lekarz Izabela Lenartowicz

Medycyna estetyczna

Polecam zabiegi w tej klinice. Dr wysłucha, doradzi i pomoże rozwiązać problem dobierając odpowiedni zabieg, w moim przypadku była to długoletnią walka z trądzikiem. Teraz wyglądam o niebo lepiej i jestem znacznie szczęśliwsza.

Kiedy już traciłam nadzieję na poprawienie kondycji mojej skóry trafiłam do gabinetu dr Lenartowicz, co zmieniło moje życie. Dr pomogła mi z moimi problemami, trafnie diagnozując ich przyczynę i dobierając odpowiednie zabiegi. W końcu czuje się szczęśliwa i odzyskałam pewność siebie.

Klinika robi bardzo dobre wrażenie. Wystrój, obsługa, higiena na wysokim poziomie. Szczegóły zabiegu są dokładnie omawiane, przeprowadzany jest odpowiedni wywiad, a efekty końcowe mówią same za siebie. W pełni zasłużona maksymalna ocena.

Wizyta rozpoczęła się od dokładnego wywiadu oraz opisu co i jak. Na każde pytanie dostałam wyczerpującą i zrozumiałą odpowiedź. Tu plus miła atmosfera spowodowały, że czułam się komfortowo podczas samego zabiegu, którego efekty były zgodne z moimi oczekiwaniami. Polecam serdecznie.

Dr. Lenartowicz wie jak zadbać o pacjentki. Dokłada wszelkich starań, aby czuć się w jej gabinecie komfortowo. Jest 100% specjalistką i profesjonalistką w każdym calu. Ogrom wiedzy, a efekty zabiegów są zgodne z wcześniejszymi zalożeniami.

Zabiegi wykonywane z niezwykłą dbałością o szczegóły, pani doktor bardzo się stara, abym czuła się zawsze komfortowo. Zrozumiałe odpowiada na moje wszelkie pytania, taki lekarz to skarb, a efekty? Jestem w pełni usatysfakcjonowana z każdego zabiegu.

Dzięki dr Lenartowicz mogę cieszyć się zdrowo wyglądającą skórą oraz młodszym wyglądem. Zabiegi odjęły mi kilka lat :)

Klinika zrobiła na mnie dobre wrażenie już od samego początku. Dalsze konsultacje tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru. Efekt wypełnienia ust jest wspaniały.

Świetna obsługa i podejście do pacjenta. Najlepszy gabinet medycyny estetycznej z jakiego korzystałam.

Na samym początku dokładnie dowiedziałam się od pani doktor na czym polega mój problem i jaka będzie najefektywniejsza droga poradzenia sobie z nim z dokładnym opisane każdego zabiegu, co, dlaczego i jak będzie wyglądało oraz jakie powinny być efekty. Jestem w pełni usatysfakcjonowana obsługą, podejściem do pacjenta, a przede wszystkim pozytywnym efektem zabiegów.