Medycyna Estetyczna Katowice

wizyta już od 100

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i do samego końca. Z pozytywnym efektem. Gorąco polecam Dr. Alexa Alli-Baloguna! Ja natomiast bardzo serdecznie Panu dziękuję Doktorze! Za wszystko!!!!!!

Opinia dodana przez: Halina
Medycyna estetyczna Katowice lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

Jak na razie skorzystałam tylko z kosnultacji u Pani Doktor, ale zrobiła na mnie takie pozytywne wrażenie, że postanowiłam się tym podzielić :)

Spotkanie trwało ponad 40 minut, Pani Doktor rozmawiała ze mną szczerze i z bardzo pozytywnym nastawieniem. Jestem młoda, mam 24 lat, więc Pani doktor odradziła mi wiele zabiegów, które chciałam robić, ale zrobiła to w grzeczny i profesjonalny sposób, a nie (z czym się spotkałam), określeniem, że mam się zastanowić nad sobą....
Przekierowała do kosmetologa na zabiegi pielęgnacyjne i oczyszczające i zaleciła plan na przyszłość.
Po konsultacji czułam się fantastycznie!!! Poczułam się po prostu piękna :)
Dziękuję z całego serca i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Goś

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Na początku trochę się bałam zabiegu, ale po pierwszej wizycie w gabinecie już przestałam się bać :) Pani Doktor na spokojnie wszystko mi wytłumaczyła. Zabieg był bezbolesny i nie było żadnych problemów. No i najważniejsze, że efekt jest taki jaki sobie wymarzyłam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Bardzo wysoko oceniam kompetencje i podejście do pacjenta Pani Doktor Alicji Mol. Jest prawdziwą pasjonatką, ma ogromną wiedzę i nie żałuje czasu na wytłumaczenie pacjentowi wszystkich pytań.

Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

El-Derm
Łubinowa 17
40-647 Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa.
Polecam !!!

Polecam !!!

Opinia dodana przez: Barbara

Beauty Medica
ul. józefowska 135
Wełnowiec, Katowice

Małgosia.
Jestem pod wrażeniem fachowości pani doktor. Skorzystałam już z kilku zabiegów i wszystkie dały oczekiwany , rewelacyjny efekt. Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pani doktor bardzo uprzejma. Polecam osobom ceniącym profesjonalizm i wysoką jakość usług. Ja z kolejnych zabiegu skorzystam na pewno.

Małgosia.

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Nowa Linia

40-520 Katowice

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam.
Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Grazyna Walkowicz

Medycyna estetyczna, Internista

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Bardzo kompetentna,cierpliwa.Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze.Efekty przerosły moje oczekiwania

lekarz Marek Szczurowski

USG ortopedyczne, USG ginekologiczne