lekarz Tomasz Tylicki

Trafiłam do tego ginekologa w połowie ciąży, gdyż poprzedni lekarz ( też ze Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku) nie wykazywał dużego zainteresowania z tym co się działo ze mną w czasie ciąży. Od około piątego miesiąca ciąży zaczęłam się bardzo źle czuć . Bardzo wymiotowałam i tak się źle czułam, że nie mogłam zejść z łóżka. O tym wszystkim mówiłam gin. Tylickiemu.Powiedział mi, że jestem znerwicowana i dlatego tak źle się czuję. Kazał mi też odstawić witaminy, które wcześniej brałam. Na porodówce niestety trafiłam na dyżur tego lekarza.Był nieprzyjemny i złośliwy. ...

Po porodzie okazało się , że miałam już od dawna ZAKAŻENIE WEWNATRZMACICZNE. Urodziłam dziecko hipotroficzne z ciężkich zakażeniem. Synek wyglądał jak pomarszczony malutki staruszek, z wiszącą skórą.Jeszcze w drugim miesiącu życia dziecku wisiała skóra, mimo że przybierał na wadze ponad kilo miesięcznie.
Teraz dziecko jest leczone przez kilku specjalistów dziecięcych neurologa,nefrologa, gastroenterologa, kardiologa i rehabilitanta.
Gdyby ten lekarz dobrze mnie zdiagnozował, nie wmawiał mi nerwicy i w porę podał mi lekarstwa w ciąży nie miałabym teraz chorego dziecka.
Nie polecam tego ginekologa do wizyt w czasie ciąży.
Jastrzębska

bardzo dobry lekarz. chodze do niego do szpitala wojewodzkiego i jestem naprawde zadowolona. ma podejscie do pacjentki.pierwsze wrazenie na nim bylo takie ze sie poplakalam ale juz za drugim razem super musial postawic mnie do pionu bo sama sie zaniedbalam i to go troszke rozgoryczylo. ale teraz naprawde super. wszystko dokladnie wytlumaczy a do tego ma poczuci humoru.dzieki jego szybkiej reakcji wierze w to ze bede zdrowa. naprawde polecam ma swoj gabinet we wrzeszczu na grunwaldzkiej.

rewelacyjny lekarz, z powołania i zamiłowania.

rewelacyjny lekarz, z powołania i zamiłowania.

Jestem zachwycona podejściem pana doktora do pacjentki. Jest niezwykle profesjonalnym, życzliwym, cierpliwym lekarzem. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie( a zadałam ich mnóstwo).Podczas wizyty czułam się swobodnie i bezpiecznie. Szczerze polecam tego Lekarza, przez bardzo duże L.

Doskonały lekarz, serdecznie poleca, wszystkim paniom. Wykrył u mnie zespół policystycznych jajników, wszystko wytłumaczył. Jest bardzo miły, cierpliwy i ludzki. Oby więcej takich lekarzy.

Super lekarz bardzo uprzejmy,odpowiedział na wszystkie moje pytania,wytłumaczył dokładnie.Poświecił mi bardzo dużo czasu jestem w 100% zadowolona z wizyty!Pierwszy raz spotkałam się z tak uprzejmym lekarzem.Polecam serdecznie!

Polecam dr Tylickiego z całego serca! Przeprowadził profesjonalnie badanie hsg i zabieg histeroskopii.