Medycyna Estetyczna Katowice

wizyta już od 100

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i ...
Opinia dodana przez: Halina
Medycyna estetyczna Katowice lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

Jak na razie skorzystałam tylko z kosnultacji u Pani Doktor, ale zrobiła na mnie takie pozytywne wrażenie, że postanowiłam się tym podzielić :)
Spotkanie trwało ponad 40 minut, Pani Doktor rozmawiała ze mną szczerze i z bardzo pozytywnym nastawieniem. Jestem młoda, mam 24 lat, więc Pani doktor odradziła mi wiele zabiegów, które chciałam robić, ale zrobiła to w grzeczny i profesjonalny sposób, a nie (z czym się spotkałam), określeniem, że ...
Opinia dodana przez: Goś

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Na początku trochę się bałam zabiegu, ale po pierwszej wizycie w gabinecie już przestałam się bać :) Pani Doktor na spokojnie wszystko mi wytłumaczyła. Zabieg był bezbolesny i nie było żadnych problemów. No i najważniejsze, że efekt jest taki jaki sobie wymarzyłam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Bardzo wysoko oceniam kompetencje i podejście do pacjenta Pani Doktor Alicji Mol. Jest prawdziwą pasjonatką, ma ogromną wiedzę i nie żałuje czasu na wytłumaczenie pacjentowi wszystkich pytań.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Marcin Nylec

Medycyna estetyczna, Ginekolog

NZOZ GynCentrum
Żelazna 1
40-851 Katowice

Od kilku lat leczylam się na niepłodność pierwotną. Kiedy udało sie zajść w ciążę i trafiłam do pana doktora na pierwsze badania prenatalne po wyjściu z gabinetu mimo nie calkiem najlepszych wiadomości poplakalam się ze szczęścia że trafiłam na tak rzeczowego i troskliwego lekarza. Wytlumaczyl mi wszystko, nawet kiedy o nic nie pytalam będąc w lekkim szoku bardzo mnie uspokoił. Mówili szczerą prawdę ale z ogromną dozą szacunku do moich ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

El-Derm
Łubinowa 17
40-647 Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa.
Polecam !!!
Opinia dodana przez: Barbara

La Boca Clinic
ul. Stawowa 10
Katowice

Robiłam u Pani Doktor łącznie 8 zabiegów na twarz. Wg siostry, która wiecznie mnie krytykuje uważa, ze i tak wyglądam jak w roku 2011. Myślę, że spokojnie 5-7 lat młodziej. Lifting, mezo, botox, dermapen. Polecam, pełna fachowość, ma strasznie duzo pacjentek, non stop dzwoni jej telefon. Warto zobaczyc zdjecia przed i po na https://gabinet-estetyczny.pl zanim ktokolwiek się zdecyduje na zabieg.

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Nowa Linia

40-520 Katowice

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam.
Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Grazyna Walkowicz

Medycyna estetyczna, Internista

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Bardzo kompetentna,cierpliwa.Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze.Efekty przerosły moje oczekiwania

lekarz Marek Szczurowski

Ginekolog położnik, USG ortopedyczne