Lekarze Katowice

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr. Piotr jest wspaniałym specjalista, a przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. Po pierwszej wizycie został mi przedstawiony bardzo dokładny plan leczenia włącznie ze skierowaniem do ortodonty. Nie został pominięty żaden szczegół.
Artyści uśmiechu cechują się dużym profesjonalistzmem, wspaniałym podejściem do pacjenta, duża dozą wyrozumiałości i empati. Zabiegi są wykonywane z taka dokładnością, z jaka jeszcze w żadnym innym gabinecie się nie spotkałam. Posiadają sprzęt najwyższej klasy dzięki czemu są ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna
Katowice Terapeuta  Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Terapeuta, Seksuolog

Centrum Psychologii i Seksuologii Katowice
Rymera 4/8
Katowice

wizyta już od 130
Bardzo dobry specjalista. Trzeba zaufać i po prostu stosować się do zaleceń. Widać, że mu zależy, że stara się o pacjenta. Brawo!
Opinia dodana przez: Gocha
Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Ewelina

Ortopeda

Avimed Katowice
Gliwicka 159
40-857 Katowice

Nie polecam spotkania z tym Panem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

wizyta już od 100
Wspaniały człowiek , wspaniały lekarz...!!! Po długim okresie bólu kregosłupa promieniującego na pośladek i udo, po nieudanej operacji przeprowadzonej przez pewnego "profesora" neurochirurgii w Wa-wie, TYLKO Pan dr.Kwiek nie odmówił mi pomocy w leczeniu moich dolegliwości... Odwiedziłam chyba wszystkich neurochirurgów w Warszawie i każdy z nich mówił: "miała Pani pecha ale ja "poprawek" nie robie..." Warszawscy lekarze rozkładali tylko ręce i proponowali przyzwyczaić się do bólu...!!!Pan dr.Kwiek już na pierwszej ...
Opinia dodana przez: Margola
Katowice USG dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

USG, Chirurg ogólny

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław

Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED

40-952 Katowice

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to
perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.
Opinia dodana przez: Janusz