Medycyna Estetyczna Katowice

lek. med. Tomasz Kasela

Europejskie Centrum Estetyki
Rolna 18
40-555 Katowice

Cudotwórca , najlepszy specjalista w Polsce! Pan Doktor uratował moje życie dając mi nowa, piękna twarz . Magiczne dłonie , niesamowita wiedza podparta długoletnia praktyka! Człowiek w 100 pro na swoim miejscu . Doktor z pasja ! Mój najlepszy przyjaciel , Love for EVER 🙏 Dziękuje ze Pan jest !!
Opinia dodana przez: Anna
Katowice Medycyna estetyczna lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Proktolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

wizyta już od 100
Ok. 4 lata temu Pan dr usuwał mi połowę tarczycy w szpitalu na ul. Ceglanej (dla mnie świetna i profesjonalna opieka). Wszystkie konsultacje i badania omówił, był bardzo miły i uprzejmy. Z dużym poczuciem humoru. Po operacji (do miesiąca czasu) przeprowadził dodatkowe badania czy wszystko w porządku. Rana zszyta tak, że nie widać, iż było cokolwiek robione :). Bardzo polecam doktora Alexa :)
Opinia dodana przez: Iwona
Katowice Medycyna estetyczna lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

wizyta już od 100
Świetny lekarz, który dba o jak najbardziej naturalne efekty wykonywanych zabiegów. U Pani dr wykonywałam juz wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, mezoterapię skóry twarzy i dłoni, mezoterapię skóry głowy (osocze, fibryna dr cyj). To zaufanie pozwoliło mi sprezentować mojej 63 letniej mamie metamorfozę u pani doktor - nie zdecydowałabym się na taki krok, gdybym nie była pewna za p. doktor w 100%. Polecam, zabiegi wykonywałam w klinice Body Care Clinic w ...
Opinia dodana przez: Sabina

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

La Boca Clinic
ul. Stawowa 10
Katowice

Robiłam u Pani Doktor łącznie 8 zabiegów na twarz. Wg siostry, która wiecznie mnie krytykuje uważa, ze i tak wyglądam jak w roku 2011. Myślę, że spokojnie 5-7 lat młodziej. Lifting, mezo, botox, dermapen. Polecam, pełna fachowość, ma strasznie duzo pacjentek, non stop dzwoni jej telefon. Warto zobaczyc zdjecia przed i po na https://gabinet-estetyczny.pl zanim ktokolwiek się zdecyduje na zabieg.

lekarz Alicja Mol

Stomatolog, Medycyna estetyczna

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić najwyższe noty we wszystkich kategoriach ;) Jestem osobą dość wymagającą i raczej ciężko mnie usatysfakcjonować. Pani doktor się to za każdym razem bez problemów udaje :) Pani dr Mol jest bardzo kompetentną i miłą osobą, a jej optymizm jest zaraźliwy :)
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Tatiana Mol

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Na początku trochę się bałam zabiegu, ale po pierwszej wizycie w gabinecie już przestałam się bać :) Pani Doktor na spokojnie wszystko mi wytłumaczyła. Zabieg był bezbolesny i nie było żadnych problemów. No i najważniejsze, że efekt jest taki jaki sobie wymarzyłam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Marcin Nylec

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

NZOZ GynCentrum
Żelazna 1
40-851 Katowice

Od kilku lat leczylam się na niepłodność pierwotną. Kiedy udało sie zajść w ciążę i trafiłam do pana doktora na pierwsze badania prenatalne po wyjściu z gabinetu mimo nie calkiem najlepszych wiadomości poplakalam się ze szczęścia że trafiłam na tak rzeczowego i troskliwego lekarza. Wytlumaczyl mi wszystko, nawet kiedy o nic nie pytalam będąc w lekkim szoku bardzo mnie uspokoił. Mówili szczerą prawdę ale z ogromną dozą szacunku do moich ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

El-Derm
Łubinowa 17
40-647 Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa.
Polecam !!!
Opinia dodana przez: Barbara

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Nowa Linia

40-520 Katowice

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam.
Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewelina
Katowice Medycyna estetyczna lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Chirurg ogólny, Proktolog

GlivClinic Katowice
Rolna 18
Katowice

Pani Doktor bardzo profesjonalnie, rzetelnie i z empatią skonsultowała moją chorobę. Prawdziwa lekarka z powołania. Delikatne i rzeczowe podejście do pacjenta. Z całą pewnością polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: Hala

Lekarze medycyny estetycznej w Katowicach