lekarz Izabela Lenartowicz

Medycyna estetyczna

Świetne podejście do pacjentów.Duża wiedza i miła atmosfera.Wracam tak z przyjemnością!!

Witam, Pani doktor Lenartowicz jest prawdziwym fachowcem,bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjentem, odpowiada na każde pytania, doradza jak coś jest niejasnego. Rzetelnie podchodzi do swoich zadań. Takich lekarzy nam trzeba! Gorąco polecam!

Witam,

jestem bardzo zadowolona z usług w Klinice MedEstetica.Profesjonalne podejście,przystepne ceny i bardzo moła i kompetentna pani doktor.Polecam i na pewno tam wrócę

Świetny fachowiec.Przemiła atmosfera.Polecam

Świetny fachowiec.Przemiła atmosfera.Polecam

Zdecydowałam sie za namową przyjaciółki na wykonanie paru zabiegów w Klinice Pani doktor Lenartowicz i jestm pod wrazeniem efektów(skulpra,lipoliza,botox) i bardzo merytorycznego podejścia Pani doktor, a na dodatek panuje tam przemiła atmosfera.Polecam zdecydowanie

Bardzo dobry gabinet,mialam zabiegi do skory mieszanej,twarz mi sie bardzo wygladzila, Pani doktor ma duza wiedze i sporo doradza co do pielegnacji na co dzien. Szczerze polecam!

Profesjonalny gabinet w którym panuje przemiła atmosfera. Gorąco polecam!

Profesjonalny gabinet w którym panuje przemiła atmosfera. Gorąco polecam!

Swietny fachowiec.Bardzo kontaktowa osoba o miłym usposobieniu i fachowej wiedzy.POLECAM

Niesamowita pani doktor,żeby tak wszyscy medycy mieli takie podejście i wiedzę merytoryczną(pełna fachowa porada,żadnego naciągania), to wszyscy pacjenci byliby zachwyceni.po wizycie u pani doktor mam piękne usta!!!zero zmarszczek i czuję sie o wiele młodsza :).Polecam bardzo gorąco!

Pani Doktor podchodzi do pacjentów bardzo indywidulanie i kompleksowo.Jest bardzo dobrym specjalistą z dużym doświadczeniem.Zawsze jestem zadowolona z efektów leczenia. jest godna polecenia.

jest godna polecenia.