Lekarze Katowice

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Ewelina

Terapeuta, Seksuolog

Centrum Psychologii i Seksuologii Katowice
Rymera 4/8

wizyta już od 130
Bardzo dobry specjalista. Trzeba zaufać i po prostu stosować się do zaleceń. Widać, że mu zależy, że stara się o pacjenta. Brawo!
Opinia dodana przez: Gocha
Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna
Katowice RTG lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr. Piotr jest wspaniałym specjalista, a przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. Po pierwszej wizycie został mi przedstawiony bardzo dokładny plan leczenia włącznie ze skierowaniem do ortodonty. Nie został pominięty żaden szczegół.
Artyści uśmiechu cechują się dużym profesjonalistzmem, wspaniałym podejściem do pacjenta, duża dozą wyrozumiałości i empati. Zabiegi są wykonywane z taka dokładnością, z jaka jeszcze w żadnym innym gabinecie się nie spotkałam. Posiadają sprzęt najwyższej klasy dzięki czemu są ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Agnieszka Łypaczewska

Okulista

40-857 Katowice

Trafiłam przez przypadek do tej pani bo tylko tu były wolne terminy i nie wrócę na pewno. Nie polecam

lekarz Jakub Cetnarski

Ortopeda

dr n. med. Wojciech Ślusarczyk

Neurochirurg

40-857 Katowice

Bardzo mily i sympatyczny z ludzkim podejsciem do pacjentow naprawde godny polecenia najlepszy lekarz jakiego znam
Katowice Seksuolog mgr Karolina Sęk

mgr Karolina Sęk

Seksuolog, Psychoterapeuta

Gabinet Prywatny Relacje w Renowacji
ul. ks. F. Blachnickiego 4
Katowice

Cieszę się, że trafiłam do Pani Karoliny. To sympatyczna osoba, przed którą można się otworzyć i nie odczuwa się skrępowania. Rozmowa jest prowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani psycholog pomogła mi w uświadomieniu sobie rzeczywistego problemu. Po każdej sesji czuję się coraz silniejsza. Dziękuję i serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Mirosław Reterski

Ortopeda

40-857 Katowice

Nie polecam spotkania z tym Panem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!