Ginekolog Położnik Gdańsk

dr Maciej Pankau

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gościnna
Gdańsk

Zbliżają się 6 urodziny naszej córeczki. Powracają wspomnienia i wdzięczność za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną przez Pana Doktora pracę. Gdyby nie one, nasza córka nie doczekałaby rozwiązania lub zmarła na porodówce. W 25tc dr Pankau wykrył poważne schorzenie serca, które wymagało natychmiastowego wszczepienia stymulatora serca, tuż po cesarce. Dzięki doktorowi zostaliśmy pokierowani bezzwłocznie do najlepszych specjalistów od kardiologii i kardiochirurgii w Szpitalu Copernicus w Gdańsku. Ciąża była monitorowana ...

Jagiellońska 10k lok. 36
80-371 Gdańsk

Był moim 7 lekarzem w ciągu kilku lat i tylko dzięki Niemu mamy z mężem ślicznego, zdrowego dzidziusia za co ogromnie DZIĘKUJEMY i polecam tego lekarza małżeństwom bezdzietnym.
Opinia dodana przez: młoda Lilia

Michał Mędraś

Ginekolog położnik, Położna

NZOZ Przychodnia Lekarska SUCHANINO

80-169 Gdańsk

Fantastyczny, bardzo pozytywny lekarz. Po wejściu do sali przedstawił się, podał rękę mężowi, żartował, a potem bardzo rzeczowo i konkretnie opowiedział o wszystkich badaniach. Dobry fachowiec, a oprócz tego ludzki i ciepły człowiek, który potrafi dodać otuchy i odstresować. Polecam w stu procentach :)
Opinia dodana przez: Maciej

Dzięki p.doktor mój syn ma dziś 15 lat
Trafiłam do rejonowej przychodni ze strasznym bólem brzucha i 5tyg ciąży. Trafiłam do szpitala z diagnoza że zaczęło się poronienie. Ale najpierw w przychodni dostałam tabletki na podtrzymanie ciąży. Po mimo że nie byłam prywatną pacjentką i leżałam na innym oddziale p.doktor była codziennie sprawdzić czy wszystko jest ok.
Opinia dodana przez: Gosia

80-850 Gdańsk

Pani doktor prowadziła moją ciążę w 2014 roku i sądzę, że jedynie dzięki niej ją donosiłam. Pani doktor ordynowała mi leki i zastrzyki, które mi bardzo pomogły w ciąży doprowadzając ją do szczęśliwego zakończenia. Dziękuję.
Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

80-850 Gdańsk

Wyjątkowy lekarz ktory po 11 latach walki z bezpłodnością pomógł nam cieszyć sie upragniona ciążą! (Jestem w 30 tyg.ciąży)wszystko jest ok!Nigdy nie potraktował naszych obaw i pytań za bezsensowne...bardzo jesteśmy mu wdzięczni!!!
Opinia dodana przez: Dorota

ROGALIŃSKA 19
Gdańsk

Pełen profesjonalizm, widać ,że doktor zna się na rzeczy - odpowiedział na wiele moich pytań, które był dla mnie bardzo nurtujace. Teraz przygotowuje się do ciąży i mogę być spokojna :)
Opinia dodana przez: Patrycja

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Bardzo fajna, mila i kompetentna lekarka. Wszystko wykonuje jak nalezy. Przyjemna. W lux med dlugie terminy co wg mnie swiadczy o tym ze jest poważanym lekarzem.
Opinia dodana przez: Karolina

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63
Gdańsk

A ja polecam Doktora "Boćka" wszystkim rodzicom, którzy spodziewają się bliźniaków. Ciąża bliźniacza jednojajowa, jednokosmówkowa, dwuowodniowa czyli ciąża bardzo wysokiego ryzyka. Po wykonaniu USG przez doktora, po którym stwierdził ciążę mnogą najpierw zastanawiałam się jak poradzimy sobie z bliźniakami, następnie Doktor bardzo rzeczowo wytłumaczył, zdefiniował z jakimi problemami możemy się borykać w czasie całej ciąży. Oczywiście momentalnie przestałam zastanawiać się nad kwestią logistyczną a najważniejsze były kolejne wizyty. Doktor wykonywał ...
Opinia dodana przez: Monika

Rogalińska 17B
Gdańsk

Swietny lekarz!!! Prowadzil moja ciaze od okolo 5go miesiaca. Absolutnie swietny fachowiec! Bardzo duzo czasu poswieca kazdej pacjentce - czasami trzeba chwile poczekac na wizyte ale w razie klopotow czy niejasnosci zwiazanych z ciaza wiedzialam ze i mnie poswieci dodatkowych kilka minut. Tak tez sie stalo - nie zawahal sie na dodatkowe badanie i kolejne kilkadziesiat minut wizyty!!! Bardzo dokladny w badaniu USG, swietny dar przekazywania nawet nie najlepszych wiadomosci. ...

Ginekolodzy położnicy w Gdańsku