lekarz Izabela Lenartowicz

Medycyna estetyczna

Dzięki zabiegom w gabinecie dr Lenartowicz czuje się znakomicie i dobrze zadbana. W gabinecie bardzo miło spędza się czas i ma się poczucie bezpieczeństwa podczas zabiegów.

Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich zabiegów, które wykonywała dr Lenartowicz. W klinice panuje miła atmosfera, jest indywidualne podejście do pacjenta oraz czuć pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wygładzania zmarszczek w okolicy oczu. Moja twarz wygląda teraz zdecydowanie kilka lat młodziej. Doktor Lenartowicz to wspaniała specjalistka w swojej dziedzinie.

Podczas wizyty czułam się bezpiecznie i bardzo dobrze. Korzystałam z mezoterapii i botoxu, bardzo polecam, gabinet i dr Lenartowicz robią duże wrażenie już od przekroczenia progu. Profesjonalizm przez duże P :)

Dr Lenartowicz swoim miłym usposobieniem i pełnym profesjonalizmem od razu zdobyła moją sympatię i zaufanie. Odpowiednio dobrany zabieg zdecydowanie poprawił kondycję mojej skóry.

W gabinecie dr Lenartowicz można zawsze liczyć na miło spędzony czas. Zawsze jestem pełna podziwu profesjonalnego podejścia do zabiegów i obsługi. Efektów nie trzeba komentować bo mówią same za siebie :)

Długo męczyłam się z trądzikiem, w końcu po poleceniu od koleżanki zdecydowałam się na wizytę w gabinecie dr Lenartowicz. Odpowiednio dobrane zabiegi pomogły dość szybko uporać się z moim problemem. Duży plus za to, że czuje się od pracowników gabinetu realną chęć pomocy.

Jestem po lipolizie brzucha u dr Lenartowicz i jestem zachwycona skutecznością zbiegu. Już od samego początku wizyty byłam mile zaskoczona bardzo fajnym podejściem pani doktor, no ale oczywiście najważniejsze jest to za co się płaci a nie za charakter, na szczęście u dr Lenartowicz jedno idzie w parze z drugim i zabieg był wart wydania każdej swojej złotówki.

Opieka i jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Moja skóra została dokładnie oceniona, zaproponowane zostały wszystkie możliwe rozwiązania z dokładnym opisem efektów, wspólnie z panią doktor wybrałyśmy odpowiedni zabieg dla mnie. Teraz mam ładną, zdrowo wyglądającą cerę.

Najwyższa ocena należy się za wspaniale wykonany botoks i kąciki ust plus za przemiłą atmosferę jaka panuje w gabinecie, chciałbym wszędzie spotykać się z takim podejściem do klienta.