lek. med. Tomasz Kasela

Medycyna estetyczna

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stypendysta Carondelet St Joseph Hospital Tucson. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Uczestnik licznych kursów oraz konferencji krajowych i międzynarodowych.

Wykładowca Medycyny Estetycznej na podyplomowych studiach dla lekarzy.

Uczestnik projektów badawczo-rozwojowych, m.in. przeszczepów autologicznych fibroblastów. Twórca linii kosmetyków dr Kasela. Obecnie jako jedyny w Polsce zajmuje się przeszczepami fibroblastów w leczeniu blizn , rozstępów, regeneracji skóry. Ponadto twórca protokołów naturalnego odmładzania z wykorzystaniem urządzeń tj. Needle Shaping, OFF, Thuzzle.
Wykonał kilkanaście tysięcy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

Znajomość języków obcych:
angielski, rosyjski

Stan mojej skóry po zabiegach u dr Kaseli jest rewelacyjny. Nigdy nie miałam również tak pięknych ust i to bez botoksu! Co więcej pan doktor na niesamowite podejście do pacjenta. Jest bardzo rzeczowy i konkretny. Wiedza i doświadczenie - mówią same za siebie.

Dr Tomasz jest zawsze pod tel. i służy pomocą. Jest doświadczonym i bardzo dobrym doktorem. Uśmiechnięty, miły aż miło spędza się czas na jego wizycie. Polecam.

Dr Tomasz jest zawsze pod tel. i służy pomocą.
Jest doświadczonym i bardzo dobrym doktorem.
Uśmiechnięty, miły aż miło spędza się czas na jego wizycie.
Polecam.

Z tego miejsca chciałam bardzo podziękować. Po poprzednim zabiegu u niekompetentnej kosmetyczki myślałam, ze już nigdy nie spojrzę w lustro. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Znowu wyglądam jak ja, tylko 10 lat młodziej. Serdeczne dziękuję

Pań Doktor bardzo miły, profesjonalny, wszystko zawsze perfekcyjnie załatwione, chętnie umawiam się na wizyty i oddaje w jego ręce.

Pan Doktor jest wybitnym fachowcem medycyny regeneracyjnej. Wyróżnia go profesjonalizm, zaangażowanie i wielki entuzjazm we wszystkim co robi. Podchodzi do pacjentów z pełnym zrozumieniem ich potrzeb i troską o zdrowie. Atmosfera w gabinecie Pana doktora Kaseli jest ciepła, dużo tam pozytywnej energii dla tego chętnie tam wracam.

Serdecznie polecam! Pełen profesionalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Dokładnie wytłumaczony każdy krok zabiegu i efekty po to oczywiście mistrzostwo.

Świetny fachowiec .Byłem pierwszy raz .Zostało mi wszystko wytłumaczone ,w sposób zrozumiały , doktor dobrał najlepszą opcję, a po zabiegu , który nie bolał ,spełniły się moje oczekiwania co do efektu i jestem bardzo zadowolony, serdecznie polecam.

Mega profesjonalizm i rzetelna robota! Od ponad 2 lat zmagam się z suchością pochwy, oraz bólem przy oddawaniu moczu. Jest to dla mnie mega wstydliwy temat, ponieważ ledwo skończyłam 30 lat i takie problemy nie powinny mieć miejsca.W tym czasie korzystalam z wielu usług lekarzy, wszystko na marne. Wydawałam tylko olbrzymie pieniądze i marnowałam swój czas. Po przeczytaniu pozytywnych opinii u doktora zdecydowałam się na kolejny zabieg rewitalizacje pochwy, który okazal się strzałem w dziesiątkę! Jestem nawilżona, wąska, mój partner znowu chce się ze mną kochać. Jest znacznie lepiej niż ...

Mega profesjonalizm i rzetelna robota!
Po przeczytaniu pozytywnych opinii u doktora zdecydowałam się na kolejny zabieg rewitalizacje pochwy, który okazal się strzałem w dziesiątkę! Jestem nawilżona, wąska, mój partner znowu chce się ze mną kochać. Jest znacznie lepiej niż mogłam sobie wymarzyć. Moje problemy poszły w niepamięć a ja znowu czuje się kobieta.
Polecam i na pewno będę wracała!

Petarda !! Mistrz!! Niesamowity kunszt w rękach !! Specjalista na wysokim poziomie !! Najlepszy !! Polecam !!

Cudotwórca , najlepszy specjalista w Polsce! Pan Doktor uratował moje życie dając mi nowa, piękna twarz . Magiczne dłonie , niesamowita wiedza podparta długoletnia praktyka! Człowiek w 100 pro na swoim miejscu . Doktor z pasja ! Mój najlepszy przyjaciel , Love for EVER 🙏 Dziękuje ze Pan jest !!