Gdańsk

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Lekarz jakich brakuje dziś! Bardzo pomocny choć informacje ciężkie się otrzymuje. Umie wytłumaczyć i wyjaśnić. Dziękuję raz jeszcze !

Opinia dodana przez: Łukasz
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

W pełni profesjonalna obsługa na miarę XXI wieku !!! Polecam Panią Jowitę, na prawdę można zmienić zdanie/podejście do stomatologów po wizycie ( zazwyczaj się obawiam stomatologów ), wszystko w przyjaznej atmosferze, bezboleśnie i co ważne dobre leczenie!

Irydolog Gdańsk dr Aliona Morka - Szmukała

AL-MED Gdańsk
Ul. Uphagena 28
80-237 Wrzeszcz, Gdańsk

Byłam na kursie z irydologii u dr Aliony i muszę przyznać, że wart każdych pieniędzy. Po pierwsze - ogromna wiedza, zastosowana w praktyce , która w bardzo przystępny sposób została przekazana kursantom. Teoria przeplatana badaniami na prawdziwym materiale - również samobadanie. Po drugie -przemiła atmosfera i dobre warunki-wszystko zorganizowane na tip-top. Pani dr Alionka jest bardzo sympatyczną osobą ,ale bardzo wymagającą, trzymającą dyscyplinę wykładów. Pozyskałam bardzo dużo wiedzy i czekam na następne wykłady. Polecam każdemu kto jest zainteresowany irydologią w praktyce. Polecam również świetny praktyczny podręcznik ,,IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA" autorstwa dr Aliony Szmukała.

Opinia dodana przez: Alina Kuś

POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 6

80-280 Gdańsk

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 7

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Leczyłam zęby u tego stomatologa przez kilka lat. Mój syn również. Leczenie zawsze skuteczne. Cieszę się, że nadal pracuje w Pruszczu. Agnieszka.

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 8

Wolny termin: jutro o 10:30. Sprawdź inny. # 9

Wolny termin: jutro o 14:00. Sprawdź inny. # 10

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Pan dr.Adrian super dentysta.Balam sie pojscia i nie potrzebnie.Wszystko tlumaczy,objasnia zero stresu a z poczuciem humoru.Chce sie tam wracac