lek. med. Tomasz Kasela

Medycyna estetyczna

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stypendysta Carondelet St Joseph Hospital Tucson. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Uczestnik licznych kursów oraz konferencji krajowych i międzynarodowych.

Wykładowca Medycyny Estetycznej na podyplomowych studiach dla lekarzy.

Uczestnik projektów badawczo-rozwojowych, m.in. przeszczepów autologicznych fibroblastów. Twórca linii kosmetyków dr Kasela. Obecnie jako jedyny w Polsce zajmuje się przeszczepami fibroblastów w leczeniu blizn , rozstępów, regeneracji skóry. Ponadto twórca protokołów naturalnego odmładzania z wykorzystaniem urządzeń tj. Needle Shaping, OFF, Thuzzle.
Wykonał kilkanaście tysięcy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

Znajomość języków obcych:
angielski, rosyjski

Była to moja pierwsza wizyta u Doktora Tomasza Kasela, jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu jaki prezentuje Dr Tomasz. Do tego tłumaczy i stara się wykorzystać naturalne metody leczenia do czego ma całe zaplecze sprzętu , byłam trochę sceptyczna , ale teraz wiem to był dobry wybór !

Cudotwórca , najlepszy specjalista w Polsce! Pan Doktor uratował moje życie dając mi nowa, piękna twarz . Magiczne dłonie , niesamowita wiedza podparta długoletnia praktyka! Człowiek w 100 pro na swoim miejscu . Doktor z pasja ! Mój najlepszy przyjaciel , Love for EVER 🙏 Dziękuje ze Pan jest !!

Dr Tomasz to wspaniały specjalista, lekarz pełen wiedzy, profesjonalizmu, z doskonałym poczuciem estetyki. Pracuje na najwyższej jakości sprzęcie oraz preparatach, zawsze doradzi i dobierze najodpowiedniejszą metodę i efekt jest zawsze niesamowity. Mistrzostwo. Jestem pacjentką doktora od kilku lat i to się nie zmieni. Polecam z całego serca!

Serdecznie polecam . Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta . Pełna i rzetelna informacja o przeprowadzonym zabiegu.

Petarda !! Mistrz!! Niesamowity kunszt w rękach !! Specjalista na wysokim poziomie !! Najlepszy !! Polecam !!

Pełny profesjonalizm, wiedza i kompetencje.Polecam Pana doktora. Ciepły człowiek , pomocny i bardzo dobry specjalista.

Wiedza , precyzja i super naturalny efekt. Duże doświadczenie, bardzo sympatyczny. Słyszałam , że pracuje nad nowymi metodami regeneracji skóry ,o których opowiadał ,podczas wizyty.

Miałam podawany botox byłam u wielu lekarzy ale jeszcze u nikogo nie miałam takiego dobrego efektu, szybko i sprawnie, POLECAM!

Sympatyczny, profesjonalny, zabieg (botox) totalnie bezbolesny, a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, czoło jak lustro! Polecam!

Bardzo polecam Pana Doktora, szczegółowo wyjaśnił warianty leczenia. Wizyta przebiegła pomyślnie w przemiłej atmosferze. Zdecydowanie najlepszy lekarz.