lekarz Izabela Lenartowicz

Medycyna estetyczna

Jestem niezwykle zadowolona z jakości usługi i opieki jaka otrzymałam w gabinecie dr Izabeli Lenartowicz, począwszy od miłej obsługi, po doświadczonego specjalistę, który zrozumiałe wszystko wyjaśnia na efekcie zabiegów kończąc.

Polecam ten gabinet z przemiłym personelem i sympatyczna doktor, która jest rewelacyjną profesjonalistką w swoim fachu z ogromną wiedzą, dzięki czemu w gabinecie można spędzić miło czas i cieszyć się świetnym efektami zabiegów.

Doktor Izabela Lenartowicz pomogła mi wygładzić zmarszczki na twarzy. Wszyscy mi mówią, że wygląda z 10 lat młodziej.

Nie da się złego słowa powiedzieć o tym gabinecie. Począwszy od sympatycznej obsłudze klienta po fachowość specjalistów na efektach zabiegów kończąc.

Jeśli szukacie dermatologa i lekarza medycyny estetycznej z prawdziwego zdarzenia, zaangażowanego, z dużą wiedzą, którą w przystępny sposób potrafi przekazać pacjentce to dr Lenartowicz jest właściwym wyborem.

Zawsze miła i profesjonalna pani doktor. Bardzo lubię korzystać z jej usług, zwłaszcza że efekt jest zawsze taki na jaki liczyłam

Polecam zabiegi w tej klinice. Dr wysłucha, doradzi i pomoże rozwiązać problem dobierając odpowiedni zabieg, w moim przypadku była to długoletnią walka z trądzikiem. Teraz wyglądam o niebo lepiej i jestem znacznie szczęśliwsza.

Kiedy już traciłam nadzieję na poprawienie kondycji mojej skóry trafiłam do gabinetu dr Lenartowicz, co zmieniło moje życie. Dr pomogła mi z moimi problemami, trafnie diagnozując ich przyczynę i dobierając odpowiednie zabiegi. W końcu czuje się szczęśliwa i odzyskałam pewność siebie.

Klinika robi bardzo dobre wrażenie. Wystrój, obsługa, higiena na wysokim poziomie. Szczegóły zabiegu są dokładnie omawiane, przeprowadzany jest odpowiedni wywiad, a efekty końcowe mówią same za siebie. W pełni zasłużona maksymalna ocena.

Wizyta rozpoczęła się od dokładnego wywiadu oraz opisu co i jak. Na każde pytanie dostałam wyczerpującą i zrozumiałą odpowiedź. Tu plus miła atmosfera spowodowały, że czułam się komfortowo podczas samego zabiegu, którego efekty były zgodne z moimi oczekiwaniami. Polecam serdecznie.