalny, kompetentny, rzeczowy. Polecam. Koszt wizyty z usg.

Bardzo sympatyczny lekarz,wszystko mówi bez orgódek, jedyny mankament to cena wizyty-drogo!!!-180 zł (wizyta z usg),w porównaniu z dr.Florczakiem-cenionym ginekologiem, ordynatorem szpitala M-Maz. (150 zł,wizyta z usg). Szkoda też że czasem ciężko go złapać w Mińsku poza umówionymi wizytami.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Stale się doszkalający i dbający o dobre stosunki między nim a pacjentem. Dyspozycyjny i potrafiący się odnaleźć nawet w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, zawsze wspomaga pacjenta i trwa przy nim nawet w bardzo trudnych chwilach. Polecam każdej koleżance, jeszcze nikt z moich znajomych się nie zawiódł.

Super, rzeczowy kompetentny miły. potrafi wyczerpań temat.tłumaczy.kontaktowy.polecam

jest bardzo dobrym ginekologiem najlepszym w Mińku

jest bardzo dobrym ginekologiem najlepszym w Mińku