lek. med. Jerzy Jakubowski

Pan doktor Jerzy Jakubowski jest naprawdę wspaniałym lekarzem, jest bardzo troskliwy i dba o swoich pacjentów. Doktor Jakubowski jest bardzo dobry w tym co robi, potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Chcę serdecznie podziękować doktorowi za to, że był przy mojej operacji, poród przebiegł bardzo szybko i bez komplikacji. Pan doktor Jakubowski to wybitny doktor, którego bardzo polecam jest godzien zaufania. To doktor z prawdziwego powołania:)

Wszystkim polecam tego lekarza. Mam wrażenie, że kto jak kto, ale on na pewno nie minął się z powołaniem. Jest uprzejmy, fachowy, dowcipny, spokojny, rzeczowy, profesjonalny. Nie ma mowy o skrępowaniu, kiedy jest się u niego na wizycie. Pan doktor prowadził i odbierał dwie moje ciąże (rodziłam drogami natury), był przy mnie cały czas, pomagał. Dzięki niemu urodziłam błyskawicznie i nic się nie bałam!

Nie da się tego doktora nie lubić, swoją postawą bardzo ociepla atmosferę wizyty. Dzięki takiemu podejściu znika jakikolwiek stres związany z badaniem. Doktor zadbał abym wyszła z gabinetu bez myśli, że może czegoś nie wiem lub mam wątpliwości a tego było mi potrzeba, ponieważ byłam bardzo zaniepokojona moim stanem zdrowia i objawami długo nieustającymi. Można zdecydowanie doktorowi zaufać.

Polecam z całego serca Pana Doktora Jerzego Jakubowskiego. Okazał się bardzo rzeczowy z dużym zapleczem wiedzy, cierpliwy pomocny, miły i uprzejmy. Prowadził całą moją ciążę, a w sytuacjach trudnych podczas badań prenatalnych okazał wiele zaangażowania, wsparcia i pomocy. Odpowiadał na każde moje pytanie, nawet te z pozoru głupie czy oczywiste. Podczas badań delikatny. Dziś oboje z mężem, pomimo przeżytego stresu i 9-miesięcznych oczekiwań, cieszymy się zdrowym synkiem, który przyszedł na świat w święta Bożego Narodzenia. Wzór dla wielu lekarzy ginekologów. W 100% polecam.

Według mnie rewelacyjny lekarz. Ma bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Trafiłam do niego po kilku poronieniach i po wizytach u kilku różnych specjalistów, którzy kazali "próbować do skutku". Bardzo wnikiwie przeanalizował nasz przypadek, zalecił dodatkowe badania i leczenie, no i uchronił przed kolejną porażką. Ciąża przebiegała bez problemów, choć cały czas pod szczególnym nadzorem Pana Doktora. Miałam ten komfort, że mogłam zadzwonić z każdym niepokojącym objawem, zgłosić się na wizytę i szybko rozwiać wszelkie obawy. Dziś jestem szczęśliwą mamą 4-letniego zdrowego i cudnego chłopczyka.

Dziękuje Bogu,że trafiłam na tego lekarza.Prowadził moją ciąże(jestem po 3 cesarkach).Ten lekarz sprawił,że dzisiaj mogę się cieszyć moimi dziećmi,że mogę się cieszyć życiem,gdyby nie On. Miałam rozległe krwotoki,z powodu licznych zrostów po wcześniejszych cięciach.Podczas operacji sytuacja była krytyczna,jednak Pan Doktor sprawił,że nadal żyję i doceniam każdy dzień swojego życia.Serdecznie polecam,sympatyczny lekarz i niezastąpiony(według mnie ) w swoim fachu. :)

Bez wahania mogę powiedzieć, że dr Kuźniak jest doskonałym ginekologiem - kompetentny, delikatny, ma świetne podejście do swoich pacjentek, przy tym żartobliwy i troskliwy. Zawsze można na niego liczyć, nigdy nie odmawia pomocy swoim pacjentkom. Od samego początku wizyty do jej końca wszystko tłumaczy dokładnie pacjentce w sposób uprzejmy i ciepły. Dodam jeszcze, że położna pani Dorota jest równie wspaniałą i doświadczoną osobą, razem tworzą super duet. Bardzo mocno polecam. Dla mnie ginekolog numer 1 !!! Pacjentka Ania.

Z ogromną przyjemnością wystawiam najlepszą ocenę Panu Doktorowi. Trafiłam pod Jego opiekę dopiero w swojej 4 ciąży, szkoda że tak późno. Poprzednie były bardzo trudne, bałam się powtórzenia stanu przedrzucawkowego i innych problemów. Szukałam lekarza, który zapewni mi poczucie bezpieczeństwa. Nie zawiodłam się. Wiedziałam, że gdyby się coś niepokojącego działo, mam się do kogo zwrócić po pomoc. Dzięki Jego troskliwej opiece i odpowiedniemu dobraniu leków ciąża przebiegła bezproblemowo i zgodnie z planem, 20 marca urodziłam zdrową córeczkę. Dr Jakubowski jest nie tylko świetnym fachowcem, ale i niezwykle uroczym i sympatycznym ...

Dr Jakubowski jest nie tylko świetnym fachowcem, ale i niezwykle uroczym i sympatycznym człowiekiem, nigdy nie czułam się skrępowana w czasie badania. Po prostu miło jest być Jego pacjentką, zwłaszcza w tak magicznym czasie, jakim jest czas ciąży. NZOZ Arka jest dobrze wyposażoną placówką, nie trzeba "biegać" na usg, czy ktg do innych placówek. Personel też jest bardzo miły i pomocny. Dziękuję z całego serca!

Doktor Jakubowski to jedyny lekarz do którego chodzę i będę chodziła:) miły, sympatyczny, świetny specjalista z poczuciem humoru. Polecam wszystkim dziewczynom. Pani pielęgniarka Dorota Kubaty również super :)

Pan Doktor leczy mnie od ponad 10 lat, leczy nie tylko moje cialo ale i dusze . Lubie do Niego chodzic z byle powodu i nie zaluje że placę - wychodze naladowana tak pozytywnie, ze warto ! Pomijam profesjonalizm Doktora bo to oczywiste ze jest the best i widzi w usg to czego inni nie widza. Wizyty u Doktora traktuje juz na wyzszym poziomie niz przepisanie recept. Uratowal moją Mame przed nowotworem , uparl sie ze ze z mama jest cos nie tak i uchwycil chorobe w najwczesniejszym stadium, uratowal mi ciaze , dzieki Niemu mam wspanialego syna, a jak ktos chce chodzic do kogos innego to jego problem,nawet lepiej, bedzie wiecej czasu dla mnie :)