lekarz Izabela Lenartowicz

Medycyna estetyczna

Botoks i kąciki ust wykonane rewelacyjnie, nie mogłabym być bardziej zadowolona z efektu końcowego zabiegu.

Zdecydowane polecam gabinet doktor Izabeli Lenartowicz, korzystałam kilkukrotnie i nigdy się nie zawiodłam.

Nowoczesny gabinet, na wysokim poziomie, uśmiechnięta i profesjonalna doktor Izabela, która potrafi zdziałać cuda.

Świetny dermatolog z imponującą wiedzą, który odpowiednio dobrał sposób leczenia dla moich problemów i w końcu mam ładną skórę.

Efekt modelowania i powiększania ust jest fenomenalny, w tej dziedzinie dr Lenartowicz to prawdziwa artystka.

Sympatyczne i miłe usposobienie Pani Doktor spowodowało, że o nic się nie obawiałam podczas zabiegu. Dokładnie też byłam informowana na moje życzenie co też po kolei będzie robione.

Pani Lenartowicz jest cudotwórczynią! Wreszcie czuję się dobrze we własnej skórze dzięki jej fachowym zabiegom :)

Dzięki pani Lenartowicz wyglądam młodziej w sposób subtelny i naturalny, nie rzucający się przesadnie w oczy.

Korzystałam kilka razy z pomocy doktor Izabeli. Zawsze jestem w pełni usatysfakcjonowana z jakości obsługi jak i efektu końcowego.

Gabinet lekarski był profesjonalny i troskliwy. Dbałość o szczegóły podczas wizyty sprawiła, że czułam się komfortowo, co pozostawiło wrażenie, jak bardzo dbają o komfort pacjentów przez cały czas!