lekarz Marcin Taczalskilekarz Marcin Taczalski - zdjęcie profilowe

lekarz Marcin Taczalski

Ginekolog

Jestem lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii. Praktykuję w gabinetach prywatnych w Siedlcach i Mińsku Mazowieckim. Obszar moich działań obejmuje konsultacje lekarskie, prowadzenie ciąży, badanie USG ginekologiczne i ciąży, wykonywanie badań cytologii szyjki macicy i wiele innych. Moje szczególne zainteresowanie dotyczy problemów związanych z niepłodnością, ginekologii operacyjnej a także chorób internistycznych w czasie ciąży.

najlepszy lekarz- ginekolog jakiego znam:)polecam

najlepszy lekarz- ginekolog jakiego znam:)polecam

bardzo fajny i dobry lekarz,polecam przejmuje się pacjentkami mnie jak skierował do szpitala,sam w tym czasie przebywał za granicą,pisał do mnie smsy z zapytaniem jak się czuje i jak się czuje dzidziuś/naprawde mało który lekarz tak się przejmuje i dba o pacjentkę

Bardzo dobry lekarz - z powołania, dyspozycyjny - można kontaktować się z nim o każdej porze, wszystko dokładnie tłumaczy, jest uprzejmy, konkretny. Polecam, prowadził moją ciążę i nadal jestem jego pacjentką - wcale nie mam zamiaru tego zmieniać. Oby więcej takich lekarzy!!!

Oby więcej takich lekarzy!!!

Super lekarz, znam go już od kilku lat nie tylko z gabinetu ale i z perspektywy pacjentki w szpitalu.W j

Super lekarz, mogę polecić z pełną odpowiedzialnością:) W Jego gabinecie panuje miła atmosfera i obrazki na ścianie też są piękne:)pozdrawiam:)

Super lekarz, mogę polecić z pełną odpowiedzialnością:)

Polecam wszystkim swoim koleżanka bo wcześniej byłam u różnych ginekologów i nie miałam do nich szczęścia a tu czułam że jestem w 100% zadbaną pacjetką. Prowadził moją ciąże i napewno go nie zmienie jeżeli trafi sie druga:)

Nie czułam się swobodnie będąc w Jego nowym gabinecie , ponuro smutno i niestety tylko ja ....trochę mnie to stresowało czułam się nieswojo zwłaszcza ,że to był mój pierwszy kontakt z tym doktorem nie wzbudziło to poczucia bezpieczeństwa. A wizyta? przede wszystkim droga .

Napiszę tylko jedno: doskonały lekarz. Chodzimy do niego całą rodziną - oczywiście dziewczyny. Pomógł nam wiele razy. Prowadził nasze ciąże. Wiele razy nie brał pieniędzy za poradę. Cieszy się uznaniem Ordynatora. Szczerze polecam.

Wyjątkowy człowiek i wspaniały lekarz, ma czas dla każdej z nas i przez to chyba rzadko bywa w domu. Wnikliwy i dokładny, nie straszy, jest rzeczowy i kompetentny. Ozdoba oddziału w Mińsku Maz. Fajny facet.

świetny lekarz prowadził moją ciąże. Mimo problemów ciążowych jakie miałam starał się jak najlepiej żeby wszystko było w porządku. Dzięki niemu mam swój skarb!!!. Nadal jestem jego pacjentką!!!