Katowice

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
USG Katowice dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

Wspaniały człowiek , wspaniały lekarz...!!! Po długim okresie bólu kregosłupa promieniującego na pośladek i udo, po nieudanej operacji przeprowadzonej przez pewnego "profesora" neurochirurgii w Wa-wie, TYLKO Pan dr.Kwiek nie odmówił mi pomocy w leczeniu moich dolegliwości... Odwiedziłam chyba wszystkich neurochirurgów w Warszawie i każdy z nich mówił: "miała Pani pecha ale ja "poprawek" nie robie..." Warszawscy lekarze rozkładali tylko ręce i proponowali przyzwyczaić się do bólu...!!!Pan dr.Kwiek już na pierwszej wizycie wytłumaczył mi co jest przyczyną tak silnego bólu i drętwienia nogi.. zaproponował pomoc...!!! (a nie kolejną receptę na leki przeciwbólowe...) Bóle zniknęły zaraz po operacji !!! i nadal nie wróciły...:).Dla mnie to CUD!!! Ogromne podziękowania dla dr.Kwieka oraz całego personelu szpitala w Chorzowie za opiekę , wsparcie psychiczne, pomoc - której nikt w Warszawie nie chciał mi udzielić!!! Dzięki WAM odzyskałam chęć do życia (bo ból był tak silny że już nic nie pomagało) Dodam że jako samotna matka było mi bardzo ciężko! lecz dzięki pomocy dr.Kwieka znów mogę być samodzielna i jednak żyć bez bólu...!!! Jeszcze raz ogromnie dziękuję!!! Sobota 19.10.13r.odmieniła moje i mojej córki życie... Znów się uśmiechamy, żartujemy a ja przestałam "jęczeć" z bólu... DZIĘKUJĘ, Margola.

Opinia dodana przez: Margola
Proktolog Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Proktolog, Medycyna estetyczna

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i do samego końca. Z pozytywnym efektem. Gorąco polecam Dr. Alexa Alli-Baloguna! Ja natomiast bardzo serdecznie Panu dziękuję Doktorze! Za wszystko!!!!!!

Opinia dodana przez: Halina
Okulista Katowice lek. med. Piotr Jaworski

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Opinia dodana przez: Kasia
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 6
RTG Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina
Wolny termin: jutro o 14:30. Sprawdź inny. # 7

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

Dr Krzysztof Łukojć to najlepszy urolog jakiego znam. Mój 79 letni ojciec mając kamień w kielichu nerki nie otrzymał pomocy w Szpitalu Urologicznym w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Jego wizyty z gorączką i silnym bólem rozpoczynały się i kończyły na izbie przyjęć ze wskazaniem ponownych wizyt w przypadku gorączki. Tamtejsi lekarze ograniczali sie jedynie do podania środków przeciwbulowych. Następnie umieściłem ojca w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu, tam też odstąpiono od przeprowadzenia zabiegu usunięcia kamienia. Dopiero dr Łukojć zainteresował się problemem i przeprowadził zabieg. Już w pierwszej dobie po zabiegu ojciec czuł się dobrze a po tygodniu powrócił całkowicie do zdrowia. Doktora oceniam jako kompetentnego fachowca a zarazem Wielkigo Człowieka. Życzę wszystkim by mogli być leczeni przez takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam Janusz Sojka

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny. # 8

Dermatolog Katowice dr Lidia Bednarska

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

Okulista Katowice dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Pani Doktor przyjęła moją mamę w Katowicach na Żwirki i Wigury. Moja mama miała wtedy postać czynną AMD. Pani Doktor szybko się nią zajęła i wykonała profesjonalnie w warunkach szpitalnych zabieg podania zastrzyku - Lucentis do oka( lek wtedy nierefundowany). Minęło już ponad 2 lata i mama nie ma problemów, aczkolwiek kontroluje się często. Podziękowania serdeczne. Życzę wielu sukcesów Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Anna