Lekarze Gdańsk

Wizyta z dzieckiem 2 letnim odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor ktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiła odpowiednio przygotować malucha na borowanie zęba mówiąc i tłumacząc co będzie się pokolei działo.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Bardzo uprzejma i miła Pani. Spokojnie odpowiada na wszystkie pytania i się nie spieszy. pieszy. Dawno szukałem takiego lekarza bo jestem perfekcjonistą.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Jeszcze nigdy nie byłem pod tak wspaniałą opieką! Serdecznie polecam. Fachowo, uprzejmie, kompleksowo... Sama przyjemność, nawet przy ekstrakcji!!!
Opinia dodana przez: Rafał
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor jest osobą konkretną i rzeczową ą a przy tym empatyczną. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Pani to dentysta ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Jest lekarzem, który ry nie tylko jest zaangażowany w swoją pracę, ale również bardzo kompetentnym, który szuka najlepszych rozwiązań w danym przypadku. Poza tym nade wszystko dba o komfort pacjenta podczas wizyty oraz przyjazna atmosferę. Polecam każdemu .

lek. med. Barbara Wasil

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

wizyta już od 100
Do doktora Barbara Wasil zgłosiłem się w celu usunięcia uciążliwych ósemek. Doktor or przed samym zabiegiem wnikliwie przeprowadził rozmowę na temat mojego stanu zdrowia, samego usuwania jak i ewentualnych powikłań. Sam zabieg był wykonany przy pomocy ultradźwięków, przez co był szybki , całkowicie bezbolesny. Po wszystkim otrzymałem bardzo dokładne zalecenia oraz zestawy chłodzące. Cała wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam doktora, więcej lekarzy powinno mieć takie podejście ...

lek. med. Urszula Odya

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

wizyta już od 100
Bardzo cierpliwy, sympatyczny :) choć musiał mi ratować 8 ząb co nie jest łatwe a druga jest w trakcie już też leczenia. Lekarz wytłumaczył jak będzie wyglądało leczenie i wytłumaczył ewentualne skutki, które mogą sie pojawić później przy tym zębie. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Co najważniejsze nie boli nic zawsze sie pyta czy boli :) wracam na następną kanałówkę bo wiem że solidnie zostanie zrobiona:) Z czystym sumieniem polecam ...

dr Piotr Wiśniewski

Ortopeda

Przychodnie specjalistyczne
Jaśkowa Dolina 132
80-286 Gdańsk

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta.Byłem wczoraj na wizycie prywatnej z uszkodzeniem ACL.Dokladnie wyjasnił proces leczenia.Byłem ostatnim pacjentem,poswiecil dla mnie dużo uwagi pomimo że był bardzo zmęczony.Polecam Remigiusz W

dr n. med. Robert Ciechanowicz

Reumatolog, Internista

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

wizyta już od 150
Lekarz Bogu ducha winien, ale ten portal to jakaś totalna ściema. Jechałam 170 km z moją 83-letnią mamą do lekarza bo potrzebowałam szybkiej porady a dowiedziałam się że nie ma takiego sposobu rejestracji. A dr Ciechanowicz owszem jest, ale za tydzień. Na odczepnego przyjął nas internista i udawał że go obchodzą nasze problemy.
Opinia dodana przez: Łucja
Gdańsk Radiolog  Bartłomiej  Rawski

Bartłomiej Rawski

Radiolog, Epidemiolog

Gabinety Lekarskie Osteoporosis
Obrońców Wybrzeża 9/5
80-398 Wrzeszcz, Gdańsk

wizyta już od 50
Byłam u Pana Bartłomieja na konsultacji z zakresu medycyny podróży przed wyjazdem na egzotyczne wakacje. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Wiedza specjalista ogromna i przekazana pacjentowi językiem dla niego zrozumiałym. Wróciłam z wakacji wraz z rodziną bez żadnych nieprzyjemnych pamiątek zdrowotnych. Na pewno przed kolejnymi wyjazdami egzotycznymi udamy się również do Poradni do Bartłomieja Rawskiego. Super człowiek i super specjalista. Polecamy wszystkim. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Anna