Lekarze Gdańsk

lek. med. Adam Kałużny

Urolog

Gabinety Specjalistyczne Dekerta
ul. Dekerta 3/3 (wejście od ul. Staszica)
Wrzeszcz, Gdańsk

wizyta już od 180
Jestem bardzo zadowolony jest spokojny nie chaotyczny. Jestem po TURP iw dalszy okresie miałem duże trudności z pęchem Dr.stwierdził że to prostata,dzięki poprawnej diagnozie i leczeniu pozbyłem się cewnika i funkcjonuję prawie normalnie. Powód: Zmiany po radioterapi.
Opinia dodana przez: Stanisław

dr n. med. Robert Ciechanowicz

Internista, Geriatra

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

wizyta już od 150
Lekarz Bogu ducha winien, ale ten portal to jakaś totalna ściema. Jechałam 170 km z moją 83-letnią mamą do lekarza bo potrzebowałam szybkiej porady a dowiedziałam się że nie ma takiego sposobu rejestracji. A dr Ciechanowicz owszem jest, ale za tydzień. Na odczepnego przyjął nas internista i udawał że go obchodzą nasze problemy.
Opinia dodana przez: Łucja

lek. med. Piotr Zabul

Ginekolog położnik, Ginekolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jaśkowa Dolina 57
Wrzeszcz, Gdańsk

wizyta już od 200
Trafiłam do dra Piotra w marcu 2015 r. w 8 tygodniu ciąży po wizycie-pomyłce u innego ginekologa. Niestety Pan Doktor stwierdził obumarcie ciąży. Potwierdził to jeszcze na usg w szpitalu. Przy przekazywaniu złych wiadomości był delikatny, ale niczego przede mną nie ukrywał. Niedługo później zaszłam w kolejną ciążę, od początku prowadzoną u Pana Doktora. Mimo mojej poważnej choroby i licznych komplikacji, Pan Doktor walczył o każdy tydzień ciąży i wspierał ...
Opinia dodana przez: Hanna
Gdańsk Chirurg ogólny dr n. med. Tomasz Polec

dr n. med. Tomasz Polec

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

MORENOVA KLINIKA
Stanisława Lema 2
Siedlce, Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!
Opinia dodana przez: Weronika

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Stanowczo nie polecam. Nie życzę nikomu takiego spotkania z Panem Drucisem podczas choroby onkologicznej. Po spotkaniu z nim w szpitalu UCK podczas przyjęcia na oddział, nie mogłam się pozbierać aż do operacji. Podczas przyjęcia na oddział dostałam ostrą reprymendę, że za późno przyszłam. Nie z mojej winy, do godz 14:00 czekałam na info od lekarza prowadzącego czy mam się przyjmować na oddział czy nie, bo moje implanty nie dojechały i ...
Opinia dodana przez: Bozenka

lek. dent. Adrian Rybiński

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

wizyta już od 100
Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.
Opinia dodana przez: Maria
Gdańsk Immunolog dr n. med. Aleksandra Kicińska