Lekarze Gdańsk

Wizyta z dzieckiem 2 letnim odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor ktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiła odpowiednio przygotować malucha na borowanie zęba mówiąc i tłumacząc co będzie się pokolei działo.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Pani to dentysta ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Jest lekarzem, który ry nie tylko jest zaangażowany w swoją pracę, ale również bardzo kompetentnym, który szuka najlepszych rozwiązań w danym przypadku. Poza tym nade wszystko dba o komfort pacjenta podczas wizyty oraz przyjazna atmosferę. Polecam każdemu .
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Jeszcze nigdy nie byłem pod tak wspaniałą opieką! Serdecznie polecam. Fachowo, uprzejmie, kompleksowo... Sama przyjemność, nawet przy ekstrakcji!!!
Opinia dodana przez: Rafał
Bardzo uprzejma i miła Pani. Spokojnie odpowiada na wszystkie pytania i się nie spieszy. pieszy. Dawno szukałem takiego lekarza bo jestem perfekcjonistą.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor jest osobą konkretną i rzeczową ą a przy tym empatyczną. Polecam z całego serca.

lek. med. Barbara Wasil

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

wizyta już od 100
Do doktora Barbara Wasil zgłosiłem się w celu usunięcia uciążliwych ósemek. Doktor or przed samym zabiegiem wnikliwie przeprowadził rozmowę na temat mojego stanu zdrowia, samego usuwania jak i ewentualnych powikłań. Sam zabieg był wykonany przy pomocy ultradźwięków, przez co był szybki , całkowicie bezbolesny. Po wszystkim otrzymałem bardzo dokładne zalecenia oraz zestawy chłodzące. Cała wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam doktora, więcej lekarzy powinno mieć takie podejście ...

lek. med. Urszula Odya

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

wizyta już od 100
Bardzo cierpliwy, sympatyczny :) choć musiał mi ratować 8 ząb co nie jest łatwe a druga jest w trakcie już też leczenia. Lekarz wytłumaczył jak będzie wyglądało leczenie i wytłumaczył ewentualne skutki, które mogą sie pojawić później przy tym zębie. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Co najważniejsze nie boli nic zawsze sie pyta czy boli :) wracam na następną kanałówkę bo wiem że solidnie zostanie zrobiona:) Z czystym sumieniem polecam ...

lek. med. Adam Kałużny

Urolog

Gabinety Specjalistyczne Dekerta
ul. Dekerta 3/3 (wejście od ul. Staszica)
Wrzeszcz, Gdańsk

wizyta już od 160
Jestem bardzo zadowolony jest spokojny nie chaotyczny. Jestem po TURP iw dalszy okresie miałem duże trudności z pęchem Dr.stwierdził że to prostata,dzięki poprawnej diagnozie i leczeniu pozbyłem się cewnika i funkcjonuję prawie normalnie. Powód: Zmiany po radioterapi.
Opinia dodana przez: Stanisław

dr n. med. Robert Ciechanowicz

Reumatolog, Internista

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

wizyta już od 150
Lekarz Bogu ducha winien, ale ten portal to jakaś totalna ściema. Jechałam 170 km z moją 83-letnią mamą do lekarza bo potrzebowałam szybkiej porady a dowiedziałam się że nie ma takiego sposobu rejestracji. A dr Ciechanowicz owszem jest, ale za tydzień. Na odczepnego przyjął nas internista i udawał że go obchodzą nasze problemy.
Opinia dodana przez: Łucja

dr Teresa Gawlik-Jakubczak

Urolog

Centrum Medicover Grunwaldzka
al. Grunwaldzka 472 A
80-309 Gdańsk

wizyta już od 185
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Niestety nie polecam. Mąż zmarnował ponad 6ms na leczenie zakażenia, czego Pani dr się uczepiła, nie chcąc robić innych badań. Na moje sugestie żeby może spr prostatę, czy żylaki powrózka nasiennego, odpowiedziała, że to bez sensu badać prostatę facetowi w tak młodym wieku, czyli 33 lata! Żylaków nie zauważyła, pomimo, że widać je gołym okiem. Na USG nawet nie wysłała. Okazało się po tylu miesiącach leczenia antybiotykami, że zakażenie ustąpiło, ...
Opinia dodana przez: Anna