Lekarze Katowice

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr Piotr to profesjonalista i dentysta z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Bardzo polecam wszystkim osobą , które boją się leczenia kanałowego. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było.
Dr Puchała jest naprawdę godny zaufania . Nie mogę też pominąć całego zespołu stomatologii " Artyści uśmiechu" cały zespół bardzo miły ,uprzejmy , kompetentny oraz bardzo ...
Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Piotr Janas

Neurolog

Gabinet Piotr Janas
Ziołowa 68
40-635 Katowice

wizyta już od 150
Lekarz godny polecenia. Podejście do pacjentów super, tłumaczenie pacjentowi zagadnień chorobowych na najwyższym poziomie. Profesjonalista o wielkim sercu. Oby 50 % naszych lekarzy było jak Pan to nasza służba zdrowia stała by na wysokim poziomie. Diagnoza trafna w moim przypadku i oferowana pomoc,w innych placówkach twierdzono że nie ma dla mnie już żadnych możliwości.
Opinia dodana przez: Krystyna
Katowice Seksuolog  Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Seksuolog

Centrum Psychologii i Seksuologii Katowice
Rymera 4/8
Katowice

wizyta już od 150
Świetny specjalista i bardzo dobry człowiek. Po prostu! I za to dziękuję. Właśnie takich ludzi potrzebuje świat medycyny. No i my - pacjenci. Polecam!
Opinia dodana przez: Jola
Katowice Chirurg ogólny dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny, USG

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław

lek. med. Tomasz Kasela

Medycyna estetyczna

Europejskie Centrum Estetyki
Rolna 18
40-555 Katowice

Cudotwórca , najlepszy specjalista w Polsce! Pan Doktor uratował moje życie dając mi nowa, piękna twarz . Magiczne dłonie , niesamowita wiedza podparta długoletnia praktyka! Człowiek w 100 pro na swoim miejscu . Doktor z pasja ! Mój najlepszy przyjaciel , Love for EVER 🙏 Dziękuje ze Pan jest !!
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED

40-952 Katowice

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to
perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.
Opinia dodana przez: Janusz
Katowice Chirurg ogólny lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Proktolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

wizyta już od 100
Ok. 4 lata temu Pan dr usuwał mi połowę tarczycy w szpitalu na ul. Ceglanej (dla mnie świetna i profesjonalna opieka). Wszystkie konsultacje i badania omówił, był bardzo miły i uprzejmy. Z dużym poczuciem humoru. Po operacji (do miesiąca czasu) przeprowadził dodatkowe badania czy wszystko w porządku. Rana zszyta tak, że nie widać, iż było cokolwiek robione :). Bardzo polecam doktora Alexa :)
Opinia dodana przez: Iwona
Katowice Internista dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n.med. Kazimierz Radwan
Mroźna 3
Dąbrówka Mała, Katowice

wizyta już od 150
Leczę się u Pana Doktora od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Świetny specjalista - kardiolog i internista. Bardzo szczegółowo analizuje problem, większość badań dodatkowych wykonuje na miejscu, podejmuje szybkie decyzje terapeutyczne bez zbędnej straty czasu, ale po szczegółowym omówieniu a pacjentem. Nie kieruje na niepotrzebne badania. Do tej pory większość członków mojej rodziny i znajomi leczą się u Pana Doktora i wszyscy są bardzo zadowoleni. Polecam gorąco.
Anna
Katowice Stomatolog lek. dent. Bartłomiej Makowski

lek. dent. Bartłomiej Makowski

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Brynów, Katowice

wizyta już od 100
Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Psycholog, Psychoterapeuta

Stuktura - laboratotium psychoterapii
Pułaskiego 19/3
Katowice

wizyta już od 120
Do pani Kasi trafiłam z powodu sytuacji kryzysowej w moim życiu, z którą związany jest stan depresyjny. Miałam mieszane uczucia co do wizyty u psychologa, ale już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była dobra decyzja. Z Pani Kasi emanuje ciepło i zrozumienie, czuję się przy niej swobodnie i potrafię się otworzyć. Cały czas pracujemy nad polepszeniem mojego stanu i jeszcze długa droga przed nami. Ale już na dzień dzisiejszy ...
Opinia dodana przez: Eliza