lek. med. Jerzy Jakubowski

Wspaniały lekarz, dwadzieścia parę lat temu odbierał bardzo trudny poród mojej mamy i to dzięki niemu jestem na świecie. Teraz ja chodzę do niego, oprócz mnie jeszcze 3 moje siostry oraz mama i ciocia i wszystkie jesteśmy tak samo zachwycone. Dr Jakubowski prowadził i odbierał poza mną jeszcze 2 porody w naszej rodzinie, dzieci są zdrowe więc nie mamy do niego żadnych zastrzeżeń a tylko wiele wdzięczności. Polecam serdecznie!

W/g mnie na miano bardzo dobrego lekarza zasługuje ktoś kto doskonale zna się na swojej pracy, jest kompetentny, na bieżąco z nowinkami medycznymi a dodatkowo "ma powołanie". I takim właśnie lekarzem jest dr. Jakubowski. Od początku prowadzi moją ciążę i czuję się w 100% bezpiecznie "pod skrzydłami" takiego fachowca. Na początku każdej wizyty przeprowadza wywiad później maluch jest dokładnie mierzony. Na wszystkie pytania i wątpliwości (czasami bardzo błache) odpowiada z wielką cierpliwością i bardzo dokładnie. Reaguje natychmiast na każdą nieprawidłowość w wynikach badań. Dodatkowo jest przystępny i sympatyczny. Niewątpliwym plusem jest też ogromny komfort podczas badania. Życzę wszystkim przyszłym mamom oraz wszystkim kobietom takiego lekarza. Polecam!!!!!!!!!

Bardzo sympatyczny, spokojny i zyczliwy. Zawsze odpowie chetnie na wszystkie pytania, mowi szczerze tyle ile wie, nie wymysla, nie wymadrza sie. Kazde badanie przeprowadza bardzo dokładnie, lacznie z usg. Bardzo dokładnie opisuje badanie usg genetyczne, nie spieszy się, wszystko tłumaczy i pokazuje na monitorze. Potrafi uspokoic i nastawic optymistycznie. Nie zleca na sile badan ani lekow, jezeli wszystko jest w porzadku. Prowadzi moja ciaze, jestem zadowolona, mam do niego zaufanie.

Pięć gwiazdek dla przychodni Arka! Pięć dla doktora Jakubowskiego za kompetencje i profesjonalizm, pięć za wyposażenie i pięć dla pani w rejestracji! Przemiła osoba. Byłam wczoraj pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Słyszałam wczesniej o przychodni Arka, ale dopiero w tym roku sie zapisalam. Nie żałuje, zastrzeżeń brak. Polecam!!!

Pan Jakubowski to najlepszy lekarz, z którym miałam do czynienia. Żałuję, że tak późno do niego trafiłam (zdesperowana, po 1,5 roku nieskutecznego leczenia zaburzeń owulacji, wpisałam w wyszukiwarkę hasło "najlepszy ginekolog w Krakowie" ) Pan Doktor od razu dał mi poczucie, że moje zdrowie jest we właściwych rękach, a teraz, po paru wizytach w jego gabinecie mogę śmiało powiedzieć, że to poczucie nie było bezpodstawne. Pan Doktor nie szczędzi czasu na dokładne wykonanie USG, wytłumaczenie istoty problemu i planowanego leczenia.Efekt? Moje zdrowie wraca do normy! Dziękuję Panie Doktorze z całego serca.

