Lekarze Katowice

Gabinet Piotr Janas
Ziołowa 68
40-635 Katowice

wizyta już od 150
Lekarz godny polecenia. Podejście do pacjentów super, tłumaczenie pacjentowi zagadnień chorobowych na najwyższym poziomie. Profesjonalista o wielkim sercu. Oby 50 % naszych lekarzy było jak Pan to nasza służba zdrowia stała by na wysokim poziomie. Diagnoza trafna w moim przypadku i oferowana pomoc,w innych placówkach twierdzono że nie ma dla mnie już żadnych możliwości.
Opinia dodana przez: Krystyna
Katowice Traumatolog  Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Traumatolog, Seksuolog

Centrum Psychologii i Seksuologii Katowice
Rymera 4/8
Katowice

wizyta już od 130
Świetny specjalista i bardzo dobry człowiek. Po prostu! I za to dziękuję. Właśnie takich ludzi potrzebuje świat medycyny. No i my - pacjenci. Polecam!
Opinia dodana przez: Jola

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

wizyta już od 100
Świetny lekarz, który dba o jak najbardziej naturalne efekty wykonywanych zabiegów. U Pani dr wykonywałam juz wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, mezoterapię skóry twarzy i dłoni, mezoterapię skóry głowy (osocze, fibryna dr cyj). To zaufanie pozwoliło mi sprezentować mojej 63 letniej mamie metamorfozę u pani doktor - nie zdecydowałabym się na taki krok, gdybym nie była pewna za p. doktor w 100%. Polecam, zabiegi wykonywałam w klinice Body Care Clinic w ...
Opinia dodana przez: Sabina
Katowice RTG lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr Piotr to profesjonalista i dentysta z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Bardzo polecam wszystkim osobą , które boją się leczenia kanałowego. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było.
Dr Puchała jest naprawdę godny zaufania . Nie mogę też pominąć całego zespołu stomatologii " Artyści uśmiechu" cały zespół bardzo miły ,uprzejmy , kompetentny oraz bardzo ...
Opinia dodana przez: Damian

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

wizyta już od 100
Witam. W dniu 9.07.2020 r. miałem przeprowadzony zabieg STABILIZACJA DYNAMICZNA MIĘDZYWYROSTKOWA TYPU DIAM na poz. L5/S1 i NUKLEOPLASTYKA LASEROWA PLDD na poz. L4 /L5 Z DEKOMPRESJĄ j.m. od str.lewej .Zabieg ten został wykonany przez ,,SPECJALISTYCZNĄ PRAKTYKĘ NEUROCHIRURGICZNĄ ST. KWIEK W NZOZ LECZNICA DZIECI I DOROSŁYCH SZP.IM.MOŚCICIKIEGO W CHORZOWIE, nie ukrywam zabieg został wykonany prywatnie dość drogi, lecz nie żałuję.Na drugi dzień mogłem stanąć na palcach i piętach, czułem się dobrze ...
Opinia dodana przez: Sławomir R
Katowice USG dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

USG, Chirurg ogólny

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław

lek. med. Tomasz Kasela

Medycyna estetyczna

Europejskie Centrum Estetyki
Rolna 18
40-555 Katowice

Cudotwórca , najlepszy specjalista w Polsce! Pan Doktor uratował moje życie dając mi nowa, piękna twarz . Magiczne dłonie , niesamowita wiedza podparta długoletnia praktyka! Człowiek w 100 pro na swoim miejscu . Doktor z pasja ! Mój najlepszy przyjaciel , Love for EVER 🙏 Dziękuje ze Pan jest !!
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED

40-952 Katowice

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to
perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.
Opinia dodana przez: Janusz