Lekarze Gdańsk

lek. med. Adam Kałużny

Urolog

Gabinety Specjalistyczne Dekerta
ul. Dekerta 3/3 (wejście od ul. Staszica)
Wrzeszcz, Gdańsk

wizyta już od 160
Jestem bardzo zadowolony jest spokojny nie chaotyczny. Jestem po TURP iw dalszy okresie miałem duże trudności z pęchem Dr.stwierdził że to prostata,dzięki poprawnej diagnozie i leczeniu pozbyłem się cewnika i funkcjonuję prawie normalnie. Powód: Zmiany po radioterapi.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. med. Izabela Pietruczuk

Ortodonta

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

wizyta już od 100
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor jest osobą konkretną i rzeczową ą a przy tym empatyczną. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Pani to dentysta ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Jest lekarzem, który ry nie tylko jest zaangażowany w swoją pracę, ale również bardzo kompetentnym, który szuka najlepszych rozwiązań w danym przypadku. Poza tym nade wszystko dba o komfort pacjenta podczas wizyty oraz przyjazna atmosferę. Polecam każdemu .

dr n. med. Robert Ciechanowicz

Reumatolog, Internista

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

wizyta już od 150
Lekarz Bogu ducha winien, ale ten portal to jakaś totalna ściema. Jechałam 170 km z moją 83-letnią mamą do lekarza bo potrzebowałam szybkiej porady a dowiedziałam się że nie ma takiego sposobu rejestracji. A dr Ciechanowicz owszem jest, ale za tydzień. Na odczepnego przyjął nas internista i udawał że go obchodzą nasze problemy.
Opinia dodana przez: Łucja

lek. dent. Dorota Cudnik

wizyta już od 100
Wizyta z dzieckiem 2 letnim odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor ktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiła odpowiednio przygotować malucha na borowanie zęba mówiąc i tłumacząc co będzie się pokolei działo.

lek. med. Ewa Odya-Bojanowska

wizyta już od 100
Jeszcze nigdy nie byłem pod tak wspaniałą opieką! Serdecznie polecam. Fachowo, uprzejmie, kompleksowo... Sama przyjemność, nawet przy ekstrakcji!!!
Opinia dodana przez: Rafał
Bardzo uprzejma i miła Pani. Spokojnie odpowiada na wszystkie pytania i się nie spieszy. pieszy. Dawno szukałem takiego lekarza bo jestem perfekcjonistą.

lek. med. Barbara Wasil

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

wizyta już od 100
Do doktora Barbara Wasil zgłosiłem się w celu usunięcia uciążliwych ósemek. Doktor or przed samym zabiegiem wnikliwie przeprowadził rozmowę na temat mojego stanu zdrowia, samego usuwania jak i ewentualnych powikłań. Sam zabieg był wykonany przy pomocy ultradźwięków, przez co był szybki , całkowicie bezbolesny. Po wszystkim otrzymałem bardzo dokładne zalecenia oraz zestawy chłodzące. Cała wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam doktora, więcej lekarzy powinno mieć takie podejście ...
Gdańsk Ortopeda dziecięcy dr n. med. Jacek Rogoń

dr n. med. Jacek Rogoń

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Gabinet Chirurgii Dziecięcej Jacek Rogoń
Goplańska 100
Gdańsk

wizyta już od 180
Przemiły lekarz, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył i uspokoił a co najważniejsze ma super podejście do małego pacjenta . 4-latka która potrafi zrobić u lekarza niezły cyrk u tego Dr-a nawet nie pisnela . Wyszła z uśmiechem na twarzy
Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Urszula Odya

wizyta już od 100
Bardzo cierpliwy, sympatyczny :) choć musiał mi ratować 8 ząb co nie jest łatwe a druga jest w trakcie już też leczenia. Lekarz wytłumaczył jak będzie wyglądało leczenie i wytłumaczył ewentualne skutki, które mogą sie pojawić później przy tym zębie. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Co najważniejsze nie boli nic zawsze sie pyta czy boli :) wracam na następną kanałówkę bo wiem że solidnie zostanie zrobiona:) Z czystym sumieniem polecam ...