dr n. med. Piotr Kanclerzdr n. med. Piotr Kanclerz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Piotr Kanclerz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku z 2006 roku.

- Od 2008 roku pracuje jako asystent w ...

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku z 2006 roku.

- Od 2008 roku pracuje jako asystent w Katedrze i Klinice Okulistyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (specjalizacja okulistyka)
- Autor licznych publikacji i wystąpień naukowych.
- Nauczyciel akademicki- prowadzi ćwiczenia i wykłady ze studentami ( w tym ze studentami anglojęzycznymi) w Klinice Okulistyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
- Prowadzi współpracę interdyscyplinarną z innymi zakładami i klinikami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
- Należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Stowarzyszenia Ochrony Wzroku, Sekcji Retinologicznej PTO.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób siatkówki. Specjalizacja w zakresie okulistyki.

WAŻNE: Aby prawidłowo określić wadę wzroku dziecka konieczne jest podanie kropli rozszerzających źrenicę. Wiąże się to z czasem oczekiwania 45-60 minut.

Wspaniały Doktor i człowiek na odpowiednim miejscu, byłem u Pana Piotra trzy razy, zawsze pełna profeska. Podobało mi się bardzo profesjonalne podejście, a to że byłem ślepy jak kret, a teraz widzę dobrze bez jakichkolwiek korekcji, to dzięki Panu Doktorowi . Oczywiście pozdrawiam cały zespół i super dziewczyn z Art Live Gdańsk.

Oczywiście pozdrawiam cały zespół i super dziewczyn z Art Live Gdańsk.

Denerwowałam się wizytą, ale już po pierwszych słowach pana doktora stres minął. Najpierw przeprowadził dokładny wywiad potem wykonał badania. Stwierdził więcej problemów, ale on zajmie się najbardziej uciążliwym. Zrobił to tego samego dnia. Dał mi nadzieję, że kolejny zabieg jeszcze poprawi mój komfort życia. 😁Już jest lepiej, a minęło dopiero dziesięć dni od wizyty. Jestem mu bardzo wdzięczna, polecam pana doktora jest konkretny i ma dużą wiedzę.

Bardzo dziękuję za wizytę.Badanie szczegółowe i bardzo kompetentne.Tego oczekiwałam,ponieważ Pan dr. wcześniej ustalił moją chorobę.Wpis mocno spóżniony.Zyczę miłych ,pogodnych świt i udanego Nowego Roku 2022.

Uważam że Pan Doktor jest wspaniały i bardzo dobrym fachowcem.. Bardzo miły i uczciwy , nie obiecuje wiele ale dokonuje niesamowitych rzeczy. Byłem po zabiegu zaćmy w mojej miejscowości i po roku wzrok mi się tak pogorszył że bardzo słabo widziałem i byłem załamany. Pan doktor nie obiecywał mi że będę aż tak dobrze widział. Po przeprowadzeniu operacji dziś minął już rok i cieszę się wspaniałym wzrokiem i dziękuję mu bardzo. Codziennie z rana otwieram oczy i mile go wspominam.

Doskonały, cierpliwy, kompetentny fachowiec. Byłem wczoraj na UAM z mamusią (78lat). Doktor wykonał zabieg, poinstruował co dalej, przepisał lekarstwa. Bardzo dziękuję.

Badanie okulistyczne dzieci to nie lada wyzwanie dla niektórych lekarzy w Elblągu. Jak się okazało Pan doktor do nich nie należy, okazał się być niezłym zaklinaczem dzieci. Wizyta przebiegła spokojnie i bardzo zabawnie. Pan doktor na spokojnie ale z poczuciem humoru objaśnił małemu pacjentowi na czym badanie wzroku będzie polegało i po co się go robi, następnie porozmawiał ze mną (rodzicem ), a dziecku podarował stertę kolorowych nalepek. Mały pacjent z gabinetu wyszedł zadowolony i dokładnie zbadany a rodzic doinformowany i pouczony o wadach wzroku i temu jak się przed nimi ustrzec. Bardzo dziękujemy i na pewno w razie konieczności ponownie zgłosimy się do tego samego doktora.

Do Pana doktora zgłosiłem się z dość wstydliwym dla mnie problemem, z gradówką. Zapisałem się do przychodni Hygeia na pierwszy wolny termin i trafiłem właśnie do doktora Kanclerza. Jak się okazało moja przypadłość wymagała leczenia operacyjnego. Zabieg wykonano w warunkach ambulatoryjnych. Pan doktor cierpliwie i dokładnie objaśnił mi na czym ten zabieg będzie polegał, co będzie po kolei robione. Uspokajał mnie i podtrzymywał na duchu, dzięki czemu byłem spokojniejszy. Tak jak opowiadał, tak też było, zabieg przebiegł bez komplikacji, a Panu doktorowi dziękuję bardzo za to, że poświęcił mi tyle ...

Tak jak opowiadał, tak też było, zabieg przebiegł bez komplikacji, a Panu doktorowi dziękuję bardzo za to, że poświęcił mi tyle czasu ile było to konieczne i za to, że okazał się nie tylko specjalistą w swojej dziedzinie ale zwyczajnie, tak po ludzku dobrym człowiekiem.

Z doktorem Kanclerzem miałam styczność gdy leżałam w UCK w Gdańsku. Wywarł na mnie dobre wrażenie, zawsze uśmiechnięty, miał czas dla swoich pacjentów, chętnie z nimi rozmawiał i żartował. Pacjenci bardzo go cenili za dociekliwość i dobrą diagnostykę, a dodatkowo zawsze objaśniał swoim pacjentom jak przyjmować leki, co robić i jak żyć by szybciej dojść do zdrowia. Lekarz z powołania i zamiłowania.

Do Pana doktora zgłosiłam się z bólem oka. Dodatkowo łzawiło i zachodziło mgłą, byłam naprawdę tym zmartwiona. Pan doktor podszedł do tematu bardzo poważnie, rzeczowo i profesjonalnie. Zbadał oko, wypytał dokładnie o wszystko co było z tym związane, pytał o moje urazy i przebyte choroby. Jak się okazało było to zapalenie rogówki. Przepisał mi antybiotyk i krople a co ważne w jasny sposób objaśnił mi jak je stosować. Z wizyty jestem zadowolona, zwłaszcza że postawiono trafną diagnozę a oko po pewnym czasie wróciło do swojej formy. Pan doktor okazał się okulistą który ma doskonałe podejście zwłaszcza do zestresowanych pacjentów.

Po wizycie w gabinecie u pana doktora mogę powiedzieć szczerze, pełen profesjonalizm już od wejścia do gabinetu, spora wiedza i dokładne badanie pacjenta. Stara się być bardziej doradcą, nie narzuca swoich przekonań, a jedynie radzi. Z przyjemnością wybiorę się na kolejną wizytę kontrolną. Dziękuję.