Lekarze Katowice

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr Piotr to profesjonalista i dentysta z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Bardzo polecam wszystkim osobą , które boją się leczenia kanałowego. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było.
Dr Puchała jest naprawdę godny zaufania . Nie mogę też pominąć całego zespołu stomatologii " Artyści uśmiechu" cały zespół bardzo miły ,uprzejmy , kompetentny oraz bardzo ...
Opinia dodana przez: Damian
Katowice Seksuolog  Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Seksuolog

O. Katowice - Instytut Seksuologii i Medycyny Psychosomatycznej
Rymera 4/8
Katowice

wizyta już od 160
Świetny specjalista i bardzo dobry człowiek. Po prostu! I za to dziękuję. Właśnie takich ludzi potrzebuje świat medycyny. No i my - pacjenci. Polecam!
Opinia dodana przez: Jola

lek. med. Tomasz Kasela

Medycyna estetyczna

Europejskie Centrum Estetyki
Rolna 18
40-555 Katowice

Mega profesjonalizm i rzetelna robota!
Od ponad 2 lat zmagam się z suchością pochwy, oraz bólem przy oddawaniu moczu. Jest to dla mnie mega wstydliwy temat, ponieważ ledwo skończyłam 30 lat i takie problemy nie powinny mieć miejsca.W tym czasie korzystalam z wielu usług lekarzy, wszystko na marne. Wydawałam tylko olbrzymie pieniądze i marnowałam swój czas.
Po przeczytaniu pozytywnych opinii u doktora zdecydowałam się na kolejny zabieg rewitalizacje pochwy, który ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED

40-952 Katowice

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to
perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Piotr Janas

Neurolog

Gabinet Piotr Janas
Ziołowa 68
40-635 Katowice

wizyta już od 150
Lekarz godny polecenia. Podejście do pacjentów super, tłumaczenie pacjentowi zagadnień chorobowych na najwyższym poziomie. Profesjonalista o wielkim sercu. Oby 50 % naszych lekarzy było jak Pan to nasza służba zdrowia stała by na wysokim poziomie. Diagnoza trafna w moim przypadku i oferowana pomoc,w innych placówkach twierdzono że nie ma dla mnie już żadnych możliwości.
Opinia dodana przez: Krystyna
Katowice Chirurg ogólny lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Proktolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

wizyta już od 100
Ok. 4 lata temu Pan dr usuwał mi połowę tarczycy w szpitalu na ul. Ceglanej (dla mnie świetna i profesjonalna opieka). Wszystkie konsultacje i badania omówił, był bardzo miły i uprzejmy. Z dużym poczuciem humoru. Po operacji (do miesiąca czasu) przeprowadził dodatkowe badania czy wszystko w porządku. Rana zszyta tak, że nie widać, iż było cokolwiek robione :). Bardzo polecam doktora Alexa :)
Opinia dodana przez: Iwona

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n.med. Kazimierz Radwan
Mroźna 3
Dąbrówka Mała, Katowice

wizyta już od 180
Leczę się u Pana Doktora od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Świetny specjalista - kardiolog i internista. Bardzo szczegółowo analizuje problem, większość badań dodatkowych wykonuje na miejscu, podejmuje szybkie decyzje terapeutyczne bez zbędnej straty czasu, ale po szczegółowym omówieniu a pacjentem. Nie kieruje na niepotrzebne badania. Do tej pory większość członków mojej rodziny i znajomi leczą się u Pana Doktora i wszyscy są bardzo zadowoleni. Polecam gorąco.
Anna
Katowice Medycyna estetyczna lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Medycyna estetyczna

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

wizyta już od 100
Świetny lekarz, który dba o jak najbardziej naturalne efekty wykonywanych zabiegów. U Pani dr wykonywałam juz wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, mezoterapię skóry twarzy i dłoni, mezoterapię skóry głowy (osocze, fibryna dr cyj). To zaufanie pozwoliło mi sprezentować mojej 63 letniej mamie metamorfozę u pani doktor - nie zdecydowałabym się na taki krok, gdybym nie była pewna za p. doktor w 100%. Polecam, zabiegi wykonywałam w klinice Body Care Clinic w ...
Opinia dodana przez: Sabina