lekarz Izabela Lenartowicz

Medycyna estetyczna

Znajoma poleciła mi doktor Lenarowicz. Szczerze polecam, pomoc w doborze odpowiednich zabiegów, wszystko bezboleśnie, a efekt idealny, wyglądający naturalnie. Cudo!

Duży wybór przeróżnych zabiegów, które świadczone są z najwyższą starannością. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta, a także życzliwość i dużo uśmiechu Pani Doktor.

Doktor Izabela skutecznie wygładziła zmarszczki na mojej twarzy, polecam, jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu.

Jestem niezwykle zadowolona z efektu modelowania ust. Kształt ust był moim kompleksem. Teraz dzięki pani Izabeli jestem w pełni szczęśliwa.

Witam, moje zmarszczki po wizycie u Pani Doktor bardzo ładnie sa wypełnione, efekt jest bardzo naturalny, skóra jest mocniej odżywiona .Polecam

Polecam wizytę w gabinecie Med Estetica. Można spokojnie oddac się tam w ręce sympatycznym i odpowiednim fachowcom. Ja sobie wypełniłam zmarszczki po kryjomu przed moim facetem, który leczy sobie zmiany skóryne równiez u Pani Lenartowicz ... spokojnie mozna liczyc w tym miejscu na dyskrecję!

Kompetencja i delikatność w trakcie zabiegu. Żadnych problemów jeśli trzeba coś poprawić.Super atmosfera w gabinecie.

Bardzo sympatyczna Pani doktor,podchodzi do pacjenta całościowo.Jestem zadowolona z wizyty.Polecam

Byłam u Pani Izabeli Lenartowicz w jej gabinecie Med Estetica. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jąką od niej uzyskałam.Teraz jestem stałą klientką i muszę przyznać ze z rok na roku starzeję się tylko.... na papierze:) Skteczność zabiegów mogę ocenić na 100%.

Świetne podejście do pacjentów.Duża wiedza i miła atmosfera.Wracam tak z przyjemnością!!