Pan Doktor prowadzi moją pierwszą ciążę, podczas której miałam okazję być u 2 innych ginekologów - nie chcę nikogo innego poza dr Jakubowskim! Zależało mi na szybkim potwierdzeniu ciąży, ponieważ zbliżały się święta i chcieliśmy z mężem poinformować rodzinę, niestety u dr Jakubowskiego wolny termin był dopiero po świętach, dlatego odwiedziłam innego ginekologa - kobietę, również prywatnie. Z gabinetu wyszłam z opuszczonymi ramionami, ponieważ poza radosną informacją, że mam w brzuchu 2mm Fasolkę, nie dowiedziałam się niczego. Poinformowałam panią, że to moja pierwsza ciąża, że bardzo się cieszę, ale kompletnie nie wiem co teraz - nie podniosła nawet głowy znad biurka. Nie mogę powiedzieć właściwie nic złego, ale dobrego niestety również nie. Tuż po świętach przyszedł czas na wizytę u dr Jakubowskiego, którego, polegając jedynie na opiniach internetowych, zdecydowaliśmy się wybrać z mężem na lekarza prowadzącego naszą ciążę. Na pierwszej wizycie byłam niestety sama, ale..wyszłam dosłownie frunąc! Doktor uśmiechnięty, pogratulował mi ciąży, ze spokojem porozmawiał - przeprowadził wywiad, później delikatnie zbadał, a na końcu zrobił USG - mimo że dziecko było jeszcze maleńkie, to opowiadał co widzi, pokazał bijące serduszko. Zdawał się rozumieć jak wielkie jest to dla mnie przeżycie. Odpowiadał na wszystkie pytania jakie miałam, dostałam 3 zdjęcia, które mogłam później pokazać mężowi. Nie miałam wrażenia, że dr nie ma czasu, albo gdzieś się spieszy. Wyszłam i już wiedziałam, że do innego lekarza nie pójdę. Następna wizyta - mąż był obecny, dr Jakubowski bez problemu wyraził na to zgodę, co bardzo nas ucieszyło, ponieważ oboje chcemy brać udział w takich momentach - Pan Doktor wstał, przywitał się z mężem, pożartowali - cudowna atmosfera. Wizyta jak poprzednia naprawdę udana, znów badanie, USG - dokładnie pokazywał zarówno mi jak i mężowi wszystko co tylko było widać. Oboje wyszliśmy zadowoleni. Następnego dnia pojawiło się u mnie dość mocne plamienie, była godzina 20 i długi weekend majowy, święto, ale byłam tak przestraszona, że mimo wszystko zadzwoniłam na prywatny numer jaki dostałam od doktora. Nie odebrał, ale już po 2 minutach oddzwonił, pamiętał mnie - tylko podałam swoje nazwisko - a przecież byłam u Niego zaledwie 2 razy. Uspokoił, powiedział co robić i zaprosił na wizytę następnego dnia, chociaż nie było wolnego terminu. Okazało się, że to nic poważnego, dostałam tabletki, które miały pomóc, a co najważniejsze nie wiem w jaki sposób, ale udało się Panu Doktorowi mnie uspokoić. Całe szczęście od tamtej pory nic złego już się nie dzieje, ale wiem, że w razie jakichkolwiek sytuacji nie krępowałabym się skorzystać z telefonu :) Polecam! Ania

Uważam, że dr Jakubowski jest wyśmienitym fachowcem! Do dr trafiłam z polecenia koleżanki, ponieważ mój poprzedni lekarz totalnie zbagatelizował moją ciążę! Dr Jakubowski od samego początku przejął się moimi krwawieniami, i dzięki jego fachowej opiece, jestem już w 25 tygodniu ciąży i czuje się bardzo dobrze:).Zawsze w razie pytań mogę zadzwonić na komórkę,niezależnie od pory dnia co daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa! Naprawdę świetny lekarz jakich jest niewielu.

Kilkanaście dni temu miałam wykonany prenatalny test Nifty u doktora Jakubowskiego. Pan doktor ujął mnie swą wiedzą i kulturą osobistą. Odpowiedział na wszystkie moje pytania wyczerpująco i bez pośpiechu. W tej trudnej chwili uzyskałam też olbrzymie wsparcie psychiczne, co było dla mnie szczególnie ważne ze względu na podejrzenie wady u dziecka. Dziekuję z całego serca.

Wspaniały lekarz i człowiek. Do Doktora zgłosiłam się w ciąży po 2 poronieniach (jedno z powodu byle jakiego podejścia rzekomo super specjalisty, który zbagatelizował podejrzane plamy na USG). Jak się okazało również ta ciąża była zagrożona. Tym razem na szczęście trafiłam do Dr Jakubowskiego, który poważnie podszedł do problemu, zastosował skuteczne leczenie i dzisiaj dzięki niemu cieszę się zdrowym synkiem! Polecam!

Świetny lekarz! Miałam u doktora usg genetyczne ciąży. Jestem zachwycona podejściem, delikatnością, taktem. Pan doktor poświęcił mi ponad 40 minut bo tego wymagało skomplikowane badanie, ale nawet przez sekundę nie czułam się że jestem na wizycie za długo. Każdy element badania został szczegółowo skonsultowany i wytłumaczony bez pośpiechu i stresu. Po prostu bajka! Szkoda że takich lekarzy jak dr Jakubowski jest tak niewielu